تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش

الکتروسرویس نماینده مجاز تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش – Kuppersbusch


دارای گواهینامه بین المللی تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش از کمپانی کوپرزبوش
قهوه ساز کوپرزبوش یکی از تخصصی ترین دستگاه ها نسبت به دیگر لوازم خانگی می باشد که پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تازگی این محصول زبانزد است . الکتروسرویس یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر دستگاه قهوه ساز کوپرزبوش (کافی میکر ؛کافی ماشین) با ضمانت سپهر الکتریک و تمامی برند های داخلی و خارجی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسین های مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات داخلی و خارجی در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایت مندی مشتری درعرصه نصب و تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما مشتری گرامی باشیم .
با این وجود شرکت الکتروسرویس با داشتن تیمی مختصص در زمینه نصب و تعمیرات قهوه سازکوپرزبوش(اسپرسو ) ، یک از برترین نمایندگی های مجاز به حساب می آید. اگر قهوه ساز کوپرزبوش شما نیاز به تعمیر دارد با خیالی آسوده سرویس و تعمیر آن را به ما بسپارید.الکتروسرویس با داشتن تکنسین های مجرب و متخصص پس از چندین سال تجربه و فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی؛ بهترین و کم هزینه ترین خدمات را به شما مشتری عزیز ارائه میدهند .

نکات مهم در انتخاب نمایندگی مجاز برای تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش


تمام کسانی که از قهوه سازکوپرزبوش در منزل خود استفاده می کنند در صورتی که قهوه سازشان خراب شود باور براین دارند که دستگاه خود رابرای تعمیر باید به نمایندگی مجاز بفرستند ؛ در واقع اینطور نیست شرکت الکتروسرویس علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و نصب شما رابا ایرادهای جزیی آشنا میکنند و از آنجاییکه این شرکت دسترسی به ارورهای قهوه ساز کوپرزبوش دارد میتواند اطلاعات مفید در اختیار شما قرار دهد تا شما جهت استفاده از دستگاه هیچ مشکلی نداشته باشید و اگر مشکلات جزیی برای قهوه ساز پیش آمد خودتان قادر به حل آن باشید یا باتماس تلفنی با مشاورین شرکت الکتروسرویس مشکل دستگاه را حل کنید .
بهتر است تعمیر قهوه ساز در منزل مشتری انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و اعلام آدرس وایرادهای دستگاه قهوه ساز، تکنسین های الکتروسرویس جهت بازدید ؛کارشناسی و تعمیر دستگاه مراجعه می کنند.

خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823 دفتر مرکزی : 41319 - 021

اگر قهوه ساز و اسپرسوساز توکار و مبله شما نیاز به سرویس و تعمیر و جرم زدایی دارد با الکتروسرویس تماس بگیرید.

معرفی قطعات قهوه ساز کوپرزبوش :


نازل قهوه ساز و اسپرسو
پمپ آب قهوه ساز کوپرزبوش
دم کن قهوه ساز کوپرزبوش
موتور قهوه ساز کوپرزبوش
شیربرقی قهوه ساز کوپرزبوش
المنت قهوه ساز کوپرزبوش
آسیاب قهوه ساز کوپرزبوش
صفحه نمایش قهوه سازکوپرزبوش
اسبک قهوه ساز کوپرزبوش کلید های انتخاب برنامه (انتخاب نوع قهوه )
مخزن شیر واتصالات قهوه ساز کوپرزبوش میکروسوئیچ قهوه ساز کوپرزبوش
 

تعمیرات تخصصی قهوه ساز کوپرزبوش


تعمیر قهوه ساز نف
تعمیر قهوه ساز آسکو
تعمیر قهوه ساز آاگ
تعمیر قهوه ساز بوش
تعمیر قهوه ساز دکا
تعمیر قهوه ساز زیمنس
تعمیر قهوه ساز مایرباخ
تعمیر قهوه ساز آریستون
تعمیر قهوه ساز کوپرزبوش
تعمیر قهوه ساز الکترولوکس

چگونه قهوه ساز کوپرزبوش را تمیز کنیم؟


اگر می‌خواهید عمر قهوه‌سازتان طولانی باشد و قهوه‌ی سالم میل کنید ، باید به نظافت آن اهمیت دهید . البته اگر معمولاً با قهوه جوش ؛ قهوه درست می‌کنیدبعد از هربار استفاده باید آن را بشویید . برای شستشوی آن هم میتوانید از ظرفشویی استقاده کنید ویا با ابرو مایع ظرفشویی آن را بشویید .
چند وقت یکبار قهوه ساز کوپرزبوش را تمیز کنیم؟

برای تمیزکردن انواع قهوه سازها و دستگاههای اسپروساز اول باید سینی زیر قهوه ساز وپارچ شیر آن راکه با یک شستشوی معمولی اینکار انجام میشود بشویید . لازم به ذکر است پارچ مخصوص شیر بعد از هر بار استفاده باید شسته شود .چون مخزن شیر بهترین مکان برای رشد باکتری هامی باشد وباید نظافت آن حتما رعایت شود .
شستششوی داخل قهوه ساز کوپرزبوشو اسپروساز کوپرزبوش که به آن کیلین (clean) میگویند باید ماهی یکبار انجام شود .به مرحله جرم زدایی قهوه ساز و اسپروساز کوپرزبوش دیسکیل گفته میشود ( discale)که البته این پیغام بر روی دیزپلی دستگاه نمایش داده میشود .جرم زدایی قهوه ساز کوپرزبوش و اسپروساز کوپرزبوش باید به صورت تخصصی وبا مواد شوینده مخصوص انجام شود .این مواد به صورت مایع و قرص موجود میباشد که میتوانید با تماس با شرکت الکتروسرویس این مواد را تهیه کنید .

