تعمیر ماشین ظرفشویی نف

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی نف تعمیرگاه مجاز ظرفشویی نف


الکتروسرویس نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی نف در تهران - NEFF

دفترمرکزی : 41319 -021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -88759823

اگر شما ماشین ظرفشویی نف دارید و دستگاه شما به علت خرابی نیاز به تعمیر دارد با ما همراه شوید قبل از حضور کارشناس متخصص شرکت الکترو سرویس اطلاعات اولیه ی مشکل ماشین ظرفشویی نف خود را به کارشناس به صورت تلفنی عنوان می کنید و همچنین مدل وPNC ماشین ظرفشویی که بر روی درب دستگاه از قسمت داخل روی یک برچسب می باشد را به شرکت اعلام کنید.
با توجه به اینکه شرکت اکتروسرویس نمایندگی مجاز محصولات نف میباشد ، اطلاعات دقیق و کاملی در مورد ارورهای - Error ماشین ظرفشویینف با مدل های گوناگون را دارد. ماشین ظرفشویی یکی ازمهمترین لوازم آشپزخانه است و استفاده مداوم از ماشین ظرفشویی در اغلب خانواده ها وجود دارد. بدون شک ماشین ظرفشویی نف یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی نف یکی از سرویس های پرتقاضا می باشد.
بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در محل (در منزل مشتری) انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود واعلام خرابی دستگاه و آدرس منزل و ثبت در سیستم ؛ تکنسین جهت بازدید و تعمیر به منزل مشتری مراجعه می کند.

خدمات پس از فروش نف:


مهم ترین و اصلی ترین مزیت نمایندگی نف ارائه انواع مشاوره های رایگان در مورد دستگاه های کمپانی NEFF است. مشاوران و کارشناسان آموزش دیده نمایندگی نف در نهایت دقت و با صبر و حوصله فراوان این امور را انجام می دهند و در صورت ارائه ماشین ظرفشویی نف ، ماشین لباسشویی نف ، ماکروفر نف ، یخچال فریزر نف ، اجاق گاز نف ، فر نف ، قهوه ساز نف و ... باشید .
در حال حاضر اگر ظرفشویی نف شما نیازمند تعمیرات دقیق و کارشناسی شده باشد.
شرکت الکتروسرویس خدمات پس از فروش و نمایندگی نف از کادری آموزش دیده ، متخصص و با تجربه در زمینه برند NEFF و محصولات نف و استفاده از قطعات اصلی و برنامه مشخص تعمیراتی که توسط کمپانی نف طراحی و پیاده سازی شده است، بهره می برد و آماده خدمات رسانی به شما خواهد بود. الکترو سرویس نمایندگی نف با تعمیر ظرفشویی نف و رفع عیب دستگاه در اولین فرصت ممکن بعد از تماس شما با شرکت الکتروسرویس نسبت به تعمیر دستگاه NEFF شما اقدام مینماید

تعمیر ماشین ظرفشویی نف :

تمام کسانی که از ماشین ظرفشویی در منزل خود استفاده می کنند در صورت خرابی هر چه سریعتر باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی نف اقدام کنند ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی تماس گرفت؟
در حقیقت الکترو سرویس علاوه بر معرفی خدمات خود که تعمیر ماشین ظرفشویی نف نیز گوشه ای از این خدمات می باشد ، شما را با ارورها و ایرادهای جزیی که ممکن است برای دستگاه شما اتفاق بیفتد آشنا می کند .

تعمیر ماشین ظرفشویی نف در منزل تنها توسط تکنسین های با تجربه الکتروسرویس توصیه می شود ، باز ماندن درب دستگاه ، خم شدگی یا مسدود شدن شیلنگ تخلیه آب ، ورود بیش از حد آب به ظرفشویی ، آسیب دیدن المنت ، باز نشدن جای قرص ، نشتی آب از اتصالات شیلنگ و خرابی موتور همگی موجب روشن شدن چراغ ERROR دستگاه می شود.

