تعمیر قهوه ساز الکترولوکس


الکتروسرویس نماینده مجاز تعمیر قهوه ساز الکترولوکس – Electrolux

دارای گواهینامه بین المللی تعمیر قهوه ساز الکترولوکس از کمپانی الکترولوکس

دفتر مرکزی : 41319 -021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -88759823
قهوه ساز الکترولوکس یکی از تخصصی ترین دستگاه ها نسبت به دیگر لوازم خانگی می باشد که پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تازگی این محصول زبانزد است . الکتروسرویس یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر دستگاه قهوه ساز الکترولوکس (کافی میکر ؛کافی ماشین) با ضمانت سپهر الکتریک و تمامی برند های داخلی و خارجی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسین های مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات داخلی و خارجی در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایت مندی مشتری درعرصه نصب و تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما مشتری گرامی باشیم .
با این وجود شرکت الکتروسرویس با داشتن تیمی مختصص در زمینه نصب و تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس (اسپرسو ) ، یکی از برترین نمایندگی های مجاز به حساب می آید.

نکات مهم در انتخاب نمایندگی مجاز برای تعمیر قهوه ساز الکترولوکس


تمام کسانی که از قهوه ساز الکترولوکس در منزل خود استفاده می کنند در صورتی که قهوه سازشان خراب شود فکر میکنند که دستگاه خود رابرای تعمیر باید به نمایندگی مجاز بفرستند ؛ در واقع اینطور نیست شرکت الکتروسرویس علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و نصب شما رابا ایرادهای جزیی آشنا میکنند و از آنجاییکه این شرکت دسترسی به ارورهای قهوه ساز الکترولوکس دارد میتواند اطلاعات مفید در اختیار شما قرار دهد تا شما جهت استفاده از دستگاه هیچ مشکلی نداشته باشید و اگر مشکلات جزیی برای قهوه ساز پیش آمد خودتان قادر به حل آن باشید یا باتماس تلفنی با مشاورین شرکت الکتروسرویس مشکل دستگاه را حل کنید .
بهتر است تعمیر قهوه ساز در منزل مشتری انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و اعلام آدرس وایرادهای دستگاه قهوه ساز، تکنسین های الکتروسرویس جهت بازدید ؛کارشناسی و تعمیر دستگاه مراجعه می کنند.
اگر قهوه ساز الکترولوکس شما نیاز به تعمیر دارد با خیالی آسوده سرویس و تعمیر آن را به ما بسپارید.الکتروسرویس با داشتن تکنسین های مجرب و متخصص پس از چندین سال تجربه و فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی؛ بهترین و کم هزینه ترین خدمات را به شما مشتری عزیز ارائه میدهند .

AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON

تعمیرات قهوه سازآاگ ،تعمیرات قهوه سازالکترولوکس ، تعمیرات قهوه سازکوپرزبوش ، تعمیرات قهوه سازآسکو ، تعمیرات قهوه سازمیله ، تعمیرات قهوه سازنف ،تعمیرات قهوه ساز گاگنو ،تعمیرات قهوه ساز بوش ، تعمیرات قهوه ساز مایرباخ ، تعمیرات قهوه سازدکا

معرفی قطعات قهوه ساز الکترولوکس :


موتور قهوه ساز الکترولوکس
پمپ آب قهوه ساز الکترولوکس
دم کن قهوه ساز الکترولوکس
المنت قهوه ساز الکترولوکس
آسیاب قهوه سازالکترولوکس
نازل قهوه ساز و اسپرسو
مخزن آب قهوه ساز الکترولوکس
اسبک قهوه ساز الکترولوکس
صفحه نمایش قهوه ساز الکترولوکس
میکروسوئیچ قهوه ساز الکترولوکس
شیربرقی قهوه ساز الکترولوکس
کلید های انتخاب برنامه (انتخاب نوع قهوه )
مخزن شیر واتصالات قهوه ساز الکترولوکس

تعمیر قهوه ساز الکترولوکس تخصص ماست .

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش قهوه ساز الکترولوکس : 88759825 - 88759824 - 88759823

چند وقت یک بار قهوه ساز الکترولوکس را تمیز کنیم؟


برای تمیزکردن انواع قهوه سازها و دستگاههای اسپرسوساز اول باید سینی زیر قهوه ساز وپارچ شیر آن راکه با یک شستشوی معمولی اینکار انجام میشود بشویید . لازم به ذکر است پارچ مخصوص شیر بعد از هر بار استفاده باید شسته شود .چون مخزن شیر بهترین مکان برای رشد باکتری هامی باشد وباید نظافت آن حتما رعایت شود .
شستششوی داخل قهوه ساز الکترولوکس و اسپروساز الکترولوکس که به آن کیلین (clean) میگویند باید ماهی یکبار انجام شود .به مرحله جرم زدایی قهوه ساز و اسپروساز الکترولوکس دیسکیل گفته میشود ( discale)که البته این پیغام بر روی دیزپلی دستگاه نمایش داده میشود .جرم زدایی قهوه سازالکترولوکس و اسپرسوساز الکترولوکس باید به صورت تخصصی و با مواد شوینده مخصوص انجام شود .این مواد به صورت مایع و قرص موجود میباشد که میتوانید با تماس با شرکت الکتروسرویس این مواد را تهیه کنید .