برای تمیز کردن قهوه ساز کوپرزبوش از چه موادی استفاده کنیم؟


همانطور که میدانید قطعات خارجی قهوه‌ساز راطبق دستوری که در دفترچه راهنمای آن نوشته شده است در ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا به راحتی با مایع ظرفشویی و ابر بشویید. اما موادی که معمولاً برای شستشوی داخل دستگاه به کار می‌روندباید طبق استاندارد باشند .
مخلوط سرکه و آب یکی از بهترین موادی است که برای تمیزکردن وسایل برقی آشپزخانه به ویژه قهوه ساز و مایکروویو توصیه می‌شود. نسبت مناسب برای این محلول دوبه یک، آب به سرکه، است. البته اگر مدت‌هاست سراغ تمیزکردن قهوه ساز نرفته‌اید می‌توانید نسبت آب را به سرکه راتغییر دهیدو سرکه بیشتر بریزید .

روش تمیزکردن قهوه ساز کوپرزبوش :


قهوه‌ی باقیمانده در قهوه ساز را خارج کنید. مخلوط آب و سرکه، که در بالا به آن اشاره شد را آماده کنید. مایع را درمخزن آب قهوه‌ ساز بریزید. قهوه‌ساز خود را مثل همیشه که روشن کنید. وقتی فرآیند دم کردن تمام شد دستگاه را خاموش کنید و 20 دقیقه به آن فرصت بدهید تا مایع در دستگاه بماند . پس از پایان بیست دقیقه دومرتبه دیگر قهوه ساز را تنها با آب خالی روشن کنید تا بوی موادی که با آن شستشو داده‌اید از بین برود. بین هر بار روشن کردن قهوه‌ ساز با آب خالی، بین پانزده تا بیست دقیقه زمان بگذارید.

تعمیر قهوه ساز با کمک مجرب ترین کارشناسان هر برند :


اگر دستگاه قهوه ساز شما کوپرزبوش است یا با برند : میله ، نف ، بوش ، آسکو، دکا ، مایرباخ ،الکترولوکس ، کوپرزبوش ، گاگنو و… ، باشد . همکاران ما در شرکت الکتروسرویس با استفاده از تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیرات قهوه ساز همان برند و با استفاده از قطعات کاملا اورجینال تعمیر قهوه ساز شمارا باکمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام میدهند . فراموش نکنید از آنجایی که روز به روز تکنولوژی به کار رفته در تولید لوازم خانگی مخصوصا دستگاه قهوه سازو اسپرسو با برند های مختلف روبه پیشرفت است ، کمک گرفتن از کارشناسانی که با تکنولوژی روز در ارتباط هستند و آشنایی کامل با ساختار قهوه ساز با برند های مختلف اروپایی را دارندوبا داشتن اطلاعات کامل از ارورهای دستگاه که از اهمیت ویژه ای برخوردار است در تعمیر قهوه ساز اثر دارد.

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه قهوه ساز کوپرزبوش دارد .


گرم نشدن دستگاه قهوه ساز؛خرابی ترموستات ؛خرابی لامپ خبر؛المنت کارنمکیند ؛خرابی در المنت برای دم کردن ، شیر ساکشن نمیشود ، شیر برقی دستگاه کارنمیکند ، دادن ارور دیسکیل برروی صفحه نمایش یا دیز پلی - display قهوه ساز کوپرزبوش

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر قهوه ساز به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس قهوه ساز کوپرزبوش
تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری
کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اعزام تکنسین متخصص قهوه سازکوپرزبوش
بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه
اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان

روال تعمیر قهوه ساز توسط تعمیرکار به چه صورت است؟


پس از تماس مشتری با شرکت الکتروسرویس و اعلام خرابی ویاایراد دستگاه قهوه سازکوپرزبوشتوسط شما مشتری عزیز و ثبت اطلاعات ؛نزدیک ترین تعمیرکار متخصص در تعمیرات قهوه ساز کوپرزبوش به محل کار یا منزل شما مراجعه میکند . در حضور شما از دستگاه بازدید و ایرادهای آن برطرف میشود. اگر دستگاه در منزل قابل تعمیر نبود با رضایت مشتری و دادن رسید تحوبل کالا به شما ؛ قهوه ساز از منزل به تعمیرگاه مجاز قهوه ساز کوپرزبوش انتقال داده میشود و تعمیرات لازم بروروی دستگاه انجام میشود . لازم به ذکر است تعمیر قهوه ساز تازمانیکه در نمایندگی مجاز الکتروسرویس است مرحله به مرحله ی کار سرویس به مشتری اطلاع داده میشود .

AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON


نمایندگی تعمیرقهوه سازآاگ ، نمایندگی تعمیرقهوه سازالکترولوکس ، نمایندگی تعمیرقهوه ساز کوپرزبوش ، نمایندگی تعمیرقهوه ساز آسکو ، نمایندگی تعمیرقهوه ساز نف ، نمایندگی تعمیرقهوه سازگاگنو ، نمایندگی تعمیرقهوه سازبوش ، نمایندگی تعمیرقهوه ساز مایرباخ ، نمایندگی تعمیرقهوه ساز دکا ، نمایندگی تعمیرقهوه سازآریستون

دفتر مرکزی: 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823

درخواست تعمیرکار