ماشین ظرفشویی نف و ایرادهای جزیی


همیشه از مواد شوینده مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا ظروف به خوبی پاک شوند. هرگز محفظه پودر را بیش از حد پر نکنید و داخل ماشین ظرفشویی را بیش از حد مجاز با ظروف پر نکنید. هیچ مانعی در مسیر خروج آب و پاشش صحیح آب بر روی ظروف قرار ندهید. در واقع چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی نف برروی شستشوی آنها تاثیر زیادی دارد.
وجود ایراد و خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی یکی از مشکلاتی است که فراوان اتفاق می افتد. تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موجب درست کارکردن دستگاه و تخلیه آب به طور کامل خواهد شد.
خدمات پس از فروش نف : 41319 - 021

بهتر است هر دو ماه یک بار ماشین ظرفشویی جرم گیری شود .

اگر ماشین ظرفشویی نف شما نمی تواند آب راپاشش کند بهتر است بازوی آب فشان تحتانی و بازوی آب فشان فوقانی را بررسی کنید. مسدود بودن سوراخ های خروج آب علت اصلی این مشکل است. با باز کردن مهره بازویی می توانید بازویی را در آورده تمیز کنید و مجدد نصب کنید . با انجام اینکار مشکل پاشش آب حل می شود. تمیز کردن بازویی پس از هر بار استفاده موجب کارکرد بهتر ماشین ظرفشویی می شود. گرفتگی فیلتر اتصال شیر آب به شیلنگ ماشین ظرفشویی نف نیز یکی از دلایل کم شدن فشار آب ورودی به ماشین ظرفشویی است.

AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON


تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش ، تعمیر ماشین ظرفشویی آسکو ، تعمیر ماشین ظرفشویی میله ، تعمیر ماشین ظرفشویی نف ، تعمیر ماشین ظرفشویی گاگنو ، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش دفترمرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823
اگر ماشین ظرفشویی شما نف است و نیاز به تعمیر دارد تعمیر و سرویس آن را با خیالی آسوده به ما بسپارید. مجموعه الکترو سرویس دارا ی نمایندگی مجاز نف می باشد و تکنسین های این مجموعه پس از چندین سال تجربه ؛ سابقه و فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی نف ، بهترین و کم هزینه ترین خدمات جهت تعمیر دستگاه را به شما مشتری گرامی ارائه می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی نف و مشکلات متداول

علت تمیز نشستن ظروف با ماشین ظرفشویی نف :


چنانچه مشاهده کردید ماشین ظرفشویی نف شما ظروف را مثل سابق تمیز نمی شوید ؛ ابتدا آب فشان های ماشین ظرفشویی نف را چک کنید. گاهی اوقات پوست تخمه ، هسته میوه ، هسته خرما و … باعث مسدود شدن مسیر شیارهای آب فشان ها می شوند واین امر موجب می شود که پاشش آب توسط این آب فشان ها به خوبی انجام نشود. همچنین فیلتری که در کف ماشین ظرفشویی نف قرار گرفته را نیز کنترل کنید و از تمیز بودن آن مطمئن شوید. برای بررسی تمیزبودن فیلتر به این صورت عمل کنید : وقتی فیلتر را زیر جریان مستقیم آب قرار دهید، آب به صورت مستقیم جاری شود و پخش نمی شود.

دلایلی که ماشین ظرفشویی نف آبگیری نمی کند :


اگر ماشین ظرفشویی نف شما آبگیری نمی کند ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را کنترل کنید که ایرادی وجود نداشته باشد همینطور میزان فشار آب را بررسی کنید. گاهی اوقات هم ممکن است رسوبات و املاح باعث بسته شدن مسیر ورودی آب شوند. پس از چک کردن این موراد چنانچه مشکل حل نشد با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید تا تکنسین های ما جهت بررسی تخصصی دستگاه به منزل شما مراجعه کنند.

دلایلی که ماشین ظرفشویی نف آب را تخلیه نمی کند :

اگر ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نمی کند ابتدا لوله های خروجی را کنترل کنید. در مرحله بعد فیلتر دستگاه را چک کنید. چنانچه مشکل ماشین ظرفشویی نف شما برطرف نشد مشکل یا از پمپ دستگاه یا برد ماشین ظرفشویی می باشد. با الکتروسرویس تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی نف :


ابتدا پریزهای برق را با فازمتر چک کنید جهت اینکه مطمئن شوید برق در پریزها جریان دارد. به طور کلی از وصل بودن جریان برق اطمینان حاصل کنید. چنانچه مشکل از برق و پریزها نبود با ما تماس بگیرید تا تکنسین های الکتروسرویس به منزل شما مراجعه و مشکل را به صورت تخصصی بررسی و برطرف کنند.

