تعمیر مایکروفر بوش

الکتروسرویس تعمیرات تخصصی مایکروفر بوش

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823

تعمیرات تخصصی مایکروفر بوش


تعمیر مایکروفر بوش : یکی از وسایل مفید در آشپزخانه ها ماکروویوو و مایکروفر است که تا حدودی برای پخت غذا ، گرم کردن و یا یخ زدایی با سرعت بالا استفاده میشود . در صورتی که به هر دلیلی مایکروویو و ماکروفر شما کار نمی کند و نیاز به تشخیص عیب و یا تعمیر دارد می توانید با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید. همانطور که می دانید ماکروویو و مایکروفر دستگاه های حساسی هستند و تعمیر آنها باید بصورت تخصصی انجام بگیرد، بنابراین توصیه می کنیم حتما برای تعمیر مایکروویو بوش و مایکروفر بوش در تهران به شرکت های معتبر مراجعه و یا تماس بگیرید . تعمیرکاران ما در تعمیر انواع مایکروفرو مایکرویو با برندهای طرف قرارداد از جمله ماکروفرالکترولوکس ، ماکروفر آاگ ، ماکروفر دکا ، ماکروفر بوش ، ماکروفر آسکو ، ماکروفر کوپرزبوش ، ماکروفر میله و ماکروفر آریستون تخصص دارند.

چطور از مایکروویو و مایکروفربوش مراقبت کنیم تا عمر مفید طولانی تری داشته باشد؟

جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات مایکرویوبوش و مایکروفر بوش کار پیچده ای نیست و فقط نیاز به کمی دقت دارد. با رعایت موارد زیر می توانید تا مدتها از دستگاه مایکروویو ، مایکروفر خود با خیالی آسوده و کیفیت بالا استفاده کنید.

درب دستگاه را آرام ببندید :

توجه کنید که درب را محکم نبندید .مکانیسم چفت های در ماکروفر دارای سه سوییچ است که باید با یک ترتیب خاص بسته شوند. محکم بستن در این ترتیب را به هم می زند.

ماکروفررا خالی روشن نکنید :


چنانچه مایکروویوو ماکروفررا خالی روشن کنید امواج روی قطعات دستگاه تاثیر گذاشته و باعث می شود قطعات داخلی زیاد داغ شوند و خراب شوند .

داخل ماکروفر بوش را به طور مرتب تمیز کنید :


فضای داخلی مایکروفرو مایکروویوبوش را به طور مرتب تمیز کنید. تکه های غذای چسبیده به دیواره مایکروفرو مایکرویو انرژی دستگاه را جذب می کنند و زمانیکه که دستگاه در حال کار کردن است باعث ایجاد سوختگی بدنه و سایر آسیب های ممکن به مایکروفرو مایکرویو بوش می شود. همچنین دستگاه زمانی که چرب باشد برق بیشتری هم مصرف میکند .

از ظروف مناسب استفاده کنید :


فقط از ظروف با علامت مخصوص ماکروفر استفاده کنید .خیلی از ظروف شیشه ای برای استفاده در ماکروفر بوش ومایکرویو مناسب نیستند. هرگز ظروف دارای قطعات فلزی و یا طلا یا نقره ای را درون ماکروفر بوش قرار ندهید.

در زمان طولانی و با توان بالا از ماکروفربوش استفاده نکنید :


در صورتی که با بالاترین توان و زمان طولانی از ماکروفر استفاده شود لامپ مگنترون ، دیود و خازن مایکروفر بوش دچار خرابی می شود. اگر لامپ درون مایکروفر شکسته است به هیچ عنوان برای تعویض آن اقدام نکنید زیرا این لامپ حاوی بریلیوم است و تعویض آن باید توسط تکنسین انجام شود

چگونه چربی زدایی ماکروفربوش را انجام دهیم؟


چربی زدایی ماکروفر بوش به طور مرتب امری ضروری است، زیرا هر بار که ماکروفر کار می کند ، باقی مانده های غذا به داخل آن می چسبند و در معرض سوختگی قرار می گیرند و ممکن است در طولانی مدت به قطعات داخلی دستگاه آسیب وارد کند. برای تمیز کردن میتوانید از مخلوط جوش شیرین ، سرکه و لیمو استفاده کرد .
از بسته بودن درب ماکرویو در حین استفاده اطمینان حاصل کنید. اگر درب درست بسته نشود آسیب های شدیدی را به دستگاه وارد می کند و احتمال نیاز به تعمیر مایکروفربوش بیشتر می کند. از جوشاندن آب در مایکروفر خودداری کنید. این کار به دلیل اینکه دستگاه مورد نظر برای این نوع استفاده طراحی نشده است و مکانسیم کار آن مناسب عمل جوشاندن آب نیست، می تواند برای شما خطرات زیادی را ایجاد کند .

