تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش

دارای گواهینامه بین المللی سرویس محصولات کوپرزبوش از کمپانی کوپرزبوش

دفتر مرکزی کوپرزبوش : 41319 خدمات پس از فروش ظرفشویی کوپرزبوش : 88759825 - 88759824 - 88759823

تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش : کوپرزبوش یکی از معتبر ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در جهان میباشد. اصلیت این برند متعلق به کشور آلمان می باشد یخچال فریزر ، ماشین ظرفشویی کوپرزبوش ، ماشین لباسشویی کوپرزبوش ، قهوه ساز کوپرزبوش ، فر کوپرزبوش، ماکروفر کوپرزبوش از پرطرفدارترین تولیدات کمپانی کوپرزبوش میباشد. اگر شما ماشین ظرفشویی کوپرزبوش دارید و دستگاه شما به علت خرابی نیاز به تعمیر دارد با ما همراه شوید قبل از حضور کارشناس الکترو سرویس اطلاعات اولیه ی مشکل ماشین ظرفشویی کوپرزبوش خود را به کارشناس به صورت تلفنی عنوان می کنید تا در اولین فرصت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی اقدامات لازم انجام شود . با توجه به اینکه شرکت الکتروسرویس نمایندگی مجاز محصولات کوپرزبوش میباشد ، اطلاعات دقیق و کاملی در مورد ارورهای - Error ماشین ظرفشویی کوپرزبوش با مدل های گوناگون را دارد.
ماشین ظرفشویی یکی ازمهمترین لوازم آشپزخانه است و استفاده مداوم از ماشین ظرفشویی در اغلب خانواده ها وجود دارد. بدون شک ماشین ظرفشویی کوپرزبوش یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش یکی از سرویس های پرتقاضا می باشد.
بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در محل (در منزل مشتری) انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود واعلام خرابی دستگاه و ادرس منزل و ثبت در سیستم ، تکنسین جهت بازدید و تعمیر به منزل مشتری مراجعه می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش


اغلب اوقات دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی نرسیدن برق به آن است. چند سوال پیش می آید : آیا برق قطع شده؟ پریز برق مشکل دارد؟ تبدیل سه به دو مشکل دارد؟ اگر مشکلی در برق رسانی وجود ندارد و تمام موارد بررسی شد و دستگاه روشن نمی شود با الکتروسرویس تماس بگیرید.
تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش در منزل تنها توسط تکنسین های با تجربه الکتروسرویس توصیه می شود ، باز ماندن درب دستگاه ، خم شدگی یا مسدود شدن شیلنگ تخلیه آب ، ورود بیش از حد آب به ظرفشویی ، آسیب دیدن المنت ، باز نشدن جای قرص ، نشتی آب از اتصالات شیلنگ و خرابی موتور همگی موجب روشن شدن چراغ ERROR دستگاه می شود.
تمام کسانی که از ماشین ظرفشویی در منزل خود استفاده می کنند در صورت خرابی هر چه سریعتر باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش اقدام کنند ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی تماس گرفت؟
در حقیقت الکترو سرویس علاوه بر معرفی خدمات خود که تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش نیز گوشه ای از این خدمات می باشد ، شما را با ارورها و ایرادهای جزیی که ممکن است برای دستگاه شما اتفاق بیفتد آشنا می کند .

تعمیرماشین ظرفشویی کوپرزبوش و ایرادهای جزیی


همیشه از مواد شوینده مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا ظروف به خوبی پاک شوند. هرگز محفظه پودر را بیش از حد پر نکنید و داخل ماشین ظرفشویی را بیش از حد مجاز با ظروف پر نکنید. هیچ مانعی در مسیر خروج آب و پاشش صحیح آب بر روی ظروف قرار ندهید. در واقع چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی کوپرزبوش برروی شستشوی آنها تاثیر زیادی دارد.
وجود ایراد و خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی یکی از مشکلاتی است که فراوان اتفاق می افتد. تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موجب درست کارکردن دستگاه و تخلیه آب به طور کامل خواهد شد.
اگر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش شما نمی تواند آب را پاشش کند بهتر است بازوی آب فشان تحتانی و بازوی آب فشان فوقانی را بررسی کنید. مسدود بودن سوراخ های خروج آب علت اصلی این مشکل است. با باز کردن مهره بازویی می توانید بازویی را در آورده تمیز کنید و مجدد نصب کنید . با انجام اینکار مشکل پاشش آب حل می شود. تمیز کردن بازویی پس از هر بار استفاده موجب کارکرد بهتر ماشین ظرفشویی می شود. گرفتگی فیلتر اتصال شیر آب به شیلنگ ماشین ظرفشویی کوپرزبوش نیز یکی از دلایل کم شدن فشار آب ورودی به ماشین ظرفشویی است.
دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -88759823

تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش و مشکلات متداول

علت تمیز نشستن ظروف با ماشین ظرفشویی کوپرزبوش :


چنانچه مشاهده کردید ماشین ظرفشویی کوپرزبوش شما ظروف را مثل سابق تمیز نمی شوید ؛ ابتدا آب فشان های ماشین ظرفشویی کوپرزبوش را چک کنید. گاهی اوقات پوست تخمه ، هسته میوه ، هسته خرما و … باعث مسدود شدن مسیر شیارهای آب فشان ها می شوند واین امر موجب می شود که پاشش آب توسط این آب فشان ها به خوبی انجام نشود. همچنین فیلتری که در کف ماشین ظرفشویی کوپرزبوش قرار گرفته را نیز کنترل کنید و از تمیز بودن آن مطمئن شوید. برای بررسی تمیزبودن فیلتر به این صورت عمل کنید : وقتی فیلتر را زیر جریان مستقیم آب قرار دهید، آب به صورت مستقیم جاری شود و پخش نمی شود.

