تعمیر ماکروفر الکترولوکس

الکتروسرویس تعمیرات تخصصی ماکروفر الکترولوکس


دارای گواهینامه بین المللی تعمیرات محصولات الکترولوکس از کمپانی الکترولوکس

نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر الکترولوکس
یکی از وسایل مفید در آشپزخانه ها ماکروویوو و مایکروفر است که تا حدودی برای پخت غذا ، گرم کردن و یا یخ زدایی با سرعت بالا استفاده میشود . در صورتی که به هر دلیلی مایکروویو و ماکروفر شما کار نمی کند و نیاز به تشخیص عیب و یا تعمیر دارد می توانید با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید. همانطور که می دانید ماکروویو و مایکروفر دستگاه های حساسی هستند و تعمیر آنها باید بصورت تخصصی انجام بگیرد، بنابراین توصیه می کنیم حتما برای تعمیر مایکروویو آلکترولوکس و مایکروفر الکترولوکس در تهران به شرکت های معتبر مراجعه و یا تماس بگیرید . تعمیرکاران ما در تعمیر انواع مایکروفرو مایکرویو با برندهای طرف قرارداد از جمله ماکروفرالکترولوکس ، ماکروفر آاگ ، ماکروفر دکا ، ماکروفر بوش ، ماکروفر آسکو ، ماکروفر کوپرزبوش ، ماکروفرمایرباخ ، ماکروفر میله و ماکروفر آریستون تخصص دارند.

چطور از مایکروویو و مایکروفر الکترولوکس مراقبت کنیم تا عمر مفید طولانی تری داشته باشد؟


جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات مایکرویو الکترولوکس و مایکروفر الکترولوکس کار پیچده ای نیست و فقط نیاز به کمی دقت دارد. با رعایت موارد زیر می توانید تا مدتها از دستگاه مایکروویو ، مایکروفر خود با خیالی آسوده و کیفیت بالا استفاده کنید.

درب دستگاه را آرام ببندید :


توجه کنید که درب را محکم نبندید .مکانیسم چفت های در ماکروفر دارای سه سوییچ است که باید با یک ترتیب خاص بسته شوند. محکم بستن در این ترتیب را به هم می زند.

ماکروفر الکترولوکس را خالی روشن نکنید :


چنانچه مایکروویوو ماکروفررا خالی روشن کنید امواج روی قطعات دستگاه تاثیر گذاشته و باعث می شود قطعات داخلی زیاد داغ شوند و خراب شوند .

داخل ماکروفر الکترولوکس را به طور مرتب تمیز کنید :


فضای داخلی مایکروفرو مایکروویو الکترولوکس را به طور مرتب تمیز کنید. تکه های غذای چسبیده به دیواره مایکروفرو مایکرویو انرژی دستگاه را جذب می کنند و زماتیکه که دستگاه در حال کار کردن است باعث ایجاد سوختگی بدنه و سایر آسیب های ممکن به مایکروفرو مایکرویو الکترولوکس می شود. همچنین دستگاه زمانی که چرب باشد برق بیشتری هم مصرف میکند .

از ظروف مناسب استفاده کنید :


فقط از ظروف با علامت مخصوص ماکروفر استفاده کنید .خیلی از ظروف شیشه ای برای استفاده در ماکروفر الکترولوکس ومایکرویو مناسب نیستند. هرگز ظروف دارای قطعات فلزی و یا طلا یا نقره ای را درون ماکروفر الکترولوکس قرار ندهید.

در زمان طولانی و با توان بالا از ماکروفر الکترولوکس استفاده نکنید :


در صورتی که با بالاترین توان و زمان طولانی از ماکروفر استفاده شود لامپ مگنترون ، دیود و خازن مایکروفر الکترولوکس دچار خرابی می شود. اگر لامپ درون مایکروفر شکسته است به هیچ عنوان برای تعویض آن اقدام نکنید زیرا این لامپ حاوی بریلیوم است و تعویض آن باید توسط تکنسین انجام شود .

چگونه چربی زدایی ماکروفر الکترولوکس را انجام دهیم؟


چربی زدایی ماکروفر الکترولوکس به طور مرتب امری ضروری است، زیرا هر بار که ماکروفر کار می کند ، باقی مانده های غذا به داخل آن می چسبند و در معرض سوختگی قرار می گیرند و ممکن است در طولانی مدت به قطعات داخلی دستگاه آسیب وارد کند.برای تمیز کردن میتوانید از مخلوط جوش شیرین ، سرکه و لیمو لستفاده کرد . از بسته بودن درب ماکرویو در حین استفاده اطمینان حاصل کنید. اگر درب درست بسته نشود آسیب های شدیدی را به دستگاه وارد می کند و احتمال نیاز به تعمیر مایکروفر الکترولوکس را بیشتر می کند.
از جوشاندن آب در مایکروفر خودداری کنید. این کار به دلیل اینکه دستگاه مورد نظر برای این نوع استفاده طراحی نشده است و مکانسیم کار آن مناسب عمل جوشاندن آب نیست، می تواند برای شما خطرات زیادی را ایجاد کند .

AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA


نمایندگی مجازتعمیرماکروفرآاگ ، نمایندگی مجازتعمیرماکروفرالکترولوکس ، نمایندگی مجازتعمیرماکروفرکوپرزبوش ، نمایندگی مجازتعمیرماکروفرآسکو ،نمایندگی مجازتعمیرماکروفر نف ، نمایندگی مجازتعمیرماکروفرگاگنو ، نمایندگی مجازتعمیرماکروفربوش ، نمایندگی مجازتعمیرماکروفرمایرباخ ، نمایندگی مجازتعمیرماکروفردکا ، نمایندگی مجازتعمیرماکروفرآریستون
مواردی که ممکن است برای دستگاه مایکروفر الکترولوکس و مایکرویو الکترولوکس اتفاق بیفتد :

در ب مایکروفر الکترولوکس قفل شده و باز نمی شود.
مایکروفر الکترولوکس غذا را گرم نمی کند.
صفحه لمسی ماکروفر کار نمی کند.
صفحه چرخان ماکروفر الکترولوکس نمی چرخد.
صدای مایکروفر غیر نرمال است.
مایکروفر الکترولوکس به طور مدام کار میکند و خاموش نمی شود.
مایکروفر روشن نمی شود.
خطایا ارور بر روی نمایشگر ماکروفر الکترولوکس نمایش داده می شود.
تعمیر ماکروفر نف تعمیر ماکروفر دکا تعمیر ماکروفر آاگ تعمیر ماکروفر بوش تعمیر ماکروفر آسکو تعمیر ماکروفر مایرباخ تعمیر ماکروفر کوپرزبوش تعمیر ماکروفر الکترولوکس

مرکز خدمات پس از فروش مایکروفر الکترولوکس : 41319 - 021

جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات مایکرویو الکترولوکس و ماکروفر الکترولوکس

نچرخیدن صفحه ماکروفر الکترولوکس :


اولین دلیل برای نچرخیدن بشقاب ماکروفر الکترولوکس ایراد از موتورگردون بشقاب باشد . استفاده از ظروف سنگین غذا بر روی صفجه گردان ماکروفر به موتور گرداننده فشار وارد می کند و موجب فرسودگی آن می شود. این مشکل در تعمیر ماکروفر الکترولوکس در بیشتر مواقع با تعویض موتور بر طرف می شود. یکی دیگر از دلایل رایج عدم نچرخیدن صفحه ماکروفر الکترولوکس پایه اتصال یا ستاره ای می تواند شکسته شده یا از جای خود در آمده باشد. اکثر ماکروفرها دارای یک بشقاب شیشه ای گرد هستند که توسط یک پایه ی چرخاننده کار می کند. اکثر این بشقاب ها دارای یک پایه ی سه جانبه می باشند که به راحتی از موتور جدا شوند.

گرم نشدن غذا در ماکروفر الکترولوکس :


اگر لامپ مگنترون سوخته باشد مایکروفرغذا راگرم نمیکند . مگنترون قابل تعمیر نیست و در تعمیر ماکروفر الکترولوکس اگر سوخته باشد باید آن را جایگزین می کنند.

هنگام عملکرد ماکروفر الکترولوکس درب مایکروفر را نباید باز کنید :


عملکرد به تعویق می افتد و متوقف می شود. فن ممکن است به کار خود ادامه دهد. کلید استارت- استاپ را دوباره بعد بسته شدن درب فشار دهید. عملکرد ماکروفر الکترولوکس سپس ادامه پیدا خواهد کرد.

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر ماکروفر الکترولوکس به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس ماکروفر الکترولوکس
تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری
کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اعزام تکنسین متخصص ماکروفر الکترولوکس
بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه
اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان

اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان :


قطعات تعویضی استفاده شده از گارانتی معتبر برخوردار است . بنابراین در صورت وجود مشکل می‌توانید از خدمات گارانتی قطعات استفاده کنید و در صورت نیاز قطعات استفاده شده را تعویض کنید. همکاران ما برای تعمیر مایکروویو و مایکروفر الکترولوکس در تهران آماده ارائه خدمات هستند. فرآیند عیب یابی و تعمیر ماکروویوو مایکروفر الکترولوکس توسط کارشناسان فنی این حوزه در محل مشتری انجام می‌گیرد و نیاز به حمل و جابجایی ماکروفر ندارد اما درصورتیکه نیاز به حمل از منزل مشتری به کارگاه راداشت با رضایت مشتری اینکار انجام میشود . لازم به ذکر است تعویض لامپ مگنترون باید خارج از منزل مشتری انجام شود .

تعمیر ماکروفرالکترولوکس خود را باخیال آسوده به ما بسپارید .

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 25 - 24 - 88759823
درخواست تعمیرکار