تعمیر جاروبرقی بوش

برند بوش و محصولات آن از جمله جارو برقی بوش همواره طرفداران زیادی دارد، چرا که در ساخت کلیه محصولات این برند دقت و کیفیت بالایی در نظر گرفته شده است و این شرکت می خواهد محصولاتی تولید کند که مشتری با آسودگی ولذت از دستگاه استفاده کند .
اگر جاروبرقی بوش شما خراب است قبل از هر کاری لازم است عیب دستگاه مشخص شود. گاهی ایراد دستگاه فقط با یک تعویض فیلتر برطرف می شود، و یا ایراد در سیم ها است که به راحتی تعویض می شوند. اما در بعضی موارد که ممکن است مثلا در اثر ولتاژ برق به موتورو یابرد آسیب رسیده باشد و یا یک جسم مانع ورود هوا شده وبه موتور فشار زیادی وارد شود شود، موتور نیم سوز شده است .

سرویس جاروبرقی بوش


سرویس جاروبرقی بوش اگر به موقع و هرشش ماه یکبار انجام شود هیچگاه خراب نمی شود . بعضی از افراد تصور می کنند تا زمانی که جاروبرقی خراب نشد دستگاه نیازی به سرویس جاروبرقی ندارد. ولی این دیدگاه کاملا اشتباه است. زیرا هزینه های تعمیرات جاروبرقی بوش خیلی بیش تر از سرویس آن است.
اگر نیاز به تعمیرجاروبرقی بوش دارید می توانید همین الان با ما تماس بگیرید. ما بهترین سرویسکار خود را در سریع ترین زمان ممکن و هرزمانی که خودتان بخواهید به محل شما میفرستیم .. علاوه بر این هر سوالی در مورد سرویس جاروبرقی بوش داشته باشید می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

معرفی قطعات جاروبرقی بوش :
ردیفنام قطعه اجرت تعویض-هزینه ارسالگارانتی
1پارویی جاروبرقی بوش750.000 ریالندارد
2لوله تلسکوپی جاروبرقی بوش750.000 ریالندارد
3زانویی جاروبرقی بوش750.000 ریالندارد
4لوله خرطومی جاروبرقی بوش750.000 ریالندارد
5کوبل سر لوله خرطومی جاربرقی بوش750.000 ریالندارد
6سیم جمع کن جاروبرقی بوش2.500.000 ریالندارد
7بدنه جاروبرقی بوش1.500.000 ریالندارد

نمایندگی مرکزی تعمیرجاروبرقی بوش: 41319 - 021 خدمات پس از فروش بوش : 88759825 – 88759824

خرابی هاو مشکلات متداول در تعمیرات جاروبرقی بوش

جاروبرقی بوش روشن نمی شود:


اگر جاربرقی بوش روشن نمی شود و جاروبرقی شروع به کار نمی کند، در ابتدا پریز برق را چک کنید که برق داشته باشد و کابل برق را از لحاظ قطعی و وصلی چک نموده و در صورتی که مشکل از این قسمت ها نیست، و جاروبرقی بوش کار نمی کند، ممکن است ایراد از قسمت سیم جمع کن نیز باشد.

جاروبرقی بوش کم و زیاد نمی شود:


کلید کم و زیاد کردن مکش جاروبرقی یا ولوم کم و زیاد جاروبرقی بوش شکسته است. برد دیمر که وظیفه کم و زیاد کردن موتور جاروبرقی را بر عهده دارد، ایراد پیدا کرده است.

درب جاروبرقی بوش قفل نمی شود:


احتمالا قفل درب جاروبرقی بوش شکسته یا از محل خود خارج شده است.

