تعمیر ماکروفر آسکو


دارای گواهینامه نصب وتعمیرات محصولات آسکو از کمپانی آسکو
دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 -88759823
تعمیر ماکروفر آسکو : یکی از وسایل مفید در آشپزخانه ها ماکروویوو و مایکروفر است که تا حدودی برای پخت غذا ، گرم کردن و یا یخ زدایی با سرعت بالا استفاده میشود . در صورتی که به هر دلیلی مایکروویو و ماکروفر شما کار نمی کند و نیاز به تشخیص عیب و یا تعمیر دارد می توانید با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید. همانطور که می دانید ماکروویو و مایکروفر دستگاه های حساسی هستند و تعمیر آنها باید بصورت تخصصی انجام بگیرد، بنابراین توصیه می کنیم حتما برای تعمیر مایکروویو آسکو و مایکروفر آسکو در تهران به شرکت های معتبر مراجعه و یا تماس بگیرید . تعمیرکاران ما در تعمیر انواع مایکروفرو مایکرویو با برندهای طرف قرارداد از جمله ماکروفرالکترولوکس ، ماکروفر آاگ ، ماکروفر دکا ، ماکروفر بوش ، ماکروفر آسکو ، ماکروفر کوپرزبوش ، ماکروفر میله و ماکروفر آریستون تخصص دارند.

چطور از مایکروویو و مایکروفر آسکو مراقبت کنیم تا عمر مفید و طولانی تری داشته باشد؟

درب دستگاه را آرام ببندید :


توجه کنید که درب را محکم نبندید .مکانیسم چفت های در ماکروفر دارای سه سوییچ است که باید با یک ترتیب خاص بسته شوند. محکم بستن در این ترتیب را به هم می زند.

در زمان طولانی و با توان بالا از ماکروفر آسکو استفاده نکنید :


در صورتی که با بالاترین توان و زمان طولانی از ماکروفر استفاده شود لامپ مگنترون ، دیود و خازن مایکروفر آسکو دچار خرابی می شود. اگر لامپ درون مایکروفر شکسته است به هیچ عنوان برای تعویض آن اقدام نکنید زیرا این لامپ حاوی بریلیوم است و تعویض آن باید توسط تکنسین انجام شود . کارکردن روی تجهیزات الکترونیکی مثل تعمیربرد و یا تعویض آن ، تعویض لامپ مگنترون ، تعویض طلق نسوز باید توسط فرد متخصص و آموزش دیده از طرف نمایندگی تعمیرات ماکروفر آسکو ومایکرویو آسکو انجام شود .

ماکروفررا خالی روشن نکنید :


چنانچه مایکروویوو ماکروفررا خالی روشن کنید امواج روی قطعات دستگاه تاثیر گذاشته و باعث می شود قطعات داخلی زیاد داغ شوند و خراب شوند.

از ظروف مناسب استفاده کنید :


فقط از ظروف با علامت مخصوص ماکروفر استفاده کنید .خیلی از ظروف شیشه ای برای استفاده در ماکروفر آسکو ومایکرویو مناسب نیستند. هرگز ظروف دارای قطعات فلزی و یا طلا یا نقره ای را درون ماکروفر آسکو قرار ندهید. داخل ماکروفر آسکو را به طور مرتب تمیز کنید.

چگونه چربی زدایی ماکروفر آسکو را انجام دهیم؟


چربی زدایی ماکروفر آسکو به طور مرتب امری ضروری است، زیرا هر بار که ماکروفر کار می کند ، باقی مانده های غذا به داخل آن می چسبند و در معرض سوختگی قرار می گیرند و ممکن است در طولانی مدت به قطعات داخلی دستگاه آسیب وارد کند.برای تمیز کردن میتوانید از مخلوط جوش شیرین ، سرکه و لیمو لستفاده کرد .
از بسته بودن درب ماکرویو در حین استفاده اطمینان حاصل کنید. اگر درب درست بسته نشود آسیب های شدیدی را به دستگاه وارد می کند و احتمال نیاز به تعمیر مایکروفر آسکو را بیشتر می کند.
از جوشاندن آب در مایکروفر خودداری کنید. این کار به دلیل اینکه دستگاه مورد نظر برای این نوع استفاده طراحی نشده است و مکانسیم کار آن مناسب عمل جوشاندن آب نیست، می تواند برای شما خطرات زیادی را ایجاد کند .

