تعمیر قهوه ساز بوش

الکتروسرویس نماینده مجاز تعمیر قهوه ساز بوش - BOSCHتعمیر قهوه ساز بوش یکی از تخصصی ترین دستگاه ها نسبت به دیگر لوازم خانگی می باشد که پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تازگی این محصول زبانزد است . الکتروسرویس یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر دستگاه قهوه ساز بوش (کافی میکر ؛کافی ماشین) با ضمانت نامه پشتیبان گارانتی و تمامی برند های داخلی و خارجی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسین های مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات داخلی و خارجی در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایت مندی مشتری درعرصه نصب و تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما مشتری گرامی باشیم .
با این وجود شرکت الکتروسرویس با داشتن تیمی مختصص در زمینه نصب و تعمیرات قهوه ساز بوش (اسپرسو ) ، یک از برترین نمایندگی های مجاز به حساب می آید. اگر قهوه سازبوش شما نیاز به تعمیر دارد با خیالی آسوده سرویس و تعمیر آن را به ما بسپارید.الکتروسرویس با داشتن تکنسین های مجرب و متخصص پس از چندین سال تجربه و فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی؛ بهترین و کم هزینه ترین خدمات را به شما مشتری عزیز ارائه میدهند .

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش بوش : 88759825 - 88759824 - 88759823

نکات مهم در انتخاب نمایندگی مجاز برای تعمیر قهوه سازبوش


تمام کسانی که از قهوه ساز بوش در منزل خود استفاده می کنند در صورتی که قهوه سازشان خراب شود فک میکنند که دستگاه خود رابرای تعمیر باید به نمایندگی مجاز بفرستند ؛ در واقع اینطور نیست شرکت الکتروسرویس علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و نصب شما رابا ایرادهای جزیی آشنا میکنند و از آنجاییکه این شرکت دسترسی به ارورهای قهوه ساز بوش دارد میتواند اطلاعات مفید در اختیار شما قرار دهد تا شما جهت استفاده از دستگاه هیچ مشکلی نداشته باشید و اگر مشکلات جزیی برای قهوه ساز پیش آمد خودتان قادر به حل آن باشید یا باتماس تلفنی با مشاورین شرکت الکتروسرویس مشکل دستگاه را حل کنید .
بهتر است تعمیر قهوه ساز در منزل مشتری انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و اعلام آدرس وایرادهای دستگاه قهوه ساز، تکنسین های الکتروسرویس جهت بازدید ؛کارشناسی و تعمیر دستگاه مراجعه می کنند.
اگر قهوه سازبوش و اسپرسوساز توکاربوش و مبله شما نیاز به سرویس و تعمیر و جرم زدایی دارد با الکتروسرویس تماس بگیرید
تعمیر دستگاه اسپرسو ساز بوش ، تعمیر دستگاه اسپرسو ساز الکترولوکس ، تعمیر دستگاه اسپرسو ساز آاگ ، تعمیر دستگاه اسپرسو ساز نف تعمیر دستگاه اسپرسو ساز مایرباخ ، تعمیر دستگاه اسپرسو ساز دکا ، تعمیر دستگاه اسپرسو ساز آسکو ، تعمیر دستگاه اسپرسو ساز کوپرزبوش ، تعمیر دستگاه اسپرسو ساز زیمنس

معرفی قطعات قهوه ساز بوش :


موتور قهوه ساز بوش
پمپ آب قهوه ساز بوش
دم کن قهوه ساز بوش
المنت قهوه ساز بوش
آسیاب قهوه ساز بوش
نازل قهوه ساز و اسپرسو بوش
مخزن آب قهوه ساز بوش
اسبک قهوه ساز بوش
صفحه نمایش قهوه ساز بوش
میکروسوئیچ قهوه ساز بوش
شیربرقی قهوه ساز بوش
کلید های انتخاب برنامه : انتخاب نوع قهوه
مخزن شیر واتصالات قهوه ساز
برند های طرف قرار داد

AEG – Electrolux - Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF - GAGGENAU- BOSCH - MAYERBACH – Deca – ARISTON

چند وقت یک بار قهوه ساز بوش را تمیز کنیم؟


برای تمیزکردن انواع قهوه سازها و دستگاههای اسپرسوساز اول باید سینی زیر قهوه ساز وپارچ شیر آن راکه با یک شستشوی معمولی اینکار انجام میشود بشویید . لازم به ذکر است پارچ مخصوص شیر بعد از هر بار استفاده باید شسته شود .چون مخزن شیر بهترین مکان برای رشد باکتری هامی باشد وباید نظافت آن حتما رعایت شود .
شستششوی داخل قهوه ساز بوش و اسپروساز بوش که به آن کیلین (clean) میگویند باید ماهی یکبار انجام شود .به مرحله جرم زدایی قهوه ساز و اسپروساز بوش دیسکیل گفته میشود ( discale)که البته این پیغام بر روی دیزپلی دستگاه نمایش داده میشود .جرم زدایی قهوه ساز بوش و اسپرسوساز بوش باید به صورت تخصصی و با مواد شوینده مخصوص انجام شود .این مواد به صورت مایع و قرص موجود میباشد که میتوانید با تماس با شرکت الکتروسرویس این مواد را تهیه کنید .

برای تمیز کردن قهوه ساز از چه موادی استفاده کنیم؟


همانطور که میدانید قطعات خارجی قهوه‌ساز راطبق دستوری که در دفترچه راهنمای آن نوشته شده است در ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا به راحتی با مایع ظرفشویی و ابر بشویید. اما موادی که معمولاً برای شستشوی داخل دستگاه به کار می‌روند باید طبق استاندارد باشند .
مخلوط سرکه و آب یکی از بهترین موادی است که برای تمیزکردن وسایل برقی آشپزخانه به ویژه قهوه ساز و مایکروویو توصیه می‌شود. نسبت مناسب برای این محلول دوبه یک، آب به سرکه، است. البته اگر مدت‌هاست سراغ تمیزکردن قهوه ساز خود نرفته‌اید می‌توانید نسبت آب را به سرکه راتغییر دهیدو سرکه بیشتر بریزید .