دلیل آب ریزی ماشین ظرفشویی نف :


اگر متوجه شدید که ماشین ظرفشویی شما در حین انجام کار آب ریزی دارد اول اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید مطمئن شوید لوله خروجی ماشین ظرفشویی نف کاملا داخل لوله فاضلاب قرارگرفته باشد. همینطور اتصالات مربوط به لوله فاضلاب نیز چک شود. در غیر این صورت با مجموعه ما تماس بگیرید تا با حضور تکنسین به منزل شما مشکل را به صورت تخصصی بررسی و برطرف کنند.

ماشین ظرفشویی نف بوی بد می دهد :

اگر بعد ازشستن ظروف با ماشین ظرفشویی احساس کردید دستگاه بوی بد میدهد ؛ ممکن است خرده های غذا در صفحه صافی یا جت های بازو وحتی در طول درب وجود داشته باشد. همه این قطعات رو از خرده های غذا پاک کنید تمام ظروف را ماشین ظرفشویی بیرون بیاورید و بگذارید دستگاه یکبار شستشوی کامل بدون ظروف را انجام دهد. دقت داشته باشید همیشه و در هر مرحله قبل از انجام شستشوی ظروف توسط ماشین ظرفشویی نف باقیمانده غذا و چربی را از روی ظروف پاک کنید.

تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی نف در تهران توسط شرکت الکتروسرویس دارای شش ماه گارانتی می‌باشد.

معرفی قطعات ماشین ظرفشویی نف

برد اصلی ، برد دیسپلی ، دکمه پاور ، سیم کشی ، جای قرص و مایع جلا ، جای سنگ نمک ، آکواستاپ ، شیر برقی ، موتور ، هیتر ، پمپ تخلیه ، خرطومی ، موتور ، خرطومی سنگ نمک ، هیدروستات و ترابیستور

برای جلوگیری از خراب شدن و تعمیر مداوم ماشین ظرفشویی نف چه نکاتی را رعایت کنیم .


باقی مانده های موجود روی ظروف را حتما قبل از قراردادن در ماشین ظرفشویی نف پاک کنید . حتما از موادشوینده ، استاندارد و مناسب ظرفشویی استفاده نمایید و از ریختن مواد سفید کننده داخل مخزن خودداری نمایید .مقدار شوینده به اندازه ی تعیین شده باشد . ماشین ظرفشویی را هفته ای یکبار ودر ساعات مناسب مثل صبح های زود و یا آخر شب روشن کنید .
ظروف را متناسب با ظرفیت ماشین ظرفشویی نف داخل آن بگذارید و ظروف را درجهت آب فشان های دستگاه قراردهید . بهتر است دهانه لیوان ها به سمت پایین باشد . مواردی مانند سختی آب منطقه ای که ماشین ظرفشویی در آن استفاده میشود ؛ نوع شوینده های مصرفی ، صحیح و به اندازه چیدن ظروف و استفاده از برنامه شستشوی صحیح و مناسب میتواند در هرچه تمیز تر شستن ظروف در ماشین ظرفشویی اثرگذار باشد و در خیلی از موارد با رعایت و کنترل موارد بیان شده شما میتوانید با خیال آسوده سالیان سال از ماشین ظرفشویی ، بدون هیچ ایرادی استفاده کنید .

تعمیر ماشین ظرفشویی نف یک کار تخصصی است و می بایست توسط تکنسین های حرفه ای انجام شود.

نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی نف، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی آاگ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی بوش، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی آسکو نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی مایرباخ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی زانوسی، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی کوپرزبوش، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی زانوسی ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی زیمنس ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین ظرفشویی گاگنو
نمایندگی مجازتعمیر ماشین لباسشویی نف، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی بوش، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی آسکو ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ، تنمایندگی مجاز عمیر ماشین لباسشویی زانوسی، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی کوپرزبوش، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی گاگنو

تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی نف خود را با خیال آسوده به ما بسپارید .

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش :88759825 - 88759824 - 88759823
درخواست تعمیرکار