تعمیر فربوش


BOSCH

تعمیرفربوش
اولین و مهم ترین مسئله ای که مردم در هنگام نیاز به تعمیر فر با آن مواجه می شوند، این است که نمی توانند به راحتی فر را در منزل و حتی بیرون آن حمل کنند. در واقع بیش از تعمیرات فر دغدغه ای که مردم دارند، حمل این دستگاه تا محل تعمیر فر می باشد. ارائه خدمات در منزل مشتریان راه حلی است که با خیال اسوده جهت تعمیر فر با رویکردی جدید اقدام میکند .
عیب یابی که اصلی ترین مرحله در تعمیر فربوش به حساب می آید نیز باید با دقت انجام شود. آنچه در عیب یابی تعمیرات فربوش اهمیت دارد، شناخت ارورها و تشخیص مشکل می باشد. تجهیزاتی که در این زمینه نیز استفاده می شود هم اهمیت دارد.
اولین اقدام شرکت الکتروسرویس جهت تعمیر فربوش این است که تعمیر فردرمحل مشتری صورت گیرد، اما درصورتی که امکان تعمیر درمنزل مشتری نباشد و مشتری خواهان تعمیر در تعمیرگاه مرکزی باشد همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی بوش آماده پذیرش محصول شما برای تعمیر خواهند بود.
تعمیر فربوش درتهران : پیشنهاد میشود تعمیرات فربوش را به افراد و شرکت های متفرقه نسپارید و حتما ازخدمات پس از فروش فربوش کمک بگیرید.

دفترمرکزی بوش : 41319 خدمات پس از فروش : 25 -24- 88759823

معرفی قطعات فربوش

برد اصلی فربوش :


تمام قطعات فر توسط برد اصلی فرمان میگردند .

فن خنک کننده فربوش :


زمانی که از فر برای پخت وپز استفاده میشودو کار پخت غذا تمام شد فن خنک کننده شروع به کار میکند تا هم دستگاه و هم قطعات داخلی خنک شوند تا از خرابی آنها جلوگیری شود .

میکروسوئیچ فربوش :


میکروسوئیچ قطعه ای الکترومکانیکی است که با قطع و وصل جریان برق درقسمت های مختلف کمک به افزایش ایمنی قطعات فر می کند.

فن پخت غذا به هوای داغ :


یکی ازروشهای پخت در فر، استفاده از گردش هوای گرم داخل فر یا پخت به صورت کانویشن میباشد، برای این منظور از یک فن به همراه یک المنت گرمایی دایره ای استفاده میگردد.

ترموستات حرارتی فربوش :


ترموستات قطعه ای است که ضریب ایمنی برای جلوگیری از بالا رفتن بیش ازحد حرارت دستگاه می باشدو در صورت بالارفتن حرارت جریان برق از المنت ها قطع خواهد کرد.

سنسور حرارتی فر :


سنسور حرارتی تشخیص تقسیم حرارت به طور یکسان در زمان پخت را به عهده دارد .

المنت فربوش :


المنت اصلی ترین قطعه فراست هر فر دااری سه المنت میباشد و حرارت دستگاه توسط این قطعه تولید میشود . المنت کف یا المنت پایینی که حرارت اصلی برای پخنت غذا را تولید میکند . المنتی که در قسمت بالاقراردارد المنت گریل میگویند که علاوه بر پخت غذا برای طلایی یا گریل کردن غذا میباشد . المنت دایره ای که معمولا دور فن کانویشن قرار دارد و پخت ترکیبی همراه با هوای داغ را انجام میدهد .

ایراداها و خرابی های فر بوش


نمایندگی مجاز تعمیر فر بوش درتهران :88759825 - 88759824 - 88759823

فرتوکاربوش روشن نمی شود :


پریز برق را چک کنید حتما برق داشته باشد، برای این کار میتوانید ازفازمتریا پریزدیگری استفاده کنید تا مطمئن شوید روشن نشدن دستگاه از پریز برق نیست . ممکن است تبدیل سه به دو دستگاه هم سوخته باشد که با تعویض تبدیل مشکل حل میشود . درغیر اینصورت با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید تا در اولین فرصت جهت بازید و عیب یابی دستگاه اقدامات لازم انجام شود .

صفحه نمایش فربوش روشن نمیشود :


اگر برق داخل فر می آید ولی صفحه نمایش فرروشن نمی شود و یا ساعت فر نمایش داده نمیشود ویا قابل تنظیم هم نیست تنظیمات اولیه ساعت و زمان به هم ریخته و نیاز به تنظیم مجدد دارد کابل و سوکت های اتصال دیسپلی فر درامده یا شل شده اند. کابل و سوکت های اتصال دیسپلی فر درامده یا شل شده اند. برد نمایشگر فر ایراد دارد و میبایست تعویض گردد. برد اصلی فربوش نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

فربوش خوب گرم نمی کند :


اگر فر توکاربوش گرم نمی شود احتمال ایراد از موارد زیر میباشد: ساعت فر به درستی تنظیم نشده است و فر گرم نمیشود. فر درحالت دمو قرار دارد ،قفل شده و کار نمیکند .

