تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ

محصولات مایرباخ با ضمانت سپهر الکتریک
لباسشویی مایرباخ : اگر شما نیز یکی از مصرف کننده های ماشین لباسشویی مایرباخ هستید و دستگاه ماشین لباسشویی مایرباخ شما به مشکل برخورده می توانید با اطمینان خاطر سرویس دستگاه خود را به نمایندگی مجاز محصولات مایرباخ تماس حاصل فرمایید.
مجموعه الکترو سرویس با داشتن تکنسین های مجرب و آموزش دیده و هم چنین استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت درکمترین زمان ممکن دستگاه ماشین لباسشویی شما را در منزل تعمیر و پس از تست تحویل شما دهد .
با توجه به اینکه شرکت الکترو سرویس نمایندگی تمام محصولات مایرباخ با ضمانت سپهر الکتریک را دارا می باشد وهمچنین با داشتن دسترسی به سایت procorner قادر به دریافت فایل Service documents تمامی مدل های و سفارش قطعات به صورت آنلاین می باشد از این رو جهت تعمیر و تامین قطعات ماشین لباسشویی با خیال آسوده به ما اطمینان کنید.

دفتر مرکزی : 41319 - 021 خدمