تعمیر فر دکا

اولین و مهم ترین مسئله ای که مردم در هنگام نیاز به تعمیر فر با آن مواجه می شوند، این است که نمی توانند به راحتی فر را در منزل و حتی بیرون آن حمل کنند. در واقع بیش از تعمیرات فر دغدغه ای که مردم دارند، حمل این دستگاه تا محل تعمیر فر می باشد. ارائه خدمات در منزل مشتریان راه حلی است که با خیال اسوده جهت تعمیر فر با رویکردی جدید اقدام میکند .
همچنین عیب یابی که اصلی ترین مرحله در تعمیر فر مایرباخ به حساب می آید نیز باید با دقت انجام شود. آنچه در عیب یابی تعمیرات فر دکا اهمیت دارد، شناخت ارورها و تشخیص مشکل می باشد. تجهیزاتی که در این زمینه نیز استفاده می شود هم اهمیت دارد. اولین اقدام شرکت الکتروسرویس جهت تعمیر فر دکا این است که تعمیر فر در محل مشتری صورت گیرد، اما درصورتی که امکان تعمیر درمنزل مشتری نباشد همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی دکا آماده پذیرش محصول شما برای تعمیر خواهند بود.

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -88759823


تعمیر فر دکا در تهران : پیشنهاد میشود تعمیرات فردکا را به افراد و شرکت های متفرقه نسپارید و حتما ازخدمات پس از فروش فردکا کمک بگیرید.

معرفی قطعات فردکا

المنت فردکا :


المنت اصلی ترین قطعه فراست هر فر دااری سه المنت میباشد و حرارت دستگاه توسط این قطعه تولید میشود . المنت کف یا المنت پایینی که حرارت اصلی برای پخنت غذا را تولید میکند المنتی که در قسمت بالاقراردارد المنت گریل میگویند که علاوه بر پخت غذا برای طلایی یا گریل کردن غذا میباشد . المنت دایره ای یا حلقوی که معمولا دور فن کانوکشن قرار داشته و پخت ترکیبی همراه با هوای داغ را انجام میدهد .

ایراداها و خرابی های فر دکا

فرتوکاردکا روشن نمی شود :


پریز برق را چک کنید حتما برق داشته باشد، برای این کار میتوانید ازفازمتریا پریزدیگری استفاده کنید تا مطمئن شوید روشن نشدن دستگاه از پریز برق نیست . ممکن است تبدیل سه به دو دستگاه هم سوخته باشد که با تعویض تبدیل مشکل حل میشود . در غیر اینصورت با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید تا در اولین فرصت جهت بازید و عیب یابی دستگاه اقدامات لازم انجام شود .

صفحه نمایش فر دکا روشن نمیشود :


اگر برق داخل فر می آید ولی صفحه نمایش فرروشن نمی شود و یا ساعت فر نمایش داده نمیشود ویا قابل تنظیم هم نیست تنظیمات اولیه ساعت و زمان به هم ریخته و نیاز به تنظیم مجدد دارد یا کابل و سوکت های اتصال برد دیسپلی فر درامده یا شل شده اند کابل و برد نمایشگر فر ایراد دارد و میبایست تعویض گردد، برد اصلی فردکا نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

فردکا خوب گرم نمی کند :


ساعت فر به درستی تنظیم نشده است و فر گرم نمیشود. فر درحالت دمو قرار دارد ،قفل شده و کار نمیکند . ترموستات حرارتی خراب شده است و اجازه گرم شدن به فر نمیدهد. برد اصلی فر دچار مشکل شده است.

کلید های انتخاب برنامه فردکا کار نمیکنند و ولوم فر نمی چرخد:


اگر ولوم انتخاب برنامه فر نمی چرخد و یا کلیدهای فرمان کار نمیکنند، ابتدا ولوم را از لحاظ شکستگی و یا اینکه جرم یا چربی گرفته باشد چک کنید چون جرم زیاد باعث گیرکردن ولوم یا دکمه ها در صفحه زیرین نمایشگر میشود.

