تعمیریخچال فریزر

الکتروسرویس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترولوکس


تعمیرات تخصصی یخچال فریزر الکترولوکس

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترولوکس


تعمیریخچال فریزر : الکترولوکس Electrolux یکی از معتبر ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در جهان میباشد. اصلیت این برند متعلق به کشور سوئد میباشد که البته هم اکنون با یکی شدن با کمپانی آاگ AEG و زانوسی به شرکتی چند ملیتی تبدیل شده است. یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی الکترولوکس ، فر الکترولوکس ، قهوه ساز الکترولوکس ، ماکروفر الکترولوکس و جاروبرقی الکترولوکس از پرطرفدارترین تولیدات کمپانی الکترولوکس میباشد.
شرکت الکتروسرویس دارای نمایندگی الکترولوکس می باشد و در حوزه نصب و تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس با داشتن نیروهای متخصص مشغول به فعالیت می باشد .لازم به ذکر است علاوه بر تماس تلفنی با شرکت می‌توانید از طریق سایت درخواست تعمیرکار را به صورت آنلاین انجام دهید تا به سرعت تعمیرکار متخصص برای تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس به منزل شما مراجعه کند .این مرکز با توجه به داشتن تیم فنی و متخصص مفتخر است ، تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترولوکس در سطح شهر تهران و حومه آن را ارائه دهد .
تعمیر یخچال الکترولوکس باید حتما توسط متخصصین این دستگاه انجام شود زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال فریزر وارد شود که این مساله هزینه های زیادی را به مشتریان تحمیل می کند . به همین دلیل ما توانسته ایم با تشکیل تیم تخصصی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس را با کمترین هزینه و ارائه قطعات اورجینال انجام دهیم.
با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به دستگاه یخچال فریزر و فوریت در تعمیر آن و عدم امکان جابجایی و حمل دستگاه سعی براین است تعمیرات دستگاه در منزل مشتری انجام شود در غیر اینصورت و بارضایت کامل مشتری دستگاه به شرکت انتقال داده می شود و بعد از تعیمر و تست نهایی ، دستگاه به صورت سالم به منزل مشتری ارسال می گردد. لازم به ذکر است به دلیل خطرناک بودن گاز R600جهت شارژ گاز بهتر است این عمل خارج از منزل مشتری انجام شود .

AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON


تعمیرسایدآاگ ،تعمیرساید الکترولوکس ، تعمیرسایدکوپرزبوش ، تعمیریخچال فریزرآسکو ،تعمیریخچال فریزرنف ،تعمیر یخژال فریزرگاگنو ، تعمیرسایدبوش ،تعمیریخچال فریزر مایرباخ ، دکا ، آریستون

مشکلات متداول یخچال فریزر :


تعمیر یخچال فریزر :
یخچال و فریزرهای الکترولوکس دارای صفحه نمایشگر دیجیتال هستند و در صورت بروز مشکل معمولاً با یک کد اختصاری که به آن فالت یاارور میگویند بر روی صفحه نمایشگر نشان داده می شوند . یکی ازایرادهای دستگاه این است که دمای آن ثابت نبوده ومدام بالاوپایین می رود این ارور مربوط به سنسور دمای یخچال فریزر الکترولوکس و همچنین ساید بای ساید الکترولوکس می باشد .
البته فقط داشتن اطلاعات مربوط به ارورها وخطاها کافی نیست و تعمیر یخچال فریزر و ساید الکترولوکس باید توسط متخصص ونمایندگی مجاز تعمیرات لوازم الکترولوکس انجام شود . ایرادهای دیگری هم که ممکن است برای دستگاه اتفاق بیفتد مربوط به برد اینورتور و یا برد تغذیه (برداصلی) دستگاه باشداگر هر زمان با این ارورها روبرو شدید با شرکت تماس بگیرید تا در اولین فرصت بهترین خدمات به شما ارائه شود .

فریزر ازکار افتاده و خنک نمی کند :


اگر در قسمت فریزر مواد غذایی کاملا از حالت فریز خارج شده باشد به طور مثال مرغ و گوشت شل و نرم شده باشد . در صورتیکه دوشاخه به پریز مستقیم وصل شده باشد بدون استفاده از سیار و محافظ و سه راهی باشد یک بار دوشاخه را از پریز خارج کنید و دوباره دوشاخه را به پریز بزنید اگر مشکل حل نشد با شرکت تماس بگیرید .

فریزر برفک زده است :


اگر برفک به صورت یک تیکه باشد یا برفک بصورت قطرات آب یخ زده روی دیواره داخلی فریزر و سقف مشاهده شود این امر طبیعی است. چون با باز شدن درب فریزر رطوبت موجود در هوا جذب فریزر می شود. بهتر است بعد تمیز کردن یخچال فریزر برای چند ساعت درب دستگاه کمتر باز شود . اگر داخل مشمع مواد فریز شده ذرات ریز برفک مشاهده شود، به خاطر رطوبت ماده غذایی بوده و طبیعی می باشد. یخ زدگی اگر به صورت یک پوسته نازک باشد یعنی به اندازه ای که بتوان با دستمال پاک کرد طبیعی است . معمولا در فصل تابستان به علت رطوبت زیاد هوا این مورد بیشتر مشاهده می شود .

