تعمیرقهوه ساز آسکو

الکتروسرویس نماینده رسمی تعمیر قهوه ساز آسکو

دارای گواهینامه بین المللی تعمیر قهوه سازآسکو از کمپانی آسکو

تعمیر قهوه سازآسکو


قهوه ساز آسکویکی از تخصصی ترین دستگاه ها نسبت به دیگر لوازم خانگی می باشد که پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تازگی این محصول زبانزد است .
الکتروسرویس ی نمایندگی رسمی تعمیر دستگاه قهوه ساز آسکو (کافی میکر ؛کافی ماشین) با ضمانت پشتیبان طلایی و تمامی برند های داخلی و خارجی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسین های مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات داخلی و خارجی در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایت مندی مشتری درعرصه نصب و تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما مشتری گرامی باشیم .

تعمیر قهوه ساز آسکوتخصص ماست


اگر قهوه ساز آسکوشما نیاز به تعمیر دارد با خیالی آسوده سرویس و تعمیر آن را به ما بسپارید.الکتروسرویس با داشتن تکنسین های مجرب و متخصص پس از چندین سال تجربه و فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی؛ بهترین و کم هزینه ترین خدمات را به شما مشتری عزیز ارائه میدهند .

نکات مهم در انتخاب نماینده رسمی برای تعمیر قهوه ساز آسکو


تمام کسانی که از قهوه ساز آسکو در منزل خود استفاده می کنند در صورتی که قهوه سازشان خراب می شود فکر میکنند که دستگاه خود رابرای تعمیر باید به نمایندگی مجاز بفرستند ؛ در واقع اینطور نیست شرکت الکتروسرویس علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و نصب شما رابا ایرادهای جزیی آشنا میکنند و از آنجاییکه این شرکت دسترسی به ارورهای قهوه ساز آسکو دارد میتواند اطلاعات مفید در اختیار شما قرار دهد تا شما جهت استفاده از دستگاه هیچ مشکلی نداشته باشید و اگر مشکلات جزیی برای قهوه ساز پیش آمد خودتان قادر به حل آن باشید یا باتماس تلفنی با مشاورین شرکت الکتروسرویس مشکل دستگاه را حل کنید .

خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823


دفتر مرکزی : 41319 -021
بهتر است تعمیر قهوه ساز در منزل مشتری انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و اعلام آدرس وایرادهای دستگاه قهوه ساز، تکنسین های الکتروسرویس جهت بازدید کارشناسی و تعمیر دستگاه مراجعه می کنند. اگر قهوه ساز و اسپرسوساز توکار و مبله شما نیاز به سرویس و تعمیر و جرم زدایی دارد باالکتروسرویس تماس بگیرید.

معرفی قطعات قهوه ساز آسکو


صفحه نمایش قهوه ساز آسکو
نازل قهوه ساز و اسپرسو
اسبک قهوه ساز آسکو
کلید های انتخاب برنامه (انتخاب نوع قهوه )
مخزن شیر واتصالات قهوه ساز آسکو
مخزن آب قهوه ساز آسکو
میکروسوئیچ قهوه ساز آسکو
پمپ آب قهوه ساز آسکو
دم کن قهوه ساز آسکو
موتور قهوه ساز آسکو
شیربرقی قهوه ساز آسکو
المنت قهوه ساز آسکو
آسیاب قهوه ساز آسکو

چگونه قهوه ساز را تمیز کنیم؟


برای تمیزکردن انواع قهوه سازها و دستگاههای اسپرسوساز اول باید سینی زیر قهوه ساز وپارچ شیر آن راکه با یک شستشوی معمولی اینکار انجام میشود بشویید . لازم به ذکر است پارچ مخصوص شیر بعد از هر بار استفاده حتما شسته شود .چون مخزن شیر بهترین مکان برای رشد باکتری هامی باشد وباید نظافت آن حتما رعایت شود .
شستششوی داخل قهوه ساز آسکو و اسپروساز آسکوکه به آن کیلین (clean) میگویند باید ماهی یکبار انجام شود .به مرحله جرم زدایی قهوه ساز و اسپروساز آسکو دیسکیل گفته میشود ( discale)که البته این پیغام بر روی دیزپلی دستگاه نمایش داده میشود جرم زدایی قهوه ساز آسکو و اسپرسوساز آسکو باید به صورت تخصصی و با مواد شوینده مخصوص انجام شود .این مواد به صورت مایع و قرص موجود میباشد که میتوانید با تماس با شرکت الکتروسرویس این مواد را تهیه کنید .

برای تمیز کردن قهوه ساز از چه موادی استفاده کنیم؟


همانطور که میدانید قطعات خارجی قهوه‌ساز راطبق دستوری که در دفترچه راهنمای آن نوشته شده است در ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا به راحتی با مایع ظرفشویی ودستمال نرم بشویید. اما موادی که معمولاً برای شستشوی داخل دستگاه به کار میروند باید طبق استاندارد باشند .
مخلوط سرکه و آب یکی از بهترین موادی است که برای تمیزکردن وسایل برقی آشپزخانه به ویژه قهوه ساز و مایکروویو توصیه می‌شود. نسبت مناسب برای این محلول دوبه یک، آب به سرکه، است. البته اگر مدت‌هاست سراغ تمیزکردن قهوه ساز نرفته‌اید می‌توانید نسبت آب را به سرکه راتغییر دهیدو سرکه بیشتر بریزید .