برندهای تحت پشتیبانی


AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON
تعمیرات ماکروفرآاگ ،تعمیرات ماکروفر الکترولوکس ، تعمیرات ماکروفرکوپرزبوش ، تعمیرات ماکروفرآسکو ، تعمیرات ماکروفرمیله ، تعمیرات ماکروفرنف
تعمیرات ماکروفرگاگنو ،تعمیرات ماکروفر بوش ، تعمیرات ماکروفرمایرباخ ، تعمیرات ماکروفردکا ، تعمیرات ماکروفرآریستون ، تعمیرات ماکروفر زیمنس

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759824

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر ماکروفر آسکو به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس ماکروفر آسکو
تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری
کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اعزام تکنسین متخصص ماکروفر آسکو
بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه
اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان

مواردی که ممکن است برای دستگاه مایکروفرآسکو و مایکرویو آسکو اتفاق بیفتد :


در ب مایکروفر آسکو قفل شده و باز نمی شود.
مایکروفر آسکو غذا را گرم نمی کند.
صفحه لمسی ماکروفر کار نمی کند.
صفحه چرخان ماکروفرآسکو نمی چرخد.
صدای مایکروفر غیر نرمال است.
مایکروفر آسکو به طور مدام کار میکند و خاموش نمی شود.
مایکروفر روشن نمی شود.
خطایا ارور بر روی نمایشگر ماکروفر آسکو نمایش داده می شود

نچرخیدن صفحه ماکروفر آسکو :


اولین دلیل برای نچرخیدن بشقاب ماکروفر آسکو ایراد از موتورگردون بشقاب باشد . استفاده از ظروف سنگین غذا بر روی صفجه گردان ماکروفر به موتور گرداننده فشار وارد می کند و موجب فرسودگی آن می شود. این مشکل در تعمیر ماکروفر آسکو در بیشتر مواقع با تعویض موتور بر طرف می شود.
یکی دیگر از دلایل رایج عدم نچرخیدن صفحه ماکروفر آسکو پایه اتصال یا ستاره ای می تواند شکسته شده یا از جای خود در آمده باشد. اکثر ماکروفرها دارای یک بشقاب شیشه ای گرد هستند که توسط یک پایه ی چرخاننده کار می کند. اکثر این بشقاب ها دارای یک پایه ی سه جانبه می باشند که به راحتی از موتور جدا شوند.

جرقه زدن ماکروفر آسکو :


یک قطعه فلزی کوچک برای ایجاد جرقه در مایکروفر آسکوشما کافی است. اگر شما غذای خود را با فویل روی آن ، در داخل مایکروفر قرار دهید باعث ایجاد جرقه می شود. اگر ظرفی که در داخل مایکرویو می گذارید مناسب برای مایکرویو نباشد و فلزی باشد احتمال ایجاد جرقه را بالا می برد.

روشن نشدن ماکروفر آسکو :


سويیچ های درب ماکروفر که معمولا میکرو سويیچ های چفت کننده ی اولیه یا ثانویه را شامل می شوند، هنگامی که درب ماکروفر بسته است باعث می شوند برق به نقاط مختلف اجزای ماکروفر هدایت شود و اگر درب ماکروفر باز باشد جریان برق قطع می شود.

گرم نکردن غذا در ماکروفر آسکو :


اگر لامپ مگنترون سوخته باشد مایکروفرغذا راگرم نمیکند . مگنترون قابل تعمیر نیست و در تعمیر ماکروفر آسکو اگر سوخته باشد باید آن را جایگزین می کنند.

حین کارکردن ماکروفر آسکو درب مایکروفر را نباید باز کنید:


عملکرد به تعویق می افتد و متوقف می شود. فن ممکن است به کار خود ادامه دهد. کلید استارت- استاپ را دوباره بعد بسته شدن درب فشار دهید. عملکرد ماکروفر آسکو سپس ادامه پیدا خواهد کرد.

اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان :


قطعات تعویضی استفاده شده از گارانتی معتبر برخوردار است . بنابراین در صورت وجود مشکل می‌توانید از خدمات گارانتی قطعات استفاده کنید و در صورت نیاز قطعات استفاده شده را تعویض کنید. همکاران ما برای تعمیر مایکروویو و مایکروفر آسکو در تهران، آماده ارائه خدمات هستند. فرآیند عیب یابی و تعمیر ماکروویوو مایکروفر آسکو توسط کارشناسان فنی این حوزه در محل مشتری انجام می‌گیرد و نیاز به حمل و جابجایی ماکروفر ندارد اما درصورتیکه نیاز به حمل از منزل مشتری به کارگاه راداشت با رضایت مشتری اینکار انجام میشود . لازم به ذکر است تعویض لامپ مگنترون باید خارج از منزل مشتری انجام شود . تعمیر ماکروفر آسکو خود را باخیال آسوده به ما بسپارید
نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر آسکو ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بوش ، نمایدگی مجاز تعمیر ماکروفر الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر نف
نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر مایرباخ ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر دکا ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفرکوپرزبوش ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر زیمنس ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفرآریستون
تعمیر ماکروفر نف ، تعمیر ماکروفر دکا ، تعمیر ماکروفر آاگ ، تعمیر ماکروفر بوش ، تعمیرماکروفر آسکو
تعمیر ماکروفرمایرباخ ، تعمیر ماکروفر کوپرزبوش ، تعمیر ماکروفرمیله ، تعمیر ماکروفر الکترولوکس ، تعمیر ماکروفر زیمنس ، تعمیر ماکروفر باماتیک
درخواست تعمیرکار