تعمیر فر مایرباخ

با ضمانت سپهر الکتریک
تعمیر فر مایرباخ
اولین و مهم ترین مسئله ای که مردم در هنگام نیاز به تعمیر فر با آن مواجه می شوند، این است که نمی توانند به راحتی فر را در منزل و حتی بیرون آن حمل کنند. در واقع بیش از تعمیرات فر دغدغه ای که مردم دارند، حمل این دستگاه تا محل تعمیر فر می باشد. ارائه خدمات در منزل مشتریان راه حلی است که با خیال اسوده جهت تعمیر فر با رویکردی جدید اقدام میکند .
همچنین عیب یابی که اصلی ترین مرحله در تعمیر فر مایرباخ به حساب می آید نیز باید با دقت انجام شود. آنچه در عیب یابی تعمیرات فر مایرباخ اهمیت دارد، شناخت ارورها و تشخیص مشکل می باشد. تجهیزاتی که در این زمینه نیز استفاده می شود هم اهمیت دارد.
اولین اقدام شرکت الکتروسرویس جهت تعمیر فرمایرباخ این است که تعمیر فر در محل مشتری صورت گیرد، اما درصورتی که امکان تعمیر درمنزل مشتری نباشد همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی مایرباخ آماده پذیرش محصول شما برای تعمیر خواهند بود.
تعمیر فرمایرباخ در تهران : پیشنهاد میشود تعمیرات فر مایرباخ را به افراد و شرکت های متفرقه نسپارید و حتما ازخدمات پس از فروش فرمایرباخ کمک بگیرید.

دفترمرکزی : 41319 -021 خدمات پس ازفروش : 25 - 24 - 88759823


مشاوره فروش و خدمات پس از فروش : 09371259696

معرفی قطعات فر مایرباخ

فن خنک کننده فر مایرباخ :


زمانی که از فر برای پخت وپز استفاده میشودو کار پخت غذا تمام شد فن خنک کننده شروع به کار میکند تا هم دستگاه و هم قطعات داخلی خنک شوند تا از خرابی آنها جلوگیری شود .

فن پخت غذا به هوای داغ :


یکی ازروشهای پخت در فر، استفاده از گردش هوای گرم داخل فر یا پخت به صورت کانوکشن میباشد، برای این منظور از یک فن به همراه یک المنت گرمایی دایره ای استفاده میگردد.

ترموستات حرارتی فر مایرباخ :


ترموستات قطعه ای است که ضریب ایمنی برای جلوگیری از بالا رفتن بیش ازحد حرارت دستگاه می باشدو در صورت بالارفتن حرارت جریان برق از المنت ها قطع خواهد کرد.

میکروسوئیچ فر مایرباخ :


میکروسوئیچ قطعه ای الکترومکانیکی است که با قطع و وصل جریان برق درقسمت های مختلف کمک به افزایش ایمنی قطعات فر می کند.

المنت فر مایرباخ :


المنت اصلی ترین قطعه فراست هر فر دااری سه المنت میباشد و حرارت دستگاه توسط این قطعه تولید میشود . المنت کف یا المنت پایینی که حرارت اصلی برای پخنت غذا را تولید میکند المنتی که در قسمت بالاقراردارد المنت گریل میگویند که علاوه بر پخت غذا برای طلایی یا گریل کردن غذا میباشد . المنت دایره ای یا حلقوی که معمولا دور فن کانوکشن قرار داشته و پخت ترکیبی همراه با هوای داغ را انجام میدهد .

ایراداها و خرابی های فر مایرباخ

تعمیرفر مایرباخ

فرتوکار مایرباخ روشن نمی شود :


پریز برق را چک کنید حتما برق داشته باشد، برای این کار میتوانید ازفازمتریا پریزدیگری استفاده کنید تا مطمئن شوید روشن نشدن دستگاه از پریز برق نیست . ممکن است تبدیل سه به دو دستگاه هم سوخته باشد که با تعویض تبدیل مشکل حل میشود . در غیر اینصورت با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید تا در اولین فرصت جهت بازید و عیب یابی دستگاه اقدامات لازم انجام شود .

