تعمیر فر الکترولوکس

تعمیر فر الکترولوکس : اولین و مهم ترین مسئله ای که مردم در هنگام نیاز به تعمیر فر با آن مواجه می شوند، این است که نمی توانند به راحتی فر را در منزل و حتی بیرون آن حمل کنند. در واقع بیش از تعمیرات فر دغدغه ای که مردم دارند، حمل این دستگاه تا محل تعمیر فر می باشد. ارائه خدمات در منزل مشتریان راه حلی است که با خیال اسوده جهت تعمیر فر با رویکردی جدید اقدام میکند .
اولین اقدام شرکت الکتروسرویس جهت تعمیر فر الکترولوکس این است که تعمیر فر در محل مشتری صورت گیرد، اما درصورتی که امکان تعمیر درمنزل مشترینباشد و مشتری خواهان تعمیر در تعمیرگاه مرکزی باشد همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی الکترولوکس آماده پذیرش محصول شما برای تعمیر خواهند بود.
همچنین عیب یابی که اصلی ترین مرحله در تعمیر فر الکترولوکس به حساب می آید نیز باید با دقت انجام شود. آنچه در عیب یابی تعمیرات فر الکترولوکس اهمیت دارد، شناخت ارورها و تشخیص مشکل می باشد. تجهیزاتی که در این زمینه نیز استفاده می شود هم اهمیت دارد.
تعمیر فر الکترولوکس در تهران : پیشنهاد میشود تعمیرات فر الکترولوکس را به افراد و شرکت های متفرقه نسپارید و حتما ازخدمات پس از فروش فرالکترولوکس کمک بگیرید.

نمایندگی مجاز تعمیر فر توکار الکترولوکس : 88759823 - 88759824 - 88759825

خدمات پس از فروش فرالکترولوکس : 41319 -021

معرفی قطعات فر الکترولوکس

تعمیرفرالکترولوکس

المنت فر الکترولوکس


المنت اصلی ترین قطعه فراست هر فر دارای سه المنت میباشد و حرارت دستگاه توسط این قطعه تولید میشود . المنت کف یا المنت پایینی که حرارت اصلی برای پخنت غذا را تولید میکند . المنتی که در قسمت بالاقرارداردالمنت گریل میگویند که علاوه بر پخت غذا برای طلایی یا گریل کردن غذا میباشد . المنت دایره ای یا حلقوی که معمولا دور فن کانوکشن قرار داشته و پخت ترکیبی همراه با هوای داغ را انجام میدهد .

خرابی ها ومشکلات متداول در تعمیرفرتوکاربرقی الکترولوکس


تعمیرفرالکترولوکس

فرتوکارالکترولوکس روشن نمی شود


پریز برق را چک کنید حتما برق داشته باشد، برای این کار میتوانید ازفازمتریا پریزدیگری استفاده کنید تا مطمئن شوید روشن نشدن دستگاه از پریز برق نیست . ممکن است تبدیل سه به دو دستگاه هم سوخته باشد که با تعویض تبدیل مشکل حل میشود . در غیر اینصورت با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید تا در اولین فرصت جهت بازید و عیب یابی دستگاه اقدامات لازم انجام شود .

صفحه نمایش فر الکترولوکس روشن نمیشود :اگر برق داخل فر می آید ولی صفحه نمایش فرروشن نمی شود و یا ساعت فر ELECTROLUX نمایش داده نمیشود ویا قابل تنظیم هم نیست تنظیمات اولیه ساعت و زمان به هم ریخته و نیاز به تنظیم مجدد دارد کابل و سوکت های اتصال دیسپلی فر درامده یا شل شده اند.

کابل و سوکت های اتصال دیسپلی فر درامده یا شل شده اند.
برد نمایشگر فر الکترولوکس ایراد دارد و میبایست تعویض گردد.
برد اصلی فر ELECTROLUX نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

المنت فر الکترولوکس ایراد دارد و گرم نمی کند :


ترموستات حرارتی خراب شده است و اجازه گرم شدن به فر نمیدهد. برنامه درست انتخاب نشده و یا برنامه پخت استارت نگردیده است. برد اصلی فر دچار مشکل شده است.


نمایندگی مجازتعمیرفرالکترولوکس : 41319 - 021
 

فر الکترولوکس خوب گرم نمی کند :


ساعت فر به درستی تنظیم نشده است و فر گرم نمیشود. فر درحالت دمو قرار دارد ،قفل شده و کار نمیکند . المنت فر الکترولوکس ایراد دارد و گرم نمی کند. ترموستات حرارتی خراب شده است و اجازه گرم شدن به فر نمیدهد. برنامه درست انتخاب نشده و یا برنامه پخت استارت نگردیده است. برد اصلی فر دچار مشکل شده است.

المنت فر الکترولوکس ایراد دارد و گرم نمی کند :


ترموستات حرارتی خراب شده است و اجازه گرم شدن به فر نمیدهد. برنامه درست انتخاب نشده و یا برنامه پخت استارت نگردیده است. برد اصلی فر دچار مشکل شده است.

المنت فر الکترولوکس ایراد دارد و گرم نمی کند.


ترموستات حرارتی خراب شده است و اجازه گرم شدن به فر نمیدهد. برنامه درست انتخاب نشده و یا برنامه پخت استارت نگردیده است. برد اصلی فر دچار مشکل شده است.