برنامه های فر دکا تنظیم نمیشود :


اگر برنامه های فر به درستی عمل نمیکنند، چک کنید که برنامه درست انتخاب شده است ویا کلید های انتخاب برنامه گیر نگرده باشند. صفحه نمایشگر یا برد فرمان و نیز برد اصلی فر را چک نموده و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

بخار پز فر دکا کار نمی کند :


غذا داخل فر مایرباخ می سوزد و فر بیش از اندازه گرم می شود چنانچه فربیش از حد داغ میشود و مواد غذایی داخل آن می سوزد موارد زیر رابررسی کنید . برنامه انتخاب شده و دما و زمان را چک کنید که با نوع مواد غذایی هماهنگی داشته باشد. ترموستات حرارتی فر ایر ترموستات حرارتی فر ایراد دارد و با بالا رفتن بیش از حد دما، برق را از المنت قطع نمیکند. سنسورهای حرارتی ایراد دارند و دما بیش از حد بالا میرود.

دمای فر یکنواخت نیست یا کم و زیاد می شود :


ترموستات حرارتی فر دچار مشکل شده است. سنسورهای دمایی فر ایراد دارند و دما یه صورت یکسان پخش نمیشود . سنسورهای دمایی فر ایراد دارند و دما یه صورت یکسان پخش نمیشود .المنت های گرمایی فر مشکل دارند. تایمر و یا برد اصلی فر نیاز به تعمیر با تعویض دارند. فن کانوکشن ایراد دارد و نمیتواند گرما را به صورت یکسان در کابین پخش کند.

فر دکا پس از چند ثانیه خاموش می شود:


فیوز فر ایراد دارد، ترموستات حرارتی دچار ایراد شده است، میکروسوئیچ درب ایراد دارد و برق را قطع میکند. میکروسوئیچ درب ایراد دارد و برق را قطع میکند. برد اصلی فردکا نیاز به تعمیریا تعویض دارد.

نصب فر دکا :

فر باید در سطح ترار نصب گردد. برای نصب فر دکا دقت شود که فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد تا گرمای بیش از حد باعث استهلاک قطعات الکتریکی و الکترونیکی نگردد.
برای نظافت فر دقت شود که دستگاه هربار پس از استفاده با شوینده مناسب فر تمیز گردد تا چربی و جرم باعث ایراد در قطعات نگردد. اگر فر گزینه خود تمیز کن خودکار دارد از این حالت نیز میتوان برای تمیز کردن هوشمند فر استفاده گردد.

چرا الکتروسرویس نمایندگی مجاز تعمیر فر دکا را انتخاب می کنیم :


دارای قطعات اورجینال فر دکا
تکنسین های متخصص تعمیر فر دکا
تمام هزینه با تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اولین اقدام شرکت الکتروسرویس جهت تعمیر فر این است که تعمیر فر دکا در محل مشتری صورت گیرد، اما درصورتی که امکان تعمیر درمنزل مشتری نباشد و مشتری خواهان تعمیر در تعمیرگاه مرکزی باشد همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی فر دکا آماده پذیرش محصول شما برای تعمیر خواهند بود.
تعمیر فربرقی الکترولوکس ، تعمیر فر برقی آاگ ، تعمیر فربرقی بوش ، تعمیر فربرقی میله
تعمیر فر برقی کوپرزبوش ، تعمیر فربرقی دکا ، تعمیر فربرقی مایرباخ ، تعمیر فربرقی آسکو ،تعمیرفر برقی نف
تعمیرات فرالکترولوکس ، تعمیرات فرآاگ ، تعمیرات فر بوش ، تعمیرات فر میله ، تعمیرات فر کوپرزبوش ، تعمیر ات فر دکا ، تعمیرات فر مایرباخ ، تعمیرات فر آسکو ،تعمیرات فر نف

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -88759823

درخواست تعمیرکار