المنت فربوش ایراد دارد و گرم نمی کند:


ترموستات حرارتی خراب شده است و اجازه گرم شدن به فر نمیدهد. برنامه درست انتخاب نشده و یا برنامه پخت استارت نگردیده است. برد اصلی فر دچار مشکل شده است.

کلید های انتخاب برنامه فر بوش بوش کار نمیکنند و ولوم فر نمی چرخد:


اگر ولوم انتخاب برنامه فر نمی چرخد و یا کلیدهای فرمان کار نمیکنند، ابتدا ولوم را از لحاظ شکستگی و یا اینکه جرم یا چربی گرفته باشد چک کنید چون جرم زیاد باعث گیر کردن ولوم یا دکمه ها در صفحه زیرین نمایشگر میشود .

برنامه های فربوش تنظیم نمیشود :


اگر برنامه های فر به درستی عمل نمیکنند، چک کنید که برنامه درست انتخاب شده است ویا کلید های انتخاب برنامه گیر نگرده باشند. صفحه نمایشگر یا برد فرمان و نیز برد اصلی فر را چک نموده و در صورت نیازباید تعمیر یا تعویض شود .

غذا داخل فر بوش می سوزد و فر بیش از اندازه گرم می شود :


چنانچه فربیش از حد داغ میشود و مواد غذایی داخل آن می سوزد موارد زیر رابررسی کنید . برنامه انتخاب شده و دما و زمان را چک کنید که با نوع مواد غذایی هماهنگی داشته باشد. ترموستات حرارتی فر ایراد دارد و با بالا رفتن بیش از حد دما، برق را از المنت قطع نمیکند. سنسورهای حرارتی ایراد دارند و دما بیش از حد بالا میرود. المنت فر ایراد دارد و بیش از اندازه داغ می شود

دمای فر یکنواخت نیست یا کم و زیاد می شود :


اگر یک طرف غذا داخل فر می سوزد و یا دمای فر کم و زیاد می شود قطعات زیر دچار مشکل شده است : ترموستات حرارتی فر دچار مشکل شده است. سنسورهای دمایی فر ایراد دارند و دما یه صورت یکسان پخش نمیشود . المنت های گرمایی فر مشکل دارند. تایمر و یا برد اصلی فر نیاز به تعمیر با تعویض دارند. فن کانویشن ایراد دارد و نمیتواند گرما را به صورت یکسان در کابین پخش کند.

فربوش پس از چند ثانیه خاموش می شود:


اگر فرروشن می شود ولی پس از چند ثانیه کار کردن خاموش میشود موارد زیر را لازم است بررسی شود : فیوز فر ایراد دارد، ترموستات حرارتی دچار ایراد شده است، میکروسوئیچ درب ایراد دارد و برق را قطع میکند. میکروسوئیچ درب ایراد دارد و برق را قطع میکند. برد اصلی فربوش نیاز به تعمیریا تعویض دارد.
با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از بردهای الکترونیکی در ساخت لوازم خانگی، علاوه بر افزایش کارایی و امکانات دستگاه، امکان عیب یابی خودکار و هوشمند برای لوازم خانگی فراهم شده است.شرکت بوش نیز در تولید فرهای خود از این قاعده مستثنی نبوده و استفاده از کدهای خطای فربوش برای عیب یابی و نعمیر فر به کمک تکنسین ها آمده تا تشخیص عیب به درستی صورت گیرد.

نصب فربوش :


فربوش در سطح ترار نصب گردد. برای نصب فربوش دقت شود که فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد تا گرمای بیش از حد باعث استهلاک قطعات الکتریکی و الکترونیکی نگردد. برای سرویس فربوش و نظافت آن هم دقت شود که دستگاه هربار پس از استفاده با شوینده مناسب فر تمیز گردد تا چربی و جرم باعث ایراد در قطعات نگردد. اگر فر گزینه خود تمیز کن خودکار دارد از این حالت نیز میتوان برای تمیز کردن هوشمند فر استفاده گردد.

چرا الکتروسرویس نمایندگی مجاز تعمیر فربوش را انتخاب کنم :


دارای قطعات اورجینال فربوش تکنسین های متخصص تعمیر فربوش تمام هزینه با تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اولین اقدام شرکت الکتروسرویس جهت تعمیر فر این است که تعمیر فربوش درمحل مشتری صورت گیرد، اما درصورتی که امکان تعمیر درمنزل مشتری نباشد و مشتری خواهان تعمیر در تعمیرگاه مرکزی فربوش باشد همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی بوش آماده پذیرش محصول شما برای تعمیر خواهند بود.

تعمیر فربوش ، تعمیر فر برقی بوش ، تعمیر فر توکاربوش ، تعمیر فر برقی توکاربوش ، تعمیر فر گازی تو کاربوش

تعمیر فربرقی الکترولوکس ، تعمیر فر برقی آاگ ، تعمیر فربرقی بوش ، تعمیر فربرقی میله
تعمیر فر برقی کوپرزبوش ، تعمیر فربرقی دکا ، تعمیر فربرقی مایرباخ ، تعمیر فربرقی آسکو

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش بوش : 88759825 - 88759824 - 88759823

درخواست تعمیرکار