تعمیرماشین لباسشویی بوش

دفتر مرکزی : 41319 -021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -88759823

مشاورفروش و خدمات پس از فروش : 09371259696
تعمیر ماشین لباسشویی بوش : در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف كنندگان ، پشتيباني از كالاها (گارانتي و خدمات پس از فروش) بعد از خريد مهمترین ملاک انتخاب می باشد. در صنعت لوازم خانگی يكي از مهمترين معیارهای پشتيباني لوازم خانگی ، تعمیر فوری قطعات ویا تامين به موقع آنها می باشد . شرکت الکتروسرویس سعي را بر اين نهاده است تا قطعات يدكي لوازم خانگی همه برند های مطرح را با كيفيت مناسب و درکوتاهترین زمان تحويل مصرف كنندگان دهد تا در صورت نياز ، مشتريان با آسودگی و خیال از خدمات این شرکت بهره مند شوند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش


نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه مجاز مرکزی بوش با سابقه طولانی در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی و البته تعمیر ماشین لباسشویی بوش مفتخر است سال ها تلاش نموده که با داشتن پرسنل های با تجربه خدمات با کیفیتی را به هموطنان عزیز ارائه دهد.
در نمایندگی تعمیرات بوش، تعمیر لباسشویی بوش در منزل مشتری انجام می شود . همچنین نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه و نمایندگی مجازهمه روزه از ساعت 8صبح تاساعت 18 آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد . همچنین تمام هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی دریافت می شود .

ویژگی های ماشین لباسشویی بوش:


هنگامی که ماشین لباسشویی بوش به درستی کار نمی کند و یا از کار افتاده است، زمان آن فرا رسیده است که با کمک متخصصان تعمیرات لباسشویی بوش، مشکل دستگاه را برطرف و از بیشتر شدن خرابی و آسیب دیدن سایر قطعات آن جلوگیری کرد. از مشکلات متداول لباسشویی میتوان به روشن نشدن، تخلیه نکردن آب ، آبگیری نکردن ، نشتی آب، سر و صدای زیاد حین کار، لرزش، نچرخیدن دیگ، خراب شدن لاستیک دور درب لباسشویی و… اشاره کرد. ما به شما کمک میکنیم که در سریعترین زمان ممکن مشکل دستگاه برطرف شود.
فقط کافیست درخواست تعمیر لباسشویی بوش خود را به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی ثبت کنیدتا تکنسین پس از هماهنگی با شما، در زمان مورد نظر جهت عیب یابی و برطرف کردن مشکل به منزل شما مراجعه کند.

تعمیرماشین لباسشویی بوش :


از مشکلات متداول لباسشویی میتوان به روشن نشدن ماشین لباسشوییی بوش، تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی بوش ، آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بوش، نشتی آب، سر و صدای زیاد حین کاردر ماشین لباسشویی بوش، لرزش، نچرخیدن دیگ، خراب شدن لاستیک دور درب لباسشویی و… اشاره کرد. ما به شما کمک میکنیم که در سریعترین زمان ممکن مشکل دستگاه برطرف شود تا بتوانید مثل گذشته از آن به خوبی استفاده کنید. فقط کافیست درخواست تعمیر لباسشویی بوش خود را به صورت آنلاین و یا از طریق تماس تلفنی ثبت کنید تا تکنسین پس از هماهنگی با شما، در زمان مورد نظر جهت عیب یابی و برطرف کردن مشکل به منزل شما مراجعه کند.
متخصصان حرفه ای و باتجربه ما هر ساله با گذراندن دوره های عملی و تخصصی، با جدیدترین تکنولوژی های استفاده شده در ماشین لباسشویی های بوش آشنا هستند و بعد از عیب یابی دستگاه، به خوبی توانایی تعمیر و یا تعویض قطعات لباسشویی بوش از جمله پمپ تخلیه، برد، میکروسوئیچ، بلبرینگ، تسمه، سه نظام، لاستیک دور و ... را دارند . برطرف کردن مشکلات جزئی، استفاده صحیح و مراقبت از لباسشویی بوش باعث افزایش طول عمر دستگاه و پیشگیری از خرابی آن می شود .متخصصان ما میتوانند علاوه بر بررسی و سرویس لباسشویی بوش، استفاده صحیح جهت پیشگیری از مشکلات متداول را به شما آموزش دهند تا نیاز به تعمیر و یا تعویض لباسشویی بوش خود نداشته باشید .