روش تمیزکردن قهوه ساز بوش :


قهوه‌ی باقیمانده در قهوه ساز را خارج کنید. مخلوط آب و سرکه، که در بالا به آن اشاره شد را آماده کنید. مایع را درمخزن آب قهوه‌ ساز بریزید. قهوه‌ساز خود را مثل همیشه که روشن کنید. وقتی فرآیند دم کردن تمام شد دستگاه را خاموش کنید و 20 دقیقه به آن فرصت بدهید تا مایع در دستگاه بماند . پس از پایان بیست دقیقه دومرتبه دیگر قهوه ساز را تنها با آب خالی روشن کنید تا بوی موادی که با آن شستشو داده‌اید از بین برود. بین هر بار روشن کردن قهوه‌ ساز با آب خالی، بین پانزده تا بیست دقیقه زمان بگذارید.
بسیاری از دستگاه‌ها روش خاص خود را برای شستشو دارند، پس دفترچه‌ی راهنمای آنها را بخوانید و یا دستورات کارخانه را از اینترنت جستجو کنید. قهوه‌ سازهای پیشرفته‌ که با ریختن دانه‌ی قهوه در مخزن قهوه ساز بوش ، بعد از فرآیند حرارت دادن آن و آسیاب کردن، یک فنجان قهوه‌ی خوش طعم به شما تحویل می‌دهند، برنامه‌های کاملی برای جرم زدایی ، شستشو و آب‌کشی خود دارند.

تعمیر قهوه ساز با کمک مجرب ترین کارشناسان هر برند :


اگر دستگاه قهوه ساز شما بوش است یا با برند : میله ، نف ، بوش ، آسکو ،دکا ، مایرباخ ، کوپرزبوش گاگنو و… ، باشد همکاران ما در شرکت الکتروسرویس با استفاده از تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیرات قهوه ساز همان برند و با استفاده از قطعات کاملا اورجینال تعمیر قهوه ساز شما را باکمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام میدهند .
فراموش نکنید از آنجایی که روز به روز تکنولوژی به کار رفته در تولید لوازم خانگی مخصوصا دستگاه قهوه سازو اسپرسو با برند های مختلف روبه پیشرفت است ، کمک گرفتن از کارشناسانی که با تکنولوژی روز در ارتباط هستند و آشنایی کامل با ساختار قهوه ساز با برند های مختلف اروپایی را دارندوبا داشتن اطلاعات کامل از ارورهای دستگاه که از اهمیت ویژه ای برخوردار است در تعمیر قهوه ساز اثر دارد.
تعمیر دستگاه اسپرسو بوش تعمیر دستگاه اسپرسو الکترولوکس تعمیر دستگاه اسپرسو آاگ تعمیر دستگاه اسپرسو نف تعمیر دستگاه اسپرسو گاگنو
تعمیر دستگاه اسپرسو دکا تعمیر دستگاه اسپرسو آسکو تعمیر دستگاه اسپرسو مایرباخ تعمیردستگاه اسپرسو زیمنس تعمیر دستگاه اسپرسو کوپرزبوش تعمیردستگاه اسپرسو میله

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه قهوه ساز بوش دارد

عدم گرم شدن دستگاه قهوه ساز بوش ، خرابی ترموستات اسپرسو بوش ، خرابی لامپ خبر قهوه ساز بوش ، المنت قهوه ساز بوش کارنمکیند ، خرابی در المنت قهوه ساز بوش برای دم کردن قهوه ، شیرساکشن نمیشود ، شیر برقی قهوه سازبوش کارنمیکند ، دادن ارور دیسکیل برروی صفحه نمایش یا دیز پلی display قهوه ساز بوش

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر قهوه ساز به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس قهوه ساز بوش

تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری

کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی

اعزام تکنسین متخصص قهوه ساز بوش

بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه

اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان

روال تعمیر قهوه ساز BOSCHتوسط تعمیرکار به چه صورت است؟


پس از تماس مشتری با شرکت الکتروسرویس و اعلام خرابی ویاایراد دستگاه قهوه ساز بوش توسط شما مشتری عزیز و ثبت اطلاعات ؛نزدیک ترین تعمیرکار متخصص در تعمیرات قهوه ساز بوش به محل کار یا منزل شما مراجعه میکند . در حضور شما از دستگاه بازدید و ایرادهای آن برطرف میشود. اگر دستگاه در منزل قابل تعمیر نبود با رضایت مشتری و دادن رسید تحوبل کالا به شما ؛ قهوه ساز از منزل به تعمیرگاه مجاز قهوه ساز بوش انتقال داده میشود و تعمیرات لازم بروروی دستگاه انجام میشود . لازم به ذکر است تعمیر قهوه ساز تازمانیکه در نمایندگی مجاز الکتروسرویس است مرحله به مرحله ی کار سرویس به مشتری اطلاع داده میشود .

دفتر مرکزی : 41319 - 021 - خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -8875923

نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز نف ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز بوش
نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز مایرباخ ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز دکا ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز آسکو ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز زیمنس
تعمیر قهوه ساز بوش تعمیر قهوه ساز دکا تعمیر قهوه ساز نف تعمیر قهوه ساز میله
تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش تعمیر قهوه ساز آاگ تعمیر قهوه ساز مایرباخ تعمیر قهوه ساز دکا تعمیر قهوه ساز گاگنو تعمیر قهوه ساز آریستون
درخواست تعمیرکار