جاروبرقی بوش مکش ندارد:


پارویی جاروبرقی بوش ، شکسته است و یا بدون شکستگی چیزی داخل سری جاروبرقی بوش گیر کرده است و در نتیجه مکش جاروبرقی بوش کم شده است. لوله تلسکوپی جاروبرقی بوش ، مسدود شده هوا و گردو خاک به راحتی از آن عبور نمی کند.ابتدا داخل لوله تلسکوپی را تمیز نموده واجازه دهید خشک شود و پس از خشک شدن کامل استفاده نمائید

سیم جمع کن جاروبرقی بوش کار نمی کند:


درصورتیکه سیم جمع کن جاروبرقی بوش، سیم را جمع نکرده احتمال دارد که سیم جمع کن ایراد داشته باشد. سیم جمع کن جاروبرقی بوش در اثر فشار شکسته و یا فنر آن به درستی کار ننمی کند و گاهی اگر به هنگام کشیده شدن کابل به داخل سیم جمع کن، تاب برداشته و یا گره خورده باشد میتوانند دلیل آسیب به سیم جمع کن شود.

کلید روشن خاموش جاربرقی بوش ایراد دارد:


اگرکلید خاموش وروشن جاروبرقی بوش کار نمیکند وجاروبرقی روشن نمی شود، کلید پاور جاروبرقی بوش در محل خود قرار نگرفته است و یا اینکه فنر یا میکروسوئیچ زیر کلید ایراد دارد درضمن ممکن است که موتور جاروبرقی و برد جاروبرقی بوش هم خراب شده باشد

جاربرقی بوش موقع کار کردن صدایی شبیه به صدای سوت میدهد:


نوار و واشر دور درب جلوی جاروبرقی راچک نمائید. واشر و نوار دور ، پارویی جاروبرقی، لوله تلسکوپی و لوله خرطومی و زانویی را چک نموده و مطمئن شوید که نشتی ندارند و به خوبی در محل خود قفل می شوند فیلتر پشت پاکت ، فیلتر هپا و نیز پاکت جاروبرقی را از لحاظ تمیز بودن و قرار گیری صحیح در محل خود کنترل نمائید.

موتورجاروبرقی بوش صدای بلند می دهد:


اگر موتور حاروبرقی بوش صدای زیاد میدهد، به احتمال زیاد موتور جاروبرقی بوش آسیب دیده است در اینصورت بلبرینگ های موتور مشکل پیدا کرده و یا پروانه موتور جاروبرقی شکسته است و باعث صدای زیاد می شود . موتور جاروبرقی بوش در اثر کار کرد زیاد ، ورود گردو خاک به داخل موتور ، یا کشیده شدن آب یا رطوبت به داخل موتور میتواند آسیب دیده و صدای زیادی بدهد.
روال کار شرکت الکتروسرویس به این صورت است که بعد از تماس با اپراتور شرکت ؛ شما به واحد تعمیرات جاروبرقی وصل می شوید. در ابتدا تکنسین مربوطه شما را تلفنی راهنمایی میکنند تا در ابتدا مشتری بتواند خودش جاروبرقی بوش خود را تعمیر کند در غیر اینصورت اگر نیاز به تعمیر تخصصی بود، خیلی سریع تعمیرکار به منزل شما فرستاده می شود و در کمتر از یک ساعت دستگاه شما را تعمیر می کند.
به همین منظور می توانید با الکتروسرویس نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی بوش تماس بگیرید تا به شما در ابتدا مشاوره دهند و درصورت لزوم تعمیر کار حرفه ای و متخصص به محل شما اعزام شوند . ما می توانیم جارورقی بوش شما را هر مدلی که باشد قدیمی باشد و یا جدید با ضمانت تعمیر کنیم. تعمیرکاران ما دانشی به روز و سابقه ای درخشان در زمینه تعمیرات جاروبرقی بوش دارند و به همین دلیل می توانند به درستی و با دقت بالا عیب یابی جاروبرقی شما را انجام دهند.
نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در تهران با دارا بودن محصولات اصل و دارای ضمانت ۳۶ ماهه از بهترین و با کیفیت ترین مراکز تعمیرات جاروبرقی بوش می باشد. هر مشکلی در رابطه با جاروبرقی خود دارید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

جهت تعمیر جاروبرقی بوش با ما تماس بگیرید .


شماره تماس : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823
تعمیر جاروبرقی میله ، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ، تعمیر جاروبرقی آاگ ، تعمیر جاروبرقی بوش ، تعمیر جاروبرقی زیمنس ، تعمیر جاروبرقی الجی
نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی بوش ، نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی میله ، نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی زیمنس ، نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی الجی
درخواست تعمیرکار