تعمیر ماکروفر نف

الکتروسرویس تعمیرات تخصصی ماکروفر نف - گاگنو- NEFF- GAGGENAU


تعمیر ماکروفر نف : یکی از وسایل مفید در آشپزخانه ها ماکروویوو و مایکروفر است که تا حدودی برای پخت غذا ، گرم کردن و یا یخ زدایی با سرعت بالا استفاده میشود . در صورتی که به هر دلیلی مایکروویو و ماکروفر شما کار نمی کند و نیاز به تشخیص عیب و یا تعمیر دارد می توانید با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید. همانطور که می دانید ماکروویو و مایکروفر دستگاه های حساسی هستند و تعمیر آنها باید بصورت تخصصی انجام بگیرد، بنابراین توصیه می کنیم حتما برای تعمیر مایکروویو نف و مایکروفر نف در تهران به شرکت های معتبر مراجعه و یا تماس بگیرید . تعمیرکاران ما در تعمیر انواع مایکروفرو مایکرویو با برندهای طرف قرارداد از جمله ماکروفرالکترولوکس ، ماکروفر آاگ ، ماکروفر دکا ، ماکروفر بوش ، ماکروفر آسکو ، ماکروفر کوپرزبوش ، ماکروفر میله و ماکروفر آریستون تخصص دارند.

چطور از ماکروفر وماکرویو نف استفاده کنیم که عمر مفید و طولانی داشته باشند .


نمایندگی مرکزی نف : 41319 -021 خدمات پس از فروش نف : 88759825 - 88759824 - 88759823
جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات مایکرویو نف و مایکروفر نف کار پیچده ای نیست و فقط نیاز به کمی دقت دارد. با رعایت موارد زیر می توانید تا مدتها از دستگاه مایکروویو ، مایکروفر خود با خیالی آسوده و کیفیت بالا استفاده کنید.

درب دستگاه را آرام ببندید :


توجه کنید که درب را محکم نبندید .مکانیسم چفت های در ماکروفر دارای سه سوییچ است که باید با یک ترتیب خاص بسته شوند. محکم بستن در این ترتیب را به هم می زند.

ماکروفر نف را خالی روشن نکنید :


چنانچه مایکروویوو ماکروفررا خالی روشن کنید امواج روی قطعات دستگاه تاثیر گذاشته و باعث می شود قطعات داخلی زیاد داغ شوند و خراب شوند .

داخل ماکروفر نف را به طور مرتب تمیز کنید :


فضای داخلی مایکروفرو مایکروویو نف را به طور مرتب تمیز کنید. تکه های غذای چسبیده به دیواره مایکروفرو مایکرویو انرژی دستگاه را جذب می کنند و زماتیکه که دستگاه در حال کار کردن است باعث ایجاد سوختگی بدنه و سایر آسیب های ممکن به مایکروفرو مایکرویونف می شود. همچنین دستگاه زمانی که چرب باشد برق بیشتری هم مصرف میکند .

در زمان طولانی و با توان بالا از ماکروفر نف استفاده نکنید :


در صورتی که با بالاترین توان و زمان طولانی از ماکروفر استفاده شود لامپ مگنترون ، دیود و خازن مایکروفر نف دچار خرابی می شود. اگر لامپ درون مایکروفر شکسته است به هیچ عنوان برای تعویض آن اقدام نکنید زیرا این لامپ حاوی بریلیوم است و تعویض آن باید توسط تکنسین انجام شود .

چگونه چربی زدایی ماکروفر نف را انجام دهیم؟


چربی زدایی ماکروفر نف به طور مرتب امری ضروری است، زیرا هر بار که ماکروفر کار می کند ، باقی مانده های غذا به داخل آن می چسبند و در معرض سوختگی قرار می گیرند و ممکن است در طولانی مدت به قطعات داخلی دستگاه آسیب وارد کند.برای تمیز کردن میتوانید از مخلوط جوش شیرین ، سرکه و لیمو لستفاده کرد .

از ظروف مناسب ماکروفر نف استفاده کنید :


فقط از ظروف با علامت مخصوص ماکروفر استفاده کنید .خیلی از ظروف شیشه ای برای استفاده در ماکروفرنف ومایکرویو مناسب نیستند. هرگز ظروف دارای قطعات فلزی و یا طلا یا نقره ای را درون ماکروفر نف قرار ندهید.
از بسته بودن درب ماکرویو در حین استفاده اطمینان حاصل کنید. اگر درب درست بسته نشود آسیب های شدیدی را به دستگاه وارد می کند و احتمال نیاز به تعمیر مایکروفر نف را بیشتر می کند.
از جوشاندن آب در مایکروفر خودداری کنید. این کار به دلیل اینکه دستگاه مورد نظر برای این نوع استفاده طراحی نشده است و مکانسیم کار آن مناسب عمل جوشاندن آب نیست، می تواند برای شما خطرات زیادی را ایجاد کند .

AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON


خدمات پس از فروش تعمیرماکروفرآاگ ،خدمات پس از فروش تعمیر ماکروفرالکترولوکس ، خدمات پس از فروش تعمیرماکروفرکوپرزبوش ،خدمات پس از فروش تعمیرماکروفر آسکو ، خدمات پس از فروش تعمیرماکروفرنف خدمات پس از فروش تعمیرماکروفرگاگنو ،خدمات پس از فروش تعمیرماکروفر بوش ، خدمات پس از فروش تعمیرماکرومایرباخ ، خدمات پس از فروش تعمیرماکروفردکا ، خدمات پس از فروش تعمیرماکروفرآریستون

مواردی که ممکن است برای دستگاه مایکروفر نف و مایکرویو نف اتفاق بیفتد :


در ب مایکروفر نف قفل شده و باز نمی شود.
مایکروفر نف غذا را گرم نمی کند.
صفحه لمسی ماکروفر نف کار نمی کند.
صفحه چرخان ماکروفر نف نمی چرخد.
مایکروفر نف صدای غیر نرمال دارد .
مایکروفر نف به طور مدام کار میکند و خاموش نمی شود.
مایکروفرنف روشن نمی شود.
خطایا ارور بر روی نمایشگر ماکروفر نف نمایش داده می شود .
نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر نف ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر مایرباخ ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بوش ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر کوپرزبوش ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر الکترولوکس
نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر آسکو ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر دکا ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر آریستون ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر زیمنس

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه ماکروفر نف دارد .

نچرخیدن صفحه ماکروفر نف :

اولین دلیل برای نچرخیدن بشقاب ماکروفر نف ایراداز موتورگردون بشقاب باشد.استفاده از ظروف سنگین غذا بر روی صفجه گردان ماکروفر به موتور گرداننده فشار وارد می کند و موجب فرسودگی آن می شود. این مشکل در تعمیر ماکروفر نف در بیشتر مواقع با تعویض موتور بر طرف می شود.
یکی دیگر از دلایل رایج عدم نچرخیدن صفحه ماکروفر نف پایه اتصال یا ستاره ای می تواند شکسته شده یا از جای خود در آمده باشد. اکثر ماکروفر ها دارای یک بشقاب شیشه ای گرد هستند که توسط یک پایه ی چرخاننده کار می کند. اکثر این بشقاب ها دارای یک پایه ی سه جانبه می باشند که به راحتی از موتور جدا شوند.

جرقه زدن ماکروفر نف :


یک قطعه فلزی کوچک برای ایجاد جرقه در مایکروفر نف شما کافی است. اگر شما غذای خود را با فویل روی آن، در داخل مایکروفر قرار دهید باعث ایجاد جرقه می شود. اگر ظرفی که در داخل مایکرویو می گذارید مناسب برای مایکرویو نباشد و فلزی باشد احتمال ایجاد جرقه را بالا می برد.

روشن نشدن ماکروفر نف :


سويیچ های درب ماکروفر که معمولا میکرو سويیچ های چفت کننده ی اولیه یا ثانویه را شامل می شوند، هنگامی که درب ماکروفر بسته است باعث می شوند برق به نقاط مختلف اجزای ماکروفر هدایت شود و اگر درب ماکروفر باز باشد جریان برق قطع می شود.

گرم نکردن ماکروفر نف :


اگر لامپ مگنترون سوخته باشد مایکروفرغذا راگرم نمیکند . مگنترون قابل تعمیر نیست و در تعمیر ماکروفر نف اگر سوخته باشد باید آن را جایگزین می کنند.

هنگام عملکرد ماکروفر نف درب مایکروفر را نباید باز کنید:


عملکرد به تعویق می افتد و متوقف می شود. فن ممکن است به کار خود ادامه دهد. کلید استارت/ استاپ را دوباره بعد بسته شدن درب فشار دهید. عملکرد ماکروویو نف سپس ادامه پیدا خواهد کرد.

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر ماکروفر نف به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس ماکروفر نف
تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری
کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اعزام تکنسین متخصص ماکروفر نف
بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه
اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان

اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان :

قطعات تعویضی استفاده شده از گارانتی معتبر برخوردار است . بنابراین در صورت وجود مشکل می‌توانید از خدمات گارانتی قطعات استفاده کنید و در صورت نیاز قطعات استفاده شده را تعویض کنید. همکاران ما برای تعمیر مایکروویو و مایکروفر نف در تهران، آماده ارائه خدمات هستند. فرآیند عیب یابی و تعمیر ماکروویوو مایکروفر نف توسط کارشناسان فنی این حوزه در محل مشتری انجام می‌گیرد و نیاز به حمل و جابجایی ماکروفر ندارد اما درصورتیکه نیاز به حمل از منزل مشتری به کارگاه راداشت با رضایت مشتری اینکار انجام میشود . لازم به ذکر است تعویض لامپ مگنترون باید خارج از منزل مشتری انجام شود .

تعمیر ماکروفر نف خود را باخیال آسوده به ما بسپارید .


نمایندگی مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش نف : 88759825 - 88759824 -88759823
تعمیر ماکروفر نف ، تعمیر ماکروفر دکا ، تعمیر ماکروفر آاگ ، تعمیر ماکروفر بوش ، تعمیر ماکروفر آسکو
تعمیر ماکروفر مایرباخ ، تعمیر ماکروفر کوپرزبوش ، تعمیر ماکروفر الکترولوکس ، تعمیر ماکروفر گاگنو ، تعمیر ماکروفر باماتیک ، تعمیر ماکروفر آریستون
درخواست تعمیرکار