AEG – Electrolux - Kuppersbusch – ASKO – Miele - NEFF- GAGGENAU- BOSCH-MAYERBACH – Deca – ARISTON

تعمیرقهوه سازآاگ ،تعمیرقهوه سازالکترولوکس ،تعمرقهوه سازکوپرزبوش ،تعمیرقهوه سازآسکو ،تعمیرقهوه سازمیله ،تعمیرقهوه سازنف، تعمیرقهوه سازگاگنو، تعمیرقهوه سازبوش،تعمیرقهوه سازمایرباخ،تعمیر قهوه سازدکا

استفاده از مواد پاک کننده ممنوعیت‌هایی نیز دارد:


به یاد داشته باشید که هرگز سفید کننده را با سرکه و یا اسیدهای دیگر مخلوط نکنید چون بخارهای حاصل از آنها به شدت سمی هستند.

روش تمیزکردن قهوه ساز:

قهوه‌ی باقیمانده در قهوه ساز را خارج کنید. مخلوط آب و سرکه، که در بالا به آن اشاره شد را آماده کنید. مایع را درمخزن آب قهوه‌ ساز بریزید. قهوه‌ساز خود را مثل همیشه که روشن کنید. وقتی فرآیند دم کردن تمام شد دستگاه را خاموش کنید و 20 دقیقه به آن فرصت بدهید تا مایع در دستگاه بماند . پس از پایان بیست دقیقه دومرتبه دیگر قهوه ساز را تنها با آب خالی روشن کنید تا بوی موادی که با آن شستشو داده‌اید از بین برود. بین هر بار روشن کردن قهوه‌ ساز با آب خالی، بین پانزده تا بیست دقیقه زمان بگذارید
اگر دستگاه قهوه ساز شما آسکو است یا با برند : میله ؛ نف ؛ بوش ؛ آاگ ؛ دکا ؛ مایرباخ ؛ الکترولوکس ؛کوپرزبوش ؛ گاگنو و… ؛ باشد همکاران ما در شرکت الکتروسرویس با استفاده از تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیرات قهوه ساز همان برند و با استفاده از قطعات کاملا اورجینال تعمیر قهوه ساز شمارا باکمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام میدهند .
فراموش نکنید از آنجایی که روز به روز تکنولوژی به کار رفته در تولید لوازم خانگی مخصوصا دستگاه قهوه سازو اسپرسو با برند های مختلف روبه پیشرفت است ، کمک گرفتن از کارشناسانی که با تکنولوژی روز در ارتباط هستند و آشنایی کامل با ساختار قهوه ساز با برند های مختلف اروپایی را دارندوبا داشتن اطلاعات کامل از ارورهای دستگاه که از اهمیت ویژه ای برخوردار است در تعمیر قهوه ساز اثر دارد.

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه قهوه ساز آسکو دارد :


عدم گرم شدن دستگاه قهوه ساز؛خرابی ترموستات ؛خرابی لامپ خبر؛المنت کارنمکیند ؛خرابی در المنت برای دم کردن ؛شیر ساکشن نمیشود ؛ شیر برقی دستگاه کارنمیکند ؛دادن ارور دیسکیل برروی صفحه نمایش یا دیز پلی displayقهوه ساز آسکو

روال تعمیر قهوه ساز توسط تعمیرکاران شرکت الکتروسرویس به چه صورت است؟


پس از تماس مشتری با شرکت الکتروسرویس و اعلام خرابی ویاایراد دستگاه قهوه ساز آسکوتوسط شما مشتری عزیز و ثبت اطلاعات ؛نزدیک ترین تعمیرکار متخصص در تعمیرات قهوه ساز آسکو به محل کار یا منزل شما مراجعه میکند . در حضور شما از دستگاه بازدید و ایرادهای آن برطرف میشود. اگر دستگاه در منزل قابل تعمیر نبود با رضایت مشتری و دادن رسید تحوبل کالا به شما ؛ قهوه ساز از منزل به تعمیرگاه مجاز قهوه ساز آسکو انتقال داده میشود و تعمیرات لازم بروروی دستگاه انجام میشود . لازم به ذکر است تعمیر قهوه ساز تازمانیکه در نمایندگی مجاز الکتروسرویس است مرحله به مرحله ی کار سرویس به مشتری اطلاع داده میشود .

شرکت الکتروسرویس با داشتن تیمی مختصص در زمینه نصب و تعمیرات قهوه سازآسکو(اسپرسو ) یکی از برترین نمایندگی های مجاز به حساب می آید.


نصب وسرویس دستگاه قهوه ساز آسکوی خود را با خیال آسوده به مابسپارید .
دفترمرکزی : 41319-021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823
درخواست تعمیرکار