نصب ماشین لباسشویی بوش


نصب ماشین لباسشویی بوش شامل مراحلی است که باید به صورت اصولی انجام شود. نصب لباسشویی بوش از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که نصب غیر اصولی و نادرست لباسشویی می تواند منجر به مشکلاتی بسیار جدی در آینده مانند آسیب رسیدن به موتور و... به مرور زمان شود. از طرفی با معرفی مدل های جدید لباسشویی بوش، نحوه چگونگی نصب آن ها نیز می تواند پیچیده و تخصصی باشد، چرا که برخی از تنظیمات و قطعات آنها با سیستم لوله کشی و برقی کشور ما همخوانی ندارد و ممکن است نیاز به تغییراتی در هنگام نصب باشد.
تکنسین های ما با سالها تجربه در زمینه نصب وتعمیر لباسشویی بوش، به این مهارت دست یافته اند تا حتی مدرن ترین لباسشویی ها را نیز به شیوه صحیح و اصولی نصب و راه اندازی ویا تعمیر نمایند. از جمله اقدامات انجام گرفته در این خصوص می توان به انتخاب جایگاه مناسب برای نصب دستگاه، تراز بودن، اتصال شیرهای آب و اتصالات برقی، لوله کشی های ورودی و خروجی و… اشاره نمود.

معرفی قطعات ماشین لباسشویی بوش:


شیر برقی ماشین لباسشویی بوش ، هیدور استات ماشین لباسشویی بوش ، موتور ماشین لباسشویی بوش ، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش ، برد اصلی ماشین بوش ، برد اینورتربوش ، برد دیسپلی لباسشویی بوش ، کمک ماشین لباسشویی بوش ، شفت بلبرینگ و کاسه نمد

الکتروسرویس تامین قطعات - تضمین خدمات


جهت نصب و یا تعمیر لباسشویی بوش با ما تماس بگیرید : 41319 – 88759825 - 88759824 - 88759823

مشکلات رایج که ممکن است برای ماشین لباسشویی بوش اتفاق بیفتد :

ماشین لباسشویی بوش روشن نمی‌شود:


اگر ماشین لباسشویی روشن نمیشود ابتدا مطمئن شوید کابل برق متصل به پریز هیچگونه اتصالی و قطعی نداشته باشد اگر کابل سالم بود و برق ساختمان هم وصل بود مشکل دستگاه فنی است . با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی بوش در حین کارکردن بیش‌ ازاندازه می لر‌زد ؟


در صورتی که ماشین لباسشویی شما در حین کارکردن می لرزد، از راهکارهای زیر برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش بهره ببرید: این مشکل به دلیل تراز نبودن ماشین لباسشویی بوش میباشد . برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید مطمئن شوید ماشین لباسشویی تراز است در صورت تراز نبودن، آن را تراز کنید .
عیب یابی ماشین لباسشویی بوش تخصص میخواهد، در نظر داشته باشید در صورتیکه فنی هستید با مطالعه آموزشهای زیر میتوانید به راحتی به تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود بپردازید.

چرا ماشین لباسشویی بوش در حین انجام کار صدای زیادی تولید می‌کند؟


اگر کمک های دستگاه خراب شده باشد دستگاه در حین کارکردن سروصدای زیاد و تکان های شدید دارد . کمک ماشین لباسشویی بوش جز قطعات مصرفی است و بهارسات هر پنج سال یکبار تعویض شود . دلایل دیگری که باعث ایجاد صداو تکان خوردن در حین کارماشین لباسشویی میشود : فرسوده شدن لاستیک زیر پایه ها ، شکستن شفت ، خرد شدن بلبرینگ ، خرابی تاخو ی موتور و مستهلک شدن و آسیب دیدن تسمه میباشد .

