الکتروسرویس یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر دستگاه قهوه ساز نف – گاگنو (کافی میکر ؛کافی ماشین) با ضمانت سپهر الکتریک و تمامی برند های داخلی و خارجی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسین های مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات داخلی و خارجی در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایت مندی مشتری درعرصه نصب و تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما مشتری گرامی باشیم .

تعمیر قهوه سازنف

اگر قهوه سازنف – گاگنو شما نیاز به تعمیر دارد با خیالی آسوده سرویس و تعمیر آن را به ما بسپارید.الکتروسرویس با داشتن تکنسین های مجرب و متخصص پس از چندین سال تجربه و فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی؛ بهترین و کم هزینه ترین خدمات را به شما مشتری عزیز ارائه میدهند

نکات مهم در انتخاب نمایندگی مجاز برای تعمیر قهوه سازنف – گاگنو

تمام کسانی که از قهوه ساز نف – گاگنو در منزل خود استفاده می کنند در صورتی که قهوه سازشان خراب شود باور براین دارند که دستگاه خود رابرای تعمیر باید به نمایندگی مجاز بفرستند ؛ در واقع اینطور نیست شرکت  الکتروسرویس علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و نصب شما رابا ایرادهای جزیی آشنا میکنند و از آنجاییکه این شرکت دسترسی به ارورهای قهوه سازنف – گاگنودارد میتواند اطلاعات مفید در اختیار شما قرار دهد تا شما جهت استفاده از دستگاه هیچ مشکلی نداشته باشید و اگر مشکلات جزیی برای قهوه ساز پیش آمد خودتان قادر به حل آن باشید یا باتماس تلفنی با مشاورین شرکت الکتروسرویس  مشکل دستگاه را حل کنید .

دفتر مرکزی :41319-021

خدمات پس از فروش :25- -24- 88759823

بهتر است تعمیر قهوه ساز در منزل مشتری انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و اعلام آدرس وایرادهای دستگاه قهوه ساز، تکنسین های الکتروسرویس جهت بازدید ؛کارشناسی و تعمیر دستگاه مراجعه می کنند.

 

شما اگر می‌خواهید عمر قهوه‌سازتان طولانی باشد و قهوه‌ی سالم میل کنید ، باید به نظافت آن اهمیت دهید  . البته اگر معمولاً با قهوه جوش ؛ قهوه درست می‌کنیدبعد از هربار استفاده باید آن را بشویید . برای شستشوی آن هم میتوانید از ظرفشویی استقاده کنید ویا با ابرو مایع ظرفشویی آن را بشویید .

چند وقت یکبار قهوه سازنف را تمیز کنیم؟

برای تمیزکردن انواع قهوه سازها و دستگاههای اسپروساز اول باید سینی زیر قهوه ساز وپارچ شیر آن راکه با یک شستشوی معمولی اینکار انجام میشود بشویید . لازم به ذکر است پارچ مخصوص شیر بعد از هر بار استفاده باید شسته شود .چون مخزن شیر بهترین مکان برای رشد باکتری هامی باشد وباید نظافت آن حتما رعایت شود .

 

شستششوی داخل قهوه سازنف – گاگنو و اسپروساز آاگ که به آن کیلین (clean) میگویند باید ماهی یکبار انجام شود .به مرحله جرم زدایی قهوه ساز و اسپروساز نف – گاگنو دیسکیل  گفته میشود ( discale)که البته این پیغام بر روی دیزپلی دستگاه  نمایش داده میشود .جرم زدایی قهوه ساز نف – گاگنو و اسپروساز نف – گاگنو  باید به صورت تخصصی وبا مواد شوینده مخصوص انجام شود .این مواد به صورت مایع و قرص موجود میباشد که میتوانید با تماس با شرکتالکتروسرویس  این مواد را تهیه کنید .

برای تمیز کردن قهوه سازنف از چه موادی استفاده کنیم؟

همانطور که میدانید قطعات خارجی قهوه‌ساز راطبق دستوری که در دفترچه راهنمای آن نوشته شده است در ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا به راحتی با مایع ظرفشویی و ابر بشویید. اما موادی که معمولاً برای شستشوی داخل دستگاه به کار می‌روندباید طبق استاندارد باشند .

مخلوط سرکه و آب یکی از بهترین موادی است که برای تمیزکردن وسایل برقی آشپزخانه به ویژه قهوه ساز و مایکروویو توصیه می‌شود. نسبت مناسب برای این محلول دوبه یک، آب به سرکه، است. البته اگر مدت‌هاست سراغ تمیزکردن قهوه ساز نرفته‌اید می‌توانید نسبت آب  را به سرکه راتغییر دهیدو سرکه بیشتر بریزید

استفاده از مواد پاک کننده ممنوعیت‌هایی نیز دارد:

به یاد داشته باشید که هرگز سفید کننده را با سرکه و یا اسیدهای دیگر مخلوط نکنید چون بخارهای حاصل از آنها به شدت سمی هستند.