کلید های انتخاب برنامه فرالکترولوکس کار نمیکنند و ولوم فر نمی چرخد:


اگر ولوم انتخاب برنامه فر الکترولوکس نمی چرخد و یا کلیدهای فرمان کار نمیکنند، ابتدا ولوم را از لحاظ شکستگی و یا اینکه جرم یا چربی گرفته باشد چک کنید چون جرم زیاد باعث گیر کردن ولوم یا دکمه ها در صفحه زیرین نمایشگر میشود . اگر این موارد نبود جهت تعمیر و یا تعویض قطعه با الکتروسرویس تماس بگیرید .

برنامه های فر الکترولوکس تنظیم نمیشود :


اگر برنامه های فر به درستی عمل نمیکنند، چک کنید که برنامه درست انتخاب شده است ویا کلید های انتخاب برنامه گیر نگرده باشند. صفحه نمایشگر یا برد فرمان و نیز برد اصلی فر را چک نموده و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

بخار پز فر الکترولوکس کار نمی کند :

غذا داخل فر الکترولوکس می سوزد و فر بیش از اندازه گرم می شود چنانچه فر الکترولوکس بیش از حد داغ میشود و مواد غذایی داخل آن می سوزد موارد زیر رابررسی کنید . برنامه انتخاب شده و دما و زمان را چک کنید که با نوع مواد غذایی هماهنگی داشته باشد. ترموستات حرارتی فر ایراد دارد و با بالا رفتن بیش از حد دما، برق را از المنت قطع نمیکند. سنسورهای حرارتی ایراد دارند و دما بیش از حد بالا میرود. المنت فر ایراد دارد و بیش از اندازه داغ می شود. دمای فر الکترولوکس یکنواخت نیست یا کم و زیاد می شود اگر یک طرف غذا داخل فر می سوزد و یا دمای فر کم و زیاد می شود قطعات زیر دچار مشکل شده است : ترموستات حرارتی فر دچار مشکل شده است.

فر الکترولوکس پس از چند ثانیه خاموش می شود:


فیوز فر الکترولوکس ایراد دارد، ترموستات حرارتی دچار ایراد شده است، میکروسوئیچ درب ایراد دارد و برق را قطع میکند. میکروسوئیچ درب ایراد دارد و برق را قطع میکند.

برد اصلی فرالکترولوکس نیاز به تعمیریا تعویض دارد :


با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از بردهای الکترونیکی در ساخت لوازم خانگی، علاوه بر افزایش کارایی و امکانات دستگاه، امکان عیب یابی خودکار و هوشمند برای لوازم خانگی فراهم شده است.شرکت الکترولوکس نیز در تولید فرهای خود از این قاعده مستثنی نبوده و استفاده از کدهای خطای فر الکترولوکس برای عیب یابی و نعمیر فر الکترولوکس به کمک تکنسین ها آمده تا تشخیص عیب به درستی صورت گیرد.

برای نصب فر الکترولوکس به طور صحیح دقت شود که :


فر الکترولوکس در سطح ترار نصب گردد. برای نصب فر ELECTROLUX دقت شود که فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد تا گرمای بیش از حد باعث استهلاک قطعات الکتریکی و الکترونیکی نگردد. برای سرویس فر الکترولوکس ، دقت شود که دستگاه هربار پس از استفاده با شوینده مناسب فر تمیز گردد تا چربی و جرم باعث ایراد در قطعات نگردد. اگر فر گزینه خود تمیز کن خودکار دارد از این حالت نیز میتوان برای تمیز کردن هوشمند فر استفاده گردد.

چرا الکتروسرویس نمایندگی تعمیر فر الکترولوکس را انتخاب کنیم :


دارای قطعات اورجینال فر الکترولوکس
تکنسین های متخصص تعمیر فر الکترولوکس
تمام هزینه با تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اولین اقدام شرکت الکتروسرویس جهت تعمیر فر الکترولوکس این است که تعمیر فر در محل مشتری صورت گیرد، اما درصورتی که امکان تعمیر درمنزل مشترینباشد و مشتری خواهان تعمیر در تعمیرگاه مرکزی باشد همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی الکترولوکس آماده پذیرش محصول شما برای تعمیر خواهند بود.
نمایندگی مجازتعمیر فربرقی الکترولوکس ، نمایندگی مجازتعمیر فر برقی آاگ ، نمایندگی مجازتعمیر فربرقی بوش ، نمایندگی مجازتعمیر فربرقی میله
نمایندگی مجازتعمیر فر برقی کوپرزبوش ، نمایندگی مجازتعمیر فربرقی دکا ، نمایندگی مجازتعمیر فربرقی مایرباخ ، نمایندگی مجازتعمیر فربرقی آسکو
تعمیر فر الکترولوکس ، تعمیر فر برقی الکترولوکس ، تعمیر فر توکار الکترولوکس ، تعمیر فر برقی توکار الکترولوکس ، تعمیر فر گازی تو کار الکترولوکس

خدمات پس ازفروش الکترولوکس : 41319 -021
نمایندگی مرکزی الکترولوکس : 25 - 24 - 88759823

درخواست تعمیرکار