تعمیر مایکروفر کوپرزبوش

الکتروسرویس تعمیرات تخصصی ماکروفر کوپرزبوش

دفتر مرکزی : 41319 - 021

خدمات پس از فروش : 88759825 - 88759824 - 88759823

مایکروفر کوپرزبوش با گارانتی پشتیبان


تعمیر ماکروفر کوپرزبوش : یکی از وسایل مفید در آشپزخانه ماکروفر وماکرویو میباشد که تا حدودی برای پخت غذا ، گرم کردن و یا یخ زدایی با سرعت بالا استفاده میشود . در صورتی که به هر دلیلی مایکروویو و ماکروفر شما کار نمی کند و نیاز به تشیکی از وسایل مفید در آشپزخانه ها ماکروویوو و مایکروفر است خیص عیب و یا تعمیر دارد می توانید با شرکت الکتروسرویس تماس بگیرید. همانطور که می دانید ماکروویو و مایکروفر دستگاه های حساسی هستند و تعمیر آنها باید بصورت تخصصی انجام بگیرد، بنابراین توصیه می کنیم حتما برای تعمیر مایکروویو کوپرزبوش و مایکروفرکوپرزبوش در تهران به شرکت های معتبر مراجعه و یا تماس بگیرید . تعمیرکاران ما در تعمیر انواع مایکروفرو مایکرویو با برندهای طرف قرارداد از جمله ماکروفرالکترولوکس ، ماکروفر آاگ ، ماکروفر دکا ، ماکروفر بوش ، ماکروفر آسکو ، ماکروفر کوپرزبوش ، ماکروفر میله و ماکروفر آریستون تخصص دارند.

چطور از مایکروویو و مایکروفرکوپرزبوش مراقبت کنیم تا عمر مفید طولانی تری داشته باشد؟

جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات مایکرویوکوپرزبوش و مایکروفر کوپرزبوش کار پیچده ای نیست و فقط نیاز به کمی دقت دارد. با رعایت موارد زیر می توانید تا مدتها از دستگاه مایکروویو ، مایکروفر خود با خیالی آسوده و کیفیت بالا استفاده کنید.

درب دستگاه را آرام ببندید :


توجه کنید که درب را محکم نبندید .مکانیسم چفت های در ماکروفر دارای سه سوییچ است که باید با یک ترتیب خاص بسته شوند. محکم بستن در این ترتیب را به هم می زند.

ماکروفررا خالی روشن نکنید :


چنانچه مایکروویوو ماکروفررا خالی روشن کنید امواج روی قطعات دستگاه تاثیر گذاشته و باعث می شود قطعات داخلی زیاد داغ شوند و خراب شوند .

داخل ماکروفر کوپرزبوش را به طور مرتب تمیز کنید :


فضای داخلی مایکروفرو مایکروویوکوپرزبوش را به طور مرتب تمیز کنید. تکه های غذای چسبیده به دیواره مایکروفرو مایکرویو انرژی دستگاه را جذب می کنند و زماتیکه که دستگاه در حال کار کردن است باعث ایجاد سوختگی بدنه و سایر آسیب های ممکن به مایکروفرو مایکرویو کوپرزبوش می شود. همچنین دستگاه زمانی که چرب باشد برق بیشتری هم مصرف میکند .

از ظروف مناسب استفاده کنید :


فقط از ظروف با علامت مخصوص ماکروفر استفاده کنید .خیلی از ظروف شیشه ای برای استفاده در ماکروفر کوپرزبوش ومایکرویو مناسب نیستند. هرگز ظروف دارای قطعات فلزی و یا طلا یا نقره ای را درون ماکروفر کوپرزبوش قرار ندهید.