دلایلی که ماشین ظرفشویی آبگیری نمی کند :


اگر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش شما آبگیری نمی کند ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را کنترل کنید که ایرادی وجود نداشته باشد همینطور میزان فشار آب را بررسی کنید. گاهی اوقات هم ممکن است رسوبات و املاح باعث بسته شدن مسیر ورودی آب شوند. پس از چک کردن این موراد چنانچه مشکل حل نشد با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید تا تکنسین های ما جهت بررسی تخصصی دستگاه به منزل شما مراجعه کنند.

دلایلی که ماشین ظرفشویی کوپرزبوش آب را تخلیه نمی کند :


اگر ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نمی کند ابتدا لوله های خروجی را کنترل کنید. در مرحله بعد فیلتر دستگاه را چک کنید. چنانچه مشکل ماشین ظرفشویی کوپرزبوش شما برطرف نشد مشکل یا از پمپ دستگاه یا برد ماشین ظرفشویی می باشد. با الکتروسرویس تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی کوپرزبوش :


ابتدا پریزهای برق را با فازمتر چک کنید جهت اینکه مطمئن شوید برق در پریزها جریان دارد. به طور کلی از وصل بودن جریان برق اطمینان حاصل کنید. چنانچه مشکل از برق و پریزها نبود با ما تماس بگیرید تا تکنسین های الکتروسرویس به منزل شما مراجعه و مشکل را به صورت تخصصی بررسی و برطرف کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش :دلیل آب ریزی ماشین ظرفشویی :


اگر متوجه شدید که ماشین ظرفشویی شما در حین انجام کار آب ریزی دارد اول اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید مطمئن شوید لوله خروجی ماشین ظرفشویی کوپرزبوش کاملا داخل لوله فاضلاب قرارگرفته باشد. همینطور اتصالات مربوط به لوله فاضلاب نیز چک شود. در غیر این صورت با مجموعه ما تماس بگیرید تا با حضور تکنسین به منزل شما مشکل را به صورت تخصصی بررسی و برطرف کنند.

ماشین ظرفشویی کوپرزبوش بوی بد می دهد :


اگر بعد ازشستن ظروف با ماشین ظرفشویی احساس کردید دستگاه بوی بد میدهد ، ممکن است خرده های غذا در صفحه صافی یا جت های بازو وحتی در طول درب وجود داشته باشد. همه این قطعات رو از خرده های غذا پاک کنید تمام ظروف را ماشین ظرفشویی بیرون بیاورید و بگذارید دستگاه یکبار شستشوی کامل بدون ظروف را انجام دهد. دقت داشته باشید همیشه و در هر مرحله قبل از انجام شستشوی ظروف توسط ماشین ظرفشویی کوپرزبوش باقیمانده غذا و چربی را از روی ظروف پاک کنید.
تعمیر و تعیوض قطعات ماشین ظرفشویی کوپرزبوش در تهران توسط شرکت الکتروسرویس دارای شش ماه گارانتی می‌باشد.

معرفی قطعات ماشین ظرفشویی کوپرزبوش :


برد اصلی ماشین ظرفشویی کوپرزبوش ، برد دیزپلی ، دکمه پاور ، سیم کشی ، جای قرص و مایع جلا جای سنگ نمک ، آکواستاپ ، شیر برقی ماشین ظرفشویی کوپرزبوش ، موتور ، هیتر ، پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کوپرزبوش ، خرطومی ، موتور ماشین ظرفشویی کوپرزبوش ، خرطومی سنگ نمک ، هیدروستات ماشین ظرفشویی کوپرزبوش

برای جلوگیری از خراب شدن و تعمیر مداوم ماشین ظرفشویی کوپرزبوش چه نکاتی را رعایت کنیم .


باقی مانده های موجود روی ظروف را حتما قبل از قراردادن در ماشین ظرفشویی کوپرزبوش پاک کنید . حتما از موادشوینده ، استاندارد و مناسب ظرفشویی استفاده نمایید و از ریختن مواد سفید کننده داخل مخزن خودداری نمایید .مقدار شوینده به اندازه ی تعیین شده باشد . ماشین ظرفشویی را هفته ای یکبار ودر ساعات مناسب مثل صبح های زود و یا آخر شب روشن کنید . ظروف را متناسب با ظرفیت ماشین ظرفشویی کوپرزبوش داخل آن بگذارید و ظروف را درجهت آب فشان های دستگاه قراردهید . بهتر است دهانه لیوان ها به سمت پایین باشد .
مواردی مانند سختی آب منطقه ای که ماشین ظرفشویی در آن استفاده میشود ، نوع شوینده های مصرفی ، صحیح و به اندازه چیدن ظروف و استفاده از برنامه شستشوی صحیح و مناسب میتواند در هرچه تمیز تر شستن ظروف در ماشین ظرفشویی اثرگذار باشد و در خیلی از موارد با رعایت و کنترل موارد بیان شده شما میتوانید با خیال آسوده سالیان سال از ماشین ظرفشویی ، بدون هیچ ایرادی استفاده کنید .

AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON


تعمیرماشین ظرفشویی آاگ ، تعمیرماشین ظرفشویی الکترولوکس ،تعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش ،تعمیرماشین ظرفشویی آسکو
تعمیرماشین ظرفشویی میله ، تعمیرماشین ظرفشویی نف ، تعمیرماشین ظرفشویی گاگنو ، تعمیرماشین ظرفشویی بوش ،تعمیرماشین ظرفشویی مایرباخ ، تعمیرماشین ظرفشویی زانوسی
نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی نف ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آسکو
نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی مایرباخ ، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی ، نمایندگی مجازتعمیر ماشین ظرفشویی کوپرزبوش، نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس
دفترمرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823
درخواست تعمیرکار