تعمیر مایکروفر آاگ

دارای گواهینامه بین المللی تعمیرات محصولات آاگ از کمپانی آاگ
یکی از وسایل مفید در آشپزخانه ها ماکروویوو و مایکروفر است که تا حدودی برای پخت غذا ، گرم کردن و یا یخ زدایی با سرعت بالا استفاده میشود . در صورتی که به هر دلیلی مایکروویو و ماکروفر شما کار نمی کند و نیاز به تشخیص عیب و یا تعمیر دارد می توانید با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید. همانطور که می دانید ماکروویو و مایکروفر دستگاه های حساسی هستند و تعمیر آنها باید بصورت تخصصی انجام بگیرد، بنابراین توصیه می کنیم حتما برای تعمیر مایکروویو آاگ و مایکروفر آاگ در تهران به شرکت های معتبر مراجعه و یا تماس بگیرید . تعمیرکاران ما در تعمیر انواع مایکروفرو مایکرویو با برندهای طرف قرارداد از جمله ماکروفرالکترولوکس ، ماکروفر آاگ ، ماکروفر دکا ، ماکروفر بوش ، ماکروفر آسکو ، ماکروفر کوپرزبوش ، ماکروفرمایرباخ ، ماکروفر میله و ماکروفر آریستون تخصص دارند.

چطور از مایکروویو و مایکروفر آاگ مراقبت کنیم تا عمر مفید طولانی تری داشته باشد؟

جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات مایکرویو آاگ و مایکروفر آاگ کار پیچده ای نیست و فقط نیاز به کمی دقت دارد. با رعایت موارد زیر می توانید تا مدتها از دستگاه مایکروویو ، مایکروفر خود با خیالی آسوده و کیفیت بالا استفاده کنید.

درب دستگاه را آرام ببندید :


توجه کنید که درب را محکم نبندید .مکانیسم چفت های در ماکروفر دارای سه سوییچ است که باید با یک ترتیب خاص بسته شوند. محکم بستن در این ترتیب را به هم می زند.
ماکروفر آاگ را خالی روشن نکنید :

چنانچه مایکروویو و ماکروفررا خالی روشن کنید امواج روی قطعات دستگاه تاثیر گذاشته و باعث می شود قطعات داخلی زیاد داغ شوند و خراب شوند .

داخل ماکروفر آاگ را به طور مرتب تمیز کنید :


فضای داخلی مایکروفرو مایکروویو آاگ را به طور مرتب تمیز کنید. تکه های غذای چسبیده به دیواره مایکروفرو مایکرویو انرژی دستگاه را جذب می کنند و زماتیکه که دستگاه در حال کار کردن است باعث ایجاد سوختگی بدنه و سایر آسیب های ممکن به مایکروفرو مایکرویو آاگ می شود. همچنین دستگاه زمانی که چرب باشد برق بیشتری هم مصرف میکند .

از ظروف مناسب استفاده کنید :

فقط از ظروف با علامت مخصوص ماکروفر استفاده کنید .خیلی از ظروف شیشه ای برای استفاده در ماکروفر آاگ و مایکرویو مناسب نیستند. هرگز ظروف دارای قطعات فلزی و یا طلا یا نقره ای را درون ماکروفر آاگ قرار ندهید.

در زمان طولانی و با توان بالا از ماکروفر آاگ استفاده نکنید :


در صورتی که با بالاترین توان و زمان طولانی از ماکروفر استفاده شود لامپ مگنترون ، دیود و خازن مایکروفر آاگ دچار خرابی می شود. اگر لامپ درون مایکروفر شکسته است به هیچ عنوان برای تعویض آن اقدام نکنید زیرا این لامپ حاوی بریلیوم است و تعویض آن باید توسط تکنسین انجام شود .

چگونه چربی زدایی ماکروفر آاگ را انجام دهیم؟


چربی زدایی ماکروفر آاگ به طور مرتب امری ضروری است، زیرا هر بار که ماکروفر کار می کند ، باقی مانده های غذا به داخل آن می چسبند و در معرض سوختگی قرار می گیرند و ممکن است در طولانی مدت به قطعات داخلی دستگاه آسیب وارد کند.برای تمیز کردن میتوانید از مخلوط جوش شیرین ، سرکه و لیمو لستفاده کرد .
از بسته بودن درب ماکرویو در حین استفاده اطمینان حاصل کنید. اگر درب درست بسته نشود آسیب های شدیدی را به دستگاه وارد می کند و احتمال نیاز به تعمیر مایکروفر آاگ را بیشتر می کند.
از جوشاندن آب در مایکروفر خودداری کنید. این کار به دلیل اینکه دستگاه مورد نظر برای این نوع استفاده طراحی نشده است و مکانسیم کار آن مناسب عمل جوشاندن آب نیست، می تواند برای شما خطرات زیادی را ایجاد کند .