در زمان طولانی و با توان بالا از ماکروفر کوپرزبوش استفاده نکنید :


در صورتی که با بالاترین توان و زمان طولانی از ماکروفر استفاده شود لامپ مگنترون ، دیود و خازن مایکروفر کوپرزبوش دچار خرابی می شود. اگر لامپ درون مایکروفر شکسته است به هیچ عنوان برای تعویض آن اقدام نکنید زیرا این لامپ حاوی بریلیوم است و تعویض آن باید توسط تکنسین انجام شود

چگونه چربی زدایی ماکروفر کوپرزبوش را انجام دهیم؟


چربی زدایی ماکروفر کوپرزبوش به طور مرتب امری ضروری است، زیرا هر بار که ماکروفر کار می کند ، باقی مانده های غذا به داخل آن می چسبند و در معرض سوختگی قرار می گیرند و ممکن است در طولانی مدت به قطعات داخلی دستگاه آسیب وارد کند. برای تمیز کردن میتوانید از مخلوط جوش شیرین ، سرکه و لیمو لستفاده کرد .
از بسته بودن درب ماکرویو در حین استفاده اطمینان حاصل کنید. اگر درب درست بسته نشود آسیب های شدیدی را به دستگاه وارد می کند و احتمال نیاز به تعمیر مایکروفر کوپرزبوش بیشتر می کند.
از جوشاندن آب در مایکروفر خودداری کنید. این کار به دلیل اینکه دستگاه مورد نظر برای این نوع استفاده طراحی نشده است و مکانسیم کار آن مناسب عمل جوشاندن آب نیست، می تواند برای شما خطرات زیادی را ایجاد کند .

برندهای تحت پشتیبانی


AEG – Electrolux – Kuppersbusch – ASKO – Miele – NEFF –GAGGENAU – BOSCH – MAYERBACH - DECA

تعمیر ماکروفر آاگ ،تعمیر ماکروفر الکترولوکس ، تعمیر ماکروفر کوپرزبوش ،تعمیر ماکروفر آسکو ،تعمیر ماکروفر میله ، تعمیر ماکروفر نف
تعمیر ماکروفر گاگنو ،تعمیر ماکروفر بوش ،تعمیر ماکروفر مایرباخ ، تعمیر ماکروفر دکا ، تعمیر ماکروفر آریستون ، تعمیر ماکروفر زیمنس

مشکلات رایج برای دستگاه مایکروفرکوپرزبوش وماکروویو کوپرزبوش :


درب مایکروفر کوپرزبوش قفل شده و باز نمی شود.
مایکروفر کوپرزبوش غذا را گرم نمی کند.
صفحه لمسی ماکروفر کار نمی کند.
صفحه چرخان ماکروفر کوپرزبوش نمی چرخد.
صدای مایکروفر غیر نرمال است.
مایکروفر کوپرزبوش به طور مدام کار میکند و خاموش نمی شود.
مایکروفر روشن نمی شود.
خطایا ارور بر روی نمایشگر ماکروفر کوپرزبوش نمایش داده می شود.
کارکردن روی تجهیزات الکترونیکی مثل تعمیربرد و یا تعویض آن ، تعویض لامپ مگنترون ، تعویض طلق نسوز باید توسط فرد متخصص و آموزش دیده از طرف نمایندگی تعمیرات ماکروفر کوپرزبوش ومایکرویو کوپرزبوش انجام شود .

مشکلات رایج که خبر از خرابی دستگاه ماکروفر کوپرزبوش دارد .

تعمیر ماکروفر کوپرزبوش

نچرخیدن صفحه ماکروفرکوپرزبوش :


اولین دلیل برای نچرخیدن بشقاب ماکروفر کوپرزبوش ایراد از موتورگردون بشقاب باشد . استفاده از ظروف سنگین غذا بر روی صفجه گردان ماکروفر به موتور گرداننده فشار وارد می کند و موجب فرسودگی آن می شود. این مشکل در تعمیر ماکروفر کوپرزبوش در بیشتر مواقع با تعویض موتور بر طرف می شود.
یکی دیگر از دلایل رایج عدم نچرخیدن صفحه ماکروفر کوپرزبوش پایه اتصال یا ستاره ای می تواند شکسته شده یا از جای خود در آمده باشد. اکثر ماکروفرها دارای یک بشقاب شیشه ای گرد هستند که توسط یک پایه ی چرخاننده کار می کند. اکثر این بشقاب ها دارای یک پایه ی سه جانبه می باشند که به راحتی از موتور جدا شوند.

