الکتروسرویس مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی


زیر نظر اتحادیه لوازم خانگی


شرکت الکتروسرویس در زمینه‌ی نصب ؛ تعمیر و تامین قطعات لوازم خانگی از جمله فر، مایکروفر، لباسشویی مبله و توکار، ظرفشویی توکار و مبله، ساید بای ساید، یخچال فریزر توکار و مبله، خشک کن، قهوساز، وارمر، گاز و جاروبرقی فعالیت دارد .

اخذ گواهینامه های بین المللی از کمپانی های طرف قرارداد

برندهای طرف قرارداد


برندهای طرف قرارداد با این شرکت : برند آسکو (Asko) و دکا (ِ Deca ) با ضمانت پشتیبان طلایی، محصولات کوپرزبوش (KUpperbusch) با گارانتی پشتیبان طلایی، محصولات آاگ (AEG )، الکترولوکس (Electrolux) و مایرباخ (MayerBach) با گارانتی شرکت سپهر الکتریک، بوش (Bosch)، زیمنس (ZIEMENS)، مونوگرام، جنرال الکتریک (General electric)، نف (Neff) و گاگنو ( GAGGENAU ) و محصولات شاک آلمان (SChock) می‌باشد.

AEG – Electrolux - Kuppersbusch – ASKO – Miele - NEFF- GAGGENAU- BOSCH-MAYERBACH – Deca ARISTON

آاگ ، الکترولوکس ، کوپرزبوش ، آسکو ، میله ، نف ، گاگنو ، بوش ، مایرباخ ، دکا ، آریستون

همچنین واردات قطعات لباسشویی و ظرفشویی، فر و مایکروفر، قهوه ساز و … با پشتیبانی شرکت‌‎های وارد کننده هر برند به عهده دارد. این شرکت در سراسر کشور نمایندگی نصب و تعمیر برندهای تحت ضمانت خود را دارد.
لازم به ذکر است تیم متخصص شرکت الکتروسرویس زیر مجموعه شرکت پارسوا کوروش موفق به دریافت گواهی نامه بین المللی در حوزه خدمات پس از فروش محصولات آسکو در سال 1396 در ایران، محصولات کوپرزبوش در سال 1397 در ایران، آاگ و الکترولوکس در سال 2009 در کشور آلمان، محصولات میله در سال 2007 در کشور آلمان، محصولات لیپهر در سال 2010 در کشور ایران می‌باشد.

CRM

این شرکت مجهز به سیستم CRM (تماس با مشتری بعد از ارائه خدمات) می‌باشد. ما با تیمی متخصص همراه و پشتیبان همیشگی مشتریان عزیزمان هستیم. تمام هزینه‌های دریافتی طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی می‌باشد. بعد از نصب دستگاه، کارت ضمانت آن (دارای بر چسب هولوگرام) به مشتری تحویل داده می‌شود و مدل و سریال آن به عنوان شناسنامه دستگاه در سیستم این شرکت ثبت می‌گردد. محصولات هر برند نقشه انفجاری و خطاهای مربوط به خود را دارند والکتروسرویس با داشتن این اطلاعات بهترین خدمات را ارئه می‌دهد.
کارشناسان این شرکت از ساعت 9 صبح تا ساعت 18 بعد از ظهر آماده ارائه مشاوره تلفنی (آموزش تلفنی جهت برطرف کردن بعضی از عیب های دستگاه توسط مشتری ) در تهران و سراسر کشور عزیزمان می‌باشند.
شرکت الکتروسرویس در سازمان ثبت شرکت‌ها به شماره ثبت ۳۲۰۶۸۱ به صورت رسمی به ثبت رسیده است. این شرکت بر خلاف بسیاری از شرکت‌ها دارای تاییدیه و مجوز فعالیت قانونی می‌باشد.

فعالیت های فرهنگی:


1- برگزاری سمینار آموزشی در کشور ترکیه ۱۳۸۹
۲– برگزاری سمینار در هتل ونوس تهران در سال ۱۳۹۰
الکتروسرویس زیر مجموعه شرکت پارسوا کوروش

تعمیرات لوازم خانه ی خود را با اطمینان و آرامش به مابسپارید.


شماره تماس : 41319 - 88759823 -88759824 -88759825
درخواست تعمیرکار