صفحه نمایش فر مایرباخ روشن نمیشود :


اگر برق داخل فر می آید ولی صفحه نمایش فرروشن نمی شود و یا ساعت فر نمایش داده نمیشود ویا قابل تنظیم هم نیست تنظیمات اولیه ساعت و زمان به هم ریخته و نیاز به تنظیم مجدد دارد یا کابل و سوکت های اتصال برد دیسپلی فر درامده یا شل شده اند کابل و برد نمایشگر فر ایراد دارد و میبایست تعویض گردد، برد اصلی فر مایرباخ نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

فر مایرباخ خوب گرم نمی کند :


ساعت فر به درستی تنظیم نشده است و فر گرم نمیشود. فر درحالت دمو قرار دارد ،قفل شده و کار نمیکند . ترموستات حرارتی خراب شده است و اجازه گرم شدن به فر نمیدهد. برد اصلی فر دچار مشکل شده است.

کلید های انتخاب برنامه فر مایرباخ کار نمیکنند و ولوم فر نمی چرخد:


اگر ولوم انتخاب برنامه فر نمی چرخد و یا کلیدهای فرمان کار نمیکنند، ابتدا ولوم را از لحاظ شکستگی و یا اینکه جرم یا چربی گرفته باشد چک کنید چون جرم زیاد باعث گیر کردن ولوم یا دکمه ها در صفحه زیرین نمایشگر میشود .

برنامه های فرمایرباخ تنظیم نمیشود :


اگر برنامه های فر به درستی عمل نمیکنند، چک کنید که برنامه درست انتخاب شده است ویا کلید های انتخاب برنامه گیر نگرده باشند. صفحه نمایشگر یا برد فرمان و نیز برد اصلی فر را چک نموده و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

بخار پز فرمایرباخ کار نمی کند :


غذا داخل فر مایرباخ می سوزد و فر بیش از اندازه گرم می شود چنانچه فربیش از حد داغ میشود و مواد غذایی داخل آن می سوزد موارد زیر رابررسی کنید . برنامه انتخاب شده و دما و زمان را چک کنید که با نوع مواد غذایی هماهنگی داشته باشد. ترموستات حرارتی فر ایر ترموستات حرارتی فر ایراد دارد و با بالا رفتن بیش از حد دما، برق را از المنت قطع نمیکند. سنسورهای حرارتی ایراد دارند و دما بیش از حد بالا میرود
دمای فر یکنواخت نیست یا کم و زیاد می شود : ترموستات حرارتی فر دچار مشکل شده است. سنسورهای دمایی فر ایراد دارند و دما یه صورت یکسان پخش نمیشود . سنسورهای دمایی فر ایراد دارند و دما یه صورت یکسان پخش نمیشود .المنت های گرمایی فر مشکل دارند. تایمر و یا برد اصلی فر نیاز به تعمیر با تعویض دارند.

فر مایرباخ پس از چند ثانیه خاموش می شود:


فیوز فر ایراد دارد، ترموستات حرارتی دچار ایراد شده است، میکروسوئیچ درب ایراد دارد و برق را قطع میکند. میکروسوئیچ درب ایراد دارد و برق را قطع میکند. برد اصلی فرمایرباخ نیاز به تعمیریا تعویض دارد.

نصب فر مایرباخ :


فر مایرباخ در سطح ترار نصب گردد. برای نصب فر مایرباخ دقت شود که فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد تا گرمای بیش از حد باعث استهلاک قطعات الکتریکی و الکترونیکی نگردد.
برای سرویس فر، دقت شود که دستگاه هربار پس از استفاده با شوینده مناسب فر تمیز گردد تا چربی و جرم باعث ایراد در قطعات نگردد. اگر فر گزینه خود تمیز کن خودکار دارد از این حالت نیز میتوان برای تمیز کردن هوشمند فر استفاده گردد

چرا الکتروسرویس نمایندگی مجاز تعمیر فر مایرباخ را انتخاب کنم :


دارای قطعات اورجینال فر مایرباخ
تکنسین های متخصص تعمیر فر مایرباخ
تمام هزینه با تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اولین اقدام شرکت الکتروسرویس جهت تعمیر فر این است که تعمیر فر مایرباخ در محل مشتری صورت گیرد، اما درصورتی که امکان تعمیر درمنزل مشتری نباشد و مشتری خواهان تعمیر در تعمیرگاه مرکزی باشد همکاران ما در تعمیرگاه مرکزی مایرباخ آماده پذیرش محصول شما برای تعمیر خواهند بود.

نمایندگی مجاز تعمیر فر مایرباخ ،تعمیر فر الکترولوکس ،نمایندگی مجاز تعمیر فر آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیر فر بوش

نمایندگی مجاز تعمیر فر میله ، نمایندگی مجاز تعمیر فر کوپرزبوش ، نمایندگی مجاز تعمیر فر دکا ، نمایندگی مجاز تعمیر فرآسکو ،نمایندگی مجاز تعمیرفر نف

درخواست تعمیرکار