برای تمیز کردن قهوه ساز از چه موادی استفاده کنیم؟


همانطور که میدانید قطعات خارجی قهوه‌ساز راطبق دستوری که در دفترچه راهنمای آن نوشته شده است در ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا به راحتی با مایع ظرفشویی و ابر بشویید. اما موادی که معمولاً برای شستشوی داخل دستگاه به کار می‌روند باید طبق استاندارد باشند .
مخلوط سرکه و آب یکی از بهترین موادی است که برای تمیزکردن وسایل برقی آشپزخانه به ویژه قهوه ساز و مایکروویو توصیه می‌شود. نسبت مناسب برای این محلول دوبه یک، آب به سرکه، است. البته اگر مدت‌هاست سراغ تمیزکردن قهوه ساز نرفته‌اید می‌توانید نسبت آب را به سرکه راتغییر دهیدو سرکه بیشتر بریزید .

روش تمیزکردن قهوه ساز الکترولوکس :


قهوه‌ی باقیمانده در قهوه ساز را خارج کنید. مخلوط آب و سرکه، که در بالا به آن اشاره شد را آماده کنید. مایع را درمخزن آب قهوه‌ ساز بریزید. قهوه‌ساز خود را مثل همیشه که روشن کنید. وقتی فرآیند دم کردن تمام شد دستگاه را خاموش کنید و 20 دقیقه به آن فرصت بدهید تا مایع در دستگاه بماند . پس از پایان بیست دقیقه دومرتبه دیگر قهوه ساز را تنها با آب خالی روشن کنید تا بوی موادی که با آن شستشو داده‌اید از بین برود. بین هر بار روشن کردن قهوه‌ ساز با آب خالی، بین پانزده تا بیست دقیقه زمان بگذارید. بسیاری از دستگاه‌ها روش خاص خود را برای شستشو دارند، پس دفترچه‌ی راهنمای آنها را بخوانید و یا دستورات کارخانه را از اینترنت جستجو کنید.
قهوه‌ سازهای پیشرفته‌ که باقراردادن دانه‌ی قهوه را د مخزن قهوه ساز الکترولوکس ، بعد از فرآیند حرارت دادن آن و آسیاب کردن، یک فنجان قهوه‌ی خوش طعم به شما تحویل می‌دهند، برنامه‌های کاملی برای جرم زدایی ، شستشو و آب‌کشی خود دارند.

تعمیر قهوه ساز با کمک مجرب ترین کارشناسان هر برند :


اگر دستگاه قهوه ساز شما الکترولوکس است یا با برند : میله ، نف ، بوش ، آسکو ،دکا ، مایرباخ ، کوپرزبوش گاگنو و… ، باشد همکاران ما در شرکت الکتروسرویس با استفاده از تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیرات قهوه ساز همان برند و با استفاده از قطعات کاملا اورجینال تعمیر قهوه ساز شمارا باکمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام میدهند .
فراموش نکنید از آنجایی که روز به روز تکنولوژی به کار رفته در تولید لوازم خانگی مخصوصا دستگاه قهوه سازو اسپرسو با برند های مختلف روبه پیشرفت است ، کمک گرفتن از کارشناسانی که با تکنولوژی روز در ارتباط هستند و آشنایی کامل با ساختار قهوه ساز با برند های مختلف اروپایی را دارندوبا داشتن اطلاعات کامل از ارورهای دستگاه که از اهمیت ویژه ای برخوردار است در تعمیر قهوه ساز اثر دارد.

چه نشانه هایی خبر از خرابی قهوه ساز دارد؟


دستگاه قهوه ساز موارد استفاده مختلفی دارد و به صورت صنعتی و خانگی وجود دارد . قهوه ساز های صنعتی الکترولوکس در کافی شاپ ها ؛ رستوران ها ؛شرکت ها و هتل ها استفاده میشود و قهوه ساز های خانگی هم در منزل استفاده میشوند .

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه قهوه ساز الکترولوکس دارد :


عدم گرم شدن دستگاه قهوه ساز؛خرابی ترموستات ، خرابی لامپ خبر، المنت کارنمکیند ، خرابی در المنت برای دم کردن ، شیر ساکشن نمیشود ، شیر برقی دستگاه کارنمیکند ، دادن ارور دیسکیل برروی صفحه نمایش یا دیز پلی display قهوه ساز الکترولوکس

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر قهوه ساز به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس قهوه ساز الکترولوکس
تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری
کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اعزام تکنسین متخصص قهوه ساز الکترولوکس
بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه
اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان
 

تعمیر قهوه ساز آاگ
تعمیر قهوه ساز نف
تعمیر قهوه ساز آسکو
تعمیر قهوه ساز مایرباخ
تعمیر قهوه سازبوش
تعمیر قهوه ساز دکا
تعمیر قهوه ساز آریستون
تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش
تعمیر قهوه ساز الکترولوکس

روال تعمیر قهوه ساز توسط تعمیرکار به چه صورت است؟


پس از تماس مشتری با شرکت الکتروسرویس و اعلام خرابی ویاایراد دستگاه قهوه ساز الکترولوکس توسط شما مشتری عزیز و ثبت اطلاعات ؛نزدیک ترین تعمیرکار متخصص در تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس به محل کار یا منزل شما مراجعه میکند . در حضور شما از دستگاه بازدید و ایرادهای آن برطرف میشود. اگر دستگاه در منزل قابل تعمیر نبود با رضایت مشتری و دادن رسید تحوبل کالا به شما ؛ قهوه ساز از منزل به تعمیرگاه مجاز قهوه ساز الکترولوکس انتقال داده میشود و تعمیرات لازم بروروی دستگاه انجام میشود . لازم به ذکر است تعمیر قهوه ساز تازمانیکه در نمایندگی مجاز الکتروسرویس است مرحله به مرحله ی کار سرویس به مشتری اطلاع داده میشود .

دفتر مرکزی : 41319 - 021 -خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -8875923

نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز نف ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز بوش
نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز مایرباخ ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز دکا ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز آسکو ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز زیمنس
درخواست تعمیرکار