تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

الکتروسرویس تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی الکترولوکس

ماشین ظرفشویی الکترولوکس با ضمانت سپهر الکتریک


نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس : الکترولوکس Electrolux یکی از معتبر ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در جهان میباشد. اصلیت این برند متعلق به کشور سوئد میباشد که البته هم اکنون با یکی شدن باکمپانی آاگ AEG و زانوسی به شرکتی چند ملیتی تبدیل شده است. یخچال فریزر ؛ ساید بای ساید؛ ماشین ظرفشویی؛ ماشین لباسشویی الکترولوکس وجاروبرقی الکترولوکس از پرطرفدارترین تولیدات کمپانی الکترولوکس میباشد.
با توجه به اینکه شرکت اکتروسرویس نمایندگی مجاز محصولات الکترولوکس را دارد ، اطلاعات دقیق و کاملی در مورد ارورهای Error ماشین ظرفشویی الکترولوکس با مدل های گوناگون را در اختیار دارد . تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس یک کار تخصصی است و می بایست توسط تکنسین های حرفه ای انجام شود.
بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در محل (در منزل مشتری) انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود واعلام خرابی دستگاه و ادرس منزل و ثبت در سیستم ؛ تکنسین جهت بازدید و تعمیر به منزل مشتری مراجعه می کند.تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس یک کار تخصصی است و می بایست توسط تکنسین های حرفه ای انجام شود.

ماشین ظرفشویی الکترولوکس و ایرادهای جزیی


همیشه از مواد شوینده مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا ظروف به خوبی پاک شوند. هرگز محفظه پودر را بیش از حد پر نکنید و داخل ماشین ظرفشویی را بیش از حد مجاز با ظروف پر نکنید. هیچ مانعی در مسیر خروج آب و پاشش صحیح آب بر روی ظروف قرار ندهید. در واقع چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی برروی شستشوی آنها تاثیر زیادی دارد.
وجود ایراد و خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی یکی از مشکلاتی است که فراوان اتفاق می افتد. تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موجب درست کارکردن دستگاه و تخلیه آب به طور کامل خواهد شد.
اگر ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما نمی تواند آب راپاشش کند بهتر است بازوی آب فشان تحتانی و بازوی آب فشان فوقانی را بررسی کنید. مسدود بودن روزنه های خروج آب علت اصلی این مشکل است. با باز کردن مهره بازویی می توانید بازویی را در آورده و تمیز کنیدو مجدد نصب کنید با انجام اینکار مشکل پاشش آب حل می شود. تمیز کردن بازویی پس از هر بار استفاده موجب کارکرد بهتر ماشین ظرفشویی می شود. گرفتگی فیلتر اتصال شیر آب به شیلنگ ماشین ظرفشویی الکترولوکس نیز یکی از دلایل کم شدن فشار آب ورودی به ماشین ظرفشویی است .
تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس : اگر ماشین ظرفشویی شما الکترولوکس است و نیاز به تعمیر دارد تعمیر و سرویس آن را با خیالی آسوده به ما بسپارید. مجموعه الکترو سرویس دارا ی نمایندگی مجاز الکترولوکس می باشد و تکنسین های این مجموعه پس از چندین سال تجربه ؛ سابقه و فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس ، بهترین و کم هزینه ترین خدمات جهت تعمیر دستگاه را به شما مشتری گرامی ارائه می دهد.

علت تمیز نشستن ظروف با ماشین ظرفشویی الکترولوکس :

چنانچه مشاهده کردید ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما ظروف را مثل سابق تمیز نمی شوید ؛ ابتدا آب فشان های ماشین ظرفشویی الکترولوکس را چک کنید. گاهی اوقات پوست تخمه ، هسته خرما و … باعث مسدود شدن مسیر شیارهای آب فشان ها می شوند واین امر موجب می شود که پاشش آب توسط این آب فشان ها به خوبی انجام نشود. همچنین فیلتری که در کف ماشین ظرفشویی الکترولوکس قرار گرفته را نیز تست و کنترل کنید و از تمیز بودن آن مطمئن شوید. برای بررسی تمیزبودن فیلتر به این صورت عمل کنید وقتی فیلتر را زیر جریان مستقیم آب قرار دهید، آب به صورت مستقیم جاری شود و پخش نمی شود.
تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

دلایلی که ماشین ظرفشویی الکترولوکس آبگیری نمی کند:

اگر ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما آبگیری نمی کند ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را کنترل کنید که ایرادی وجود نداشته باشد همینطور میزان فشار آب را بررسی کنید. گاهی اوقات هم ممکن است رسوبات و املاح باعث بسته شدن مسیر ورودی آب شوند. پس از چک کردن این موراد چنانچه مشکل حل نشد با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید تا تکنسین های ما جهت بررسی تخصصی دستگاه به منزل شما مراجعه کنند.