چرادرب ماشین لباسشویی بوش باز نمی‌شود ؟


یکی از دلایل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش شکستن دستگیره و از کار افتادن میکروسوئیچ میباشد . دلیل دیگر باز نشدن درب دستگاه عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی بوش میباشد و در مواقع اظطرای فیلتر پایین دستگاه را باز کرده تا آب ماشین تخلیه شود و درب دستگاه به طور موقت باز شود .

ماشین لباسشویی بوش آب خارج میشود :


ابتدا شلنگ خروجی را چک کنید ، گاهی اوقات واشر شلنگ ورودی هم آسیب می بیند . خرطومی و اتصالات جاپودری به دیگ و دیگ به پمپ هم دچار پوسیدگی میشوند که این امر باعث نشتی آب از ماشین لباسشویی میشود . مطمئن شوید لوله فاضلاب ساختمان گرفتگی نداشته باشد . در برخی موارد خراب شدن کاسه نمد دیگ هم باعث آبریزی به داخل دستگاه میشود . استفاده بیش از حد پودر هم باعث میشود آب از بالای جاپودری نشتی پیدا کند .

ماشین لباسشویی بوش آبگیری نمی کند :


ابتدا مطمئن شوید شیر وروری آب قطع نباشد .در مرحله بعد ممکن است شیر برقی ماشین لباسشویی خراب شده باشد ودر مرحله آخر احتمال خرابی برد دستگاه وجود دارد .

عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی بوش :


درمرحله اول خروجی را چک کنید که گرفتگی نداشته باشد ، در مرحله دوم فیلتر زیر لباسشویی را باز کرده و تمیز کنید . بهتر است یک لیتر آب داخل دیگ ریخته تا از فیلتر پایین خارج شود . اگر مشکل تخلیه آب حل نشد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بابد تعویض شود .

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش جرم گرفته و کپک زده است :


بهتر است بعد از استفاده درب ماشین لباسشویی را باز گذاشته و لاستیک دور درب را خشک نمایید و حتما از جرم گیر های ماشین لباسشویی استفاده کنید بنا به تعداد استفاده از ماشین لباسشویی هر سه ماه یکبار دستگاه را جرم گیری کنید . در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی بوش اصلا نگران نباشید الکتروسرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه ، طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی به شما مشتری عزیز میباشد .
پیشنهاد ما به شما این است که برای جلوگیری از تعمیر مجدد دستگاه ویا خرید دوباره آن ، سرویس آن را به تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی بوش در تهران بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، تعمیر ماشین لباسشویی کوپرزبوش ، تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس
تعمیر ماشین لباسشویی نف ،تعمیر ماشین لباسشویی آسکو ، تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی ، تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ ، تعمیر ماشین لباسشویی باماتیک

کد خطا و ارور ماشین لباسشویی بوش :


اگر در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی بوش کد خط یا ارور نمایش داده شد ودستگاه کار نکرد نگران نباشید. چرا که شرکت الکتروسرویس با داشتن ارورهای مربوط به دستگاه با تشخیص درست مشکل را برطرف میکند .
نمایندگی مجازتعمیرماشین لباسشویی الکترولوکس ،نمایندگی مجازتعمیرماشین لباسشویی آاگ ،نمایندگی مجازتعمیرماشین لباسشویی بوش ،نمایندگی مجازتعمیرماشین لباسشویی کوپرزبوش
نمایندگی مجازتعمیرماشین لباسشویی آسکو ،نمایندگی مجازتعمیرماشین لباسشویی مایرباخ،نمایندگی مجازتعمیرماشین لباسشویی زانوسی ،نمایندگی مجازتعمیرماشین لباسشویی الجی
درخواست تعمیرکار