جرقه زدن ماکروفر کوپرزبوش :


یک قطعه فلزی کوچک برای ایجاد جرقه در مایکروفر کوپرزبوش شما کافی است. اگر شما غذای خود را با فویل روی آن در داخل مایکروفر قرار دهید باعث ایجاد جرقه می شود. اگر ظرفی که در داخل مایکرویو می گذارید مناسب برای مایکرویو نباشد و فلزی باشد احتمال ایجاد جرقه را بالا می برد.

روشن نشدن ماکروفر کوپرزبوش :


سويیچ های درب ماکروفر که معمولا میکرو سويیچ های چفت کننده ی اولیه یا ثانویه را شامل می شوند، هنگامی که درب ماکروفر بسته است باعث می شوند برق به نقاط مختلف اجزای ماکروفر هدایت شود و اگر درب ماکروفر باز باشد جریان برق قطع می شود.

گرم نکردن غذا در ماکروفر کوپرزبوش :


اگر لامپ مگنترون سوخته باشد مایکروفرغذا راگرم نمیکند . مگنترون قابل تعمیر نیست و در تعمیر ماکروفر کوپرزبوش اگر سوخته باشد باید آن را جایگزین می کنند.

هنگام کارکردن ماکروفر درب مایکروفر کوپرزبوش را نباید باز کنید :


عملکرد ماکروفر به تعویق می افتد و متوقف می شود. فن ممکن است به کار خود ادامه دهد. کلید استارت- استاپ را دوباره بعد بسته شدن درب فشار دهید. عملکرد ماکروفرکوپرزبوش سپس ادامه پیدا خواهد کرد.

چرا الکتروسرویس را برای تعمیر ماکروفرکوپرزبوش به شما پیشنهاد میکینم؟


استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر وسرویس ماکروفرکوپرزبوش
تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری
کنترل هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی
اعزام تکنسین متخصص ماکروفرکوپرزبوش
بیشترین تلاش برای تعمیر قطعه در غیراینصورت تعویض قطعه
اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان
 
تعمیر ماکروفر نف
تعمیر ماکروفر دکا
تعمیر ماکروفر آاگ
تعمیر ماکروفر میله
تعمیر ماکروفر بوش
تعمیر ماکروفر آسکو
تعمیر ماکروفر مایرباخ
تعمیر ماکروفر کوپرزبوش
تعمیر ماکروفر الکترولوکس

اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان :


قطعات تعویضی استفاده شده از گارانتی معتبر برخوردار است . بنابراین در صورت وجود مشکل می‌توانید از خدمات گارانتی قطعات استفاده کنید و در صورت نیاز قطعات استفاده شده را تعویض کنید. همکاران ما برای تعمیر مایکروویو و مایکروفرکوپرزبوش در تهران، آماده ارائه خدمات هستند. فرآیند عیب یابی و تعمیر ماکروویوو مایکروفرکوپرزبوش توسط کارشناسان فنی این حوزه در محل مشتری انجام می‌گیرد و نیاز به حمل و جابجایی ماکروفر ندارد اما درصورتیکه نیاز به حمل از منزل مشتری به کارگاه راداشت با رضایت مشتری اینکار انجام میشود . لازم به ذکر است تعویض لامپ مگنترون باید خارج از منزل مشتری انجام شود .

تعمیر ماکروفرکوپرزبوش خود را باخیال آسوده به ما بسپارید .


خدمات پس از فروش :88759825 - 88759824 - 88759823 دفتر مرکزی : 41319 - 021

در صورت شکستن شیشه داخلی ماکروفر کوپرزبوش و شیشه خارجی ماکروفر کوپرزبوش با ما تماس بگیرید .

نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر کوپرزبوش ، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر الکترولوکس ، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر بوش ،نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر آاگ ، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر دکا ، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر مایرباخ ، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر آسکو، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر زیمنس ، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر باماتیک ، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر نف ، نمایندگی مجازتعمیر ماکروفر میله
درخواست تعمیرکار