دلایلی که ماشین ظرفشویی الکترولوکس آب را تخلیه نمی کند:

اگر ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نمی کند ابتدا لوله های خروجی را کنترل کنید. در مرحله بعد فیلتر دستگاه را چک کنید. چنانچه مشکل ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما برطرف نشد مشکل یا از پمپ دستگاه یا برد ماشین ظرفشویی می باشد. با الکتروسرویس تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی الکترولوکس :

ابتدا پریزهای برق را با فازمتر چک کنید جهت اینکه مطمئن شوید برق در پریزها جریان دارد. به طور کلی از وصل بودن جریان برق اطمینان حاصل کنید. چنانچه مشکل از برق و پریزها نبود با ما تماس بگیرید تا تکنسین های الکتروسرویس به منزل شما مراجعه و مشکل را به صورت تخصصی بررسی و برطرف کنند.

دلیل آب ریزی ماشین ظرفشویی الکترولوکس :


اگر متوجه شدید که ماشین ظرفشویی شما در حین انجام کار آب ریزی دارد اول اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید مطمئن شوید لوله خروجی ماشین ظرفشویی الکترولوکس کاملا داخل لوله فاضلاب قرارگرفته باشد. همینطور اتصالات مربوط به لوله فاضلاب نیز چک شود. در غیر این صورت با مجموعه ما تماس بگیرید تا با حضور تکنسین به منزل شما مشکل را به صورت تخصصی بررسی و برطرف کنند.

ماشین ظرفشویی بوی بد می دهد :


اگر بعد ازشستن ظروف با ماشین ظرفشویی احساس کردید دستگاه بوی بد میدهد ؛ ممکن است خرده های غذا در صفحه صافی یا جت های بازو وحتی در طول درب وجود داشته باشد. همه این قطعات رو از خرده های غذا پاک کنید تمام ظروف را ماشین ظرفشویی بیرون بیاورید و بگذارید دستگاه یکبار شستشوی کامل بدون ظروف را انجام دهد. دقت داشته باشید همیشه و در هر مرحله قبل از انجام شستشوی ظروف توسط ماشین ظرفشویی الکترولوکس باقیمانده غذا و چربی را از روی ظروف پاک کنید.

AEG–Electrolux- Kuppersbusch–ASKO–Miele-NEFF-GAGGENAU-BOSCH-MAYERBACH–Deca–ARISTON

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ، تعمیرماشین ظرفشویی الکترولوکس ، تعمیرماشین ظرفشویی کوپرزبوش ، تعمیر ماشین ظرفشویی آسکو
تعمیر ماشین ظرفشویی میله ، تعمیرماشین ظرفشویی نف ، تعمیر ماشین ظرفشویی گاگنو ، تعمیرماشین ظرفشویی بوش ، تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی


معرفی قطعات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

برد اصلی ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، برد دیسپلی ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، دکمه پاور ، سیم کشی ، جای قرص و مایع جلا ، جای سنگ نمک ، آکواستاپ ماشین ظرفشویی الکترولوکس، شیر برقی ماشین ظرفشویی الکترولوکس، موتور ماشین ظرفشویی الکترولوکس، هیتر ، پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی الکترولوکس، خرطومی ، موتور ، خرطومی سنگ نمک ، هیدروستات ماشین ظرفشویی الکترولوکس و ترابیستور

برای جلوگیری از خراب شدن و تعمیر مداوم ماشین ظرفشویی الکتروسرویس چه نکاتی را رعایت کنیم .


باقی مانده های موجود روی ظروف را حتما قبل از قراردادن در ماشین ظرفشویی الکترولوکس پاک کنید .
حتما از موادشوینده استاندارد و مناسب ظرفشویی استفاده نمایید و از ریختن مواد سفید کننده داخل مخزن خودداری نمایید .مقدار شوینده به اندازه ی تعیین شده باشد .
ماشین ظرفشویی را حتما هفته ای یکبار ودر ساعات مناسب مثل صبح های زود و یا آخر شب روشن کنید .
ظروف را متناسب با ظرفیت ماشین ظرفشویی الکترولوکس داخل آن بگذارید و ظروف را درجهت آب فشان های دستگاه قراردهید . بهتر است دهانه لیوان ها به سمت پایین باشد .
مواردی مانند سختی آب منطقه ای که ماشین ظرفشویی در آن استفاده میشود ؛ نوع شوینده های مصرفی ؛ صحیح و به اندازه چیدن ظروف و استفاده از برنامه شستشوی صحیح و مناسب میتواند در هرچه تمیز تر شستن ظروف در ماشین ظرفشویی اثرگذار باشد و در خیلی از موارد با رعایت و کنترل موارد بیان شده شما میتوانید با خیال آسوده سالیان سال از ماشین ظرفشویی الکترولوکس بدون هیچ ایرادی استفاده کنید .
تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس را باخیال آسوده به ما بسپارید .
دفتر مرکزی: 41319 -021 خدمات پس از فرو ش : 88759825 - 88759824 - 88759823
تعمیرات ماشین ظرفشویی کوپرزبوش ، تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ ، تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ، تعمیرات ماشین ظرفشویی نف ، تعمیرات ماشین ظرفشویی آسکو ، تعمیرات ماشین ظرفشویی مایرباخ
نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی میله ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی نف ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آسکو
درخواست تعمیرکار