برندهای تحت پشتیبانی


AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA – ARISTON
تعمیرماکروفر آاگ ، تعمیر ماکروفر الکترولوکس ، تعمیرماکروفر کوپرزبوش ، تعمیرماکروفر آسکو ، تعمیرماکروفر میله
تعمیرماکروفر نف ، تعمیرماکروفر گاگنو ، تعمیرماکروفر بوش ، تعمیرماکروفر مایرباخ ،تعمیر ماکروفر دکا ، تعمیرماکروفر آریستون

مشکلات رایج برای دستگاه مایکروفر بوش و مایکرویو بوش :


در ب مایکروفر بوش قفل شده و باز نمی شود.
مایکروفر بوش غذا را گرم نمی کند.
صفحه لمسی ماکروفر کار نمی کند.
صفحه چرخان ماکروفر بوش نمی چرخد.
صدای مایکروفر غیر نرمال است.
مایکروفر بوش به طور مدام کار میکند و خاموش نمی شود.
مایکروفر بوش روشن نمی شود.
خطایا ارور بر روی نمایشگر ماکروفر بوش نمایش داده می شود.
 

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه ماکروفر بوش دارد .


تعمیرمایکروفر بوش

نچرخیدن صفحه ماکروفربوش :


اولین دلیل برای نچرخیدن بشقاب ماکروفر بوش ایراد از موتورگردون بشقاب باشد . استفاده از ظروف سنگین غذا بر روی صفجه گردان ماکروفر به موتور گرداننده فشار وارد می کند و موجب فرسودگی آن می شود. این مشکل در تعمیر ماکروفر بوش در بیشتر مواقع با تعویض موتور بر طرف می شود.
یکی دیگر از دلایل رایج عدم نچرخیدن صفحه ماکروفر بوش پایه اتصال یا ستاره ای می تواند شکسته شده یا از جای خود در آمده باشد. اکثر ماکروفرها دارای یک بشقاب شیشه ای گرد هستند که توسط یک پایه ی چرخاننده کار می کند. اکثر این بشقاب ها دارای یک پایه ی سه جانبه می باشند که به راحتی از موتور جدا شوند.

جرقه زدن مایکروفر بوش :


یک قطعه فلزی کوچک برای ایجاد جرقه در مایکروفربوش شما کافی است. اگر شما غذای خود را با فویل روی آن در داخل مایکروفر قرار دهید باعث ایجاد جرقه می شود. اگر ظرفی که در داخل مایکرویو می گذارید مناسب برای مایکرویو نباشد و فلزی باشد احتمال ایجاد جرقه را بالا می برد.

روشن نشدن مایکروفر بوش :


میکروسويیچ های درب ماکروفر که معمولا میکرو سويیچ های چفت کننده ی اولیه یا ثانویه را شامل می شوند، هنگامی که درب ماکروفر بسته است باعث می شوند برق به نقاط مختلف اجزای ماکروفر هدایت شود و اگر درب ماکروفر باز باشد جریان برق قطع می شود.

گرم نشدن غذا در ماکروفر بوش :


اگر لامپ مگنترون سوخته باشد مایکروفرغذا راگرم نمیکند . مگنترون قابل تعمیر نیست و در تعمیر ماکروفر بوش اگر سوخته باشد باید آن را جایگزین می کنند.

هنگام عملکرد ماکروفر درب مایکروفر بوش را نباید باز کنید :


عملکرد به تعویق می افتد و متوقف می شود. فن ممکن است به کار خود ادامه دهد. کلید استارت- استاپ را دوباره بعد بسته شدن درب فشار دهید. عملکرد ماکروفربوش سپس ادامه پیدا خواهد کرد. کارکردن روی تجهیزات الکترونیکی مثل تعمیربرد و یا تعویض آن ، تعویض لامپ مگنترون ، تعویض طلق نسوز باید توسط فرد متخصص و آموزش دیده از طرف نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش ومایکرویو بوش انجام شود .

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر ماکروفربوش به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس ماکروفربوش
تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری
کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اعزام تکنسین متخصص ماکروفربوش
بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه
اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان

اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان :


قطعات تعویضی استفاده شده از گارانتی معتبر برخوردار است . بنابراین در صورت وجود مشکل می‌توانید از خدمات گارانتی قطعات استفاده کنید و در صورت نیاز قطعات استفاده شده را تعویض کنید. همکاران ما برای تعمیر مایکروویو و مایکروفربوش در تهران، آماده ارائه خدمات هستند. فرآیند عیب یابی و تعمیر ماکروویوو مایکروفربوش توسط کارشناسان فنی این حوزه در محل مشتری انجام می‌گیرد و نیاز به حمل و جابجایی ماکروفر ندارد اما درصورتیکه نیاز به حمل از منزل مشتری به کارگاه راداشت با رضایت مشتری اینکار انجام میشود . لازم به ذکر است تعویض لامپ مگنترون باید خارج از منزل مشتری انجام شود .

تعمیر ماکروفربوش خود را باخیال آسوده به ما بسپارید .


خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823 دفتر مرکزی : 41319 - 021
نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بوش ،نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر دکا ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر مایرباخ
نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر کوپرزبوش ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر زیمنس ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر میله ،نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر آسکو ، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر آریستون
درخواست تعمیرکار