مواد داخل یخچال یخ می زند :


درجه تنظیم دما را بررسی کنید . طبقات بالای یخچال خنک ترین قسمت می باشند میوه و سبزیجات و لبنیات را در طبقات بالا نگذارید .در یخچال هرچه از سمت درب به طرف دیواره عقب نزدیک می شویم خنک تر می شودمواد غذایی نباید به دیواره عقب بچسبد4- میوه و سبزیجات حتما باید در کشوی جا میوه ای قرار بگیرد و قرار دادن میوه و سبزیجات بر روی طبقات ، آنها را بصورت نیمه فریز نگه می دارد. چنانچه با تغییر تنظیم دما به گرمترین درجه و رعایت کردن موارد فوق ، مواد غذایی هنوز یخ می زند با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید .

یخچال بوی بد می دهد :


اگر مواد داخل یخچال و فریزر در ظروف در بسته یا کیسه فریزر نگهداری نشود ، بوی مواد غذایی بصورت ترکیبی از بوهای مختلف ، در یخچال ایجاد بوی بد می کند. برای تمیز کردن و رفع بو مراحل زیر انجام شود .با جوش شیرین و وانیل و اسفنج تمام قسمتهای داخلی یخچال پاکسازی و خشک شود. این شستشو باید تا رفع بو تکرار شود ، ممکن است چندین روز زمان ببرد .
نکته : آب به طور مستقیم روی بد نه و داخل یخچال جهت شستشو گرفته نشود. درب یخچال و فریزر پس از تمییزکردن بایستی کاملا باز باشد . جهت رفع بوی بوگیر یخچال مقابل نور مستقیم خورشید قرار دهید .در صورتی که مدت زمان زیادی این کار صورت نگرفته باشد و خود بوگیر بوی زیادی می دهد ، باید بوگیر تعویض شود.

فریزر سرد است و یخچال گرم است :


سیستم فن دستگاه مشکل دارد و باید تعویض گردد.
ساید بای ساید و یخچال فریرز الکترولوکس یخسازی نمی کند:
در ابتدا باید شیر ورودی چک شود اگر شیر بسته نبود باید شیربرقی و فیلتر را برر سی کرد چون آب وارد دستگاه نمی شود یا در اصطلاح دستگاه آبگیری نمی کند .اگر این دومورد هممشکلی نداشت پس قطعه یخساز مشکل دارد و باید یخساز الکترولوکس تعمیر شود .

فشار آب ساید بای ساید و یخچال فریزرالکترولوکس کم است :


عدم تعویض فیلتر موجب آسیب رسیدن به شیر برقی و کاهش فشار آب ورودی می گردد.در این گونه موارد فیاتر دستگاه باید تعویض شود .

دمای یخچال فریزر کم می شود :


اگر هم دمای فریزر و هم دمای یخچال الکترولوکس electrolux کاهش یافته است ما مشکوک به گاز دستگاه و یا ایراد در موتور دستگاه هستیم که با شارژ گاز و یا تعویض موتور مشکل برطرف می شود .

فیلتر داخلی ساید بای ساید الکترولوکس ELECTROLUX چه وقت تعویض گردد ؟


روی نمایشگر ساید بای ساید آلارم فیلتر می باشد. در صورت روشن شدن این آلارم فیلتر باید تعویض شود لازم به ذکر است برای افزایش طول عمر فیلتر داخلی باید از فیلتر خارجی هم استفاده شود و توصیه می شود هر شش ماه یکبار فیلتر خارجی تعویض شود .

برخی از خدمات مرتبط با محصولات الکترولوکس که توسط شرکت الکتروسرویس انجام می شود :


تعویض فیلتر داخلی و فیلتر خارجی ساید بای ساید الکترولوکس
تعویض کندانسور موتور و شارژ گاز و ترمیم پوسیدگی لوله های مسی با جوش ساید بای ساید و یخچال فریزر الکترولوکس
رفع نشتی های اتصالات با جوش استیل و آهن و مقاومت فوق العاده در سرمایش ساید بای ساید و یخچال فریزر الکترولوکس
سرویس شیربرقی و آب شمار دستگاه برای افزایش فشار آب خروجی از دستگاه ساید بای ساید و یخچال فریزر الکترولوکس
رفع ایرادات الکترونیکی بر روی برد در صورت مشاهده ارور مربوط به عیوب برق و برد دستگاه ساید بای ساید و یخچال فریزر الکترولوکس و ... .

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر الکترولوکس خود را با خیال آسوده به ما بسپارید .

دفتر مرکزی : 41319 – 021 خدمات پس از فروش : 25 - 24- 88759823
درخواست تعمیرکار