برندهای تحت پشتیبانی


AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON44
تعمیرمایکروفر آاگ ،تعمیر مایکروفر الکترولوکس ،تعمیر مایکروفر کوپرزبوش ، تعمیرمایکروفر آسکو ، تعمیرمایکروفر میله ، تعمیرمایکروفر نف ، تعمیرمایکروفر گاگنو ، تعمیرمایکروفر بوش ، تعمیرمایکروفر مایرباخ ،تعمیر مایکروفر دکا ، تعمیرمایکروفر آریستون

مشکلات رایج برای دستگاه مایکروفر آاگ و مایکرویو آاگ :


در ب مایکروفر آاگ قفل شده و باز نمی شود.
مایکروفر آاگ غذا را گرم نمی کند.
صفحه لمسی ماکروفر کار نمی کند.
صفحه چرخان ماکروفر آاگ نمی چرخد.
صدای مایکروفر غیر نرمال است.
مایکروفر آاگ به طور مدام کار میکند و خاموش نمی شود.
مایکروفر روشن نمی شود.
خطایا ارور بر روی نمایشگر ماکروفرآاگ نمایش داده می شود.

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه ماکروفر آاگ دارد .


تعمیر مایکروفر آاگ

نچرخیدن صفحه ماکروفر آاگ :

اولین دلیل برای نچرخیدن بشقاب ماکروفر آاگ ایراد از موتورگردون بشقاب باشد . استفاده از ظروف سنگین غذا بر روی صفجه گردان ماکروفر به موتور گرداننده فشار وارد می کند و موجب فرسودگی آن می شود. این مشکل در تعمیر ماکروفرآاگ در بیشتر مواقع با تعویض موتور بر طرف می شود.
یکی دیگر از دلایل رایج عدم نچرخیدن صفحه ماکروفر آاگ پایه اتصال یا ستاره ای می تواند شکسته شده یا از جای خود در آمده باشد. اکثر ماکروفرها دارای یک بشقاب شیشه ای گرد هستند که توسط یک پایه ی چرخاننده کار می کند. اکثر این بشقاب ها دارای یک پایه ی سه جانبه می باشند که به راحتی از موتور جدا شوند.
کارکردن روی تجهیزات الکترونیکی مثل تعمیربرد و یا تعویض آن ، تعویض لامپ مگنترون ، تعویض طلق نسوز باید توسط فرد متخصص و آموزش دیده از طرف نمایندگی تعمیرات ماکروفر آاگ ومایکرویو آاگ انجام شود .

جرقه زدن ماکروفر آاگ :


یک قطعه فلزی کوچک برای ایجاد جرقه در مایکروفر آاگ شما کافی است. اگر شما غذای خود را با فویل روی آن ، در داخل مایکروفر قرار دهید باعث ایجاد جرقه می شود. اگر ظرفی که در داخل مایکرویو می گذارید مناسب برای مایکرویو نباشد و فلزی باشد احتمال ایجاد جرقه را بالا می برد.
روشن نشدن ماکروفر آاگ :

سويیچ های درب ماکروفر که معمولا میکرو سويیچ های چفت کننده ی اولیه یا ثانویه را شامل می شوند، هنگامی که درب ماکروفر بسته است باعث می شوند برق به نقاط مختلف اجزای ماکروفر هدایت شود و اگر درب ماکروفر باز باشد جریان برق قطع می شود.

گرم نشدن غذا در ماکروفر آاگ :

اگر لامپ مگنترون سوخته باشد مایکروفرغذا راگرم نمیکند . مگنترون قابل تعمیر نیست و در تعمیر ماکروفرآاگ اگر سوخته باشد باید آن را جایگزین می کنند.
هنگام عملکرد ماکروفر آاگ درب مایکروفر را نباید باز کنید:

عملکرد به تعویق می افتد و متوقف می شود. فن ممکن است به کار خود ادامه دهد. کلید استارت- استاپ را دوباره بعد بسته شدن درب فشار دهید. عملکرد ماکروفر آاگ سپس ادامه پیدا خواهد کرد.

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر ماکروفر آاگ به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس ماکروفر آاگ
تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری
کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اعزام تکنسین متخصص ماکروفر آاگ
بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه
اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان
 

اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان :


قطعات تعویضی استفاده شده از گارانتی معتبر برخوردار است . بنابراین در صورت وجود مشکل می‌توانید از خدمات گارانتی قطعات استفاده کنید و در صورت نیاز قطعات استفاده شده را تعویض کنید. همکاران ما برای تعمیر مایکروویو و مایکروفر آاگ در تهران آماده ارائه خدمات هستند. فرآیند عیب یابی و تعمیر ماکروویوو مایکروفر آاگ توسط کارشناسان فنی این حوزه در محل مشتری انجام می‌گیرد و نیاز به حمل و جابجایی ماکروفر ندارد اما درصورتیکه نیاز به حمل از منزل مشتری به کارگاه راداشت با رضایت مشتری اینکار انجام میشود . لازم به ذکر است تعویض لامپ مگنترون باید خارج از منزل مشتری انجام شود .

تعمیر ماکروفر آاگ خود را باخیال آسوده به ما بسپارید .


خدمات پس از فروش : 25 - 24 - 88759823 دفتر مرکزی : 41319 - 021
درخواست تعمیرکار