روش تمیزکردن قهوه ساز نف:

    قهوه‌ی باقیمانده در قهوه ساز را خارج کنید.  مخلوط آب و سرکه، که در بالا به آن اشاره شد را آماده کنید.مایع را درمخزن آب  قهوه‌ ساز بریزید.قهوه‌ساز خود را مثل همیشه که روشن کنید وقتی فرآیند دم کردن تمام شد دستگاه را خاموش کنید و 20 دقیقه به آن فرصت بدهید تا مایع در دستگاه بماند .

    پس از پایان بیست دقیقه دومرتبه دیگر قهوه ساز را تنها با آب خالی روشن کنید تا بوی موادی که با آن شستشو داده‌اید از بین برود.بین هر بار روشن کردن قهوه‌ ساز با آب خالی، بین پانزده تا بیست دقیقه زمان بگذارید.

نکاتی درباره‌ی تمیزکردن انواع قهوه‌ سازها :

بسیاری از دستگاه‌ها روش خاص خود را برای شستشو دارند، پس دفترچه‌ی راهنمای آنها را بخوانید و یا دستورات کارخانه را از اینترنت جستجو کنید.

قهوه‌ سازهای پیشرفته‌ که باقراردادن دانه‌ی قهوه را د مخزن قهوه ساز بعد از فرآیند حرارت دادن آن و آسیاب کردن، یک فنجان قهوه‌ی خوش طعم به شما تحویل می‌دهند، برنامه‌های کاملی برای جرم زدایی ، شستشو و آب‌کشی خود دارند.

فراموش نکنید از آنجایی که روز به روز تکنولوژی به کار رفته در تولید لوازم خانگی مخصوصا دستگاه  قهوه سازو اسپرسو با برند های مختلف روبه پیشرفت است ، کمک گرفتن از کارشناسانی که با تکنولوژی روز در ارتباط هستند و آشنایی کامل  با  ساختار قهوه ساز با برند های مختلف اروپایی  را دارندوبا داشتن اطلاعات کامل از ارورهای دستگاه  که از اهمیت ویژه ای برخوردار است  در تعمیر قهوه ساز اثر دارد.

چه نشانه هایی خبر از خرابی قهوه ساز دارد؟

دستگاه قهوه ساز موارد استفاده مختلفی دارد و به صورت صنعتی و خانگی وجود دارد . قهوه ساز های صنعتی نف – گاگنو در کافی شاپ ها ؛ رستوران ها ؛شرکت ها و هتل ها استفاده میشود و قهوه ساز های خانگی هم در منزل استفاده میشوند .

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه قهوه ساز نف – گاگنو دارد :

عدم گرم شدن دستگاه قهوه ساز؛خرابی ترموستات ؛خرابی لامپ خبر ،المنت کارنمکیند ،خرابی در المنت برای دم کردن ،شیر ساکشن نمیشود ، شیر برقی دستگاه کارنمیکند ،دادن ارور دیسکیل برروی صفحه نمایش یا دیز پلی displayقهوه ساز نف – گاگنو

روال تعمیر قهوه ساز توسط تعمیرکار به چه صورت است؟

پس از تماس مشتری با شرکت الکتروسرویس و اعلام خرابی ویاایراد دستگاه قهوه ساز نف – گاگنو توسط شما مشتری عزیز و ثبت اطلاعات ؛نزدیک ترین تعمیرکار متخصص در تعمیرات قهوه ساز نف – گاگنو به محل کار یا منزل شما مراجعه میکند . در حضور شما از دستگاه بازدید و ایرادهای آن برطرف میشود. اگر دستگاه در منزل قابل تعمیر نبود با رضایت مشتری و دادن رسید تحوبل کالا به شما ؛ قهوه ساز از منزل به تعمیرگاه مجاز قهوه ساز نف – گاگنو انتقال داده میشود و تعمیرات لازم بروروی دستگاه انجام میشود . لازم به ذکر است تعمیر قهوه ساز تازمانیکه در نمایندگی مجاز  الکتروسرویس است مرحله به مرحله ی کار سرویس به مشتری اطلاع داده میشود.

    نمایندگی مجازتعمیرقهوه سا زنف – گاگنو، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز آاگ ،  نمایندگی مجاز تعمیر قهوه سازمایرباخ ،نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز آریستون ،نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش ،نمایندگی مجاز تعمیر قهوه سازبوش ،نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز دکا

خدمات پس از فروش نف : 25 – 24 -88759823

نمایندگی نف : 41319 – 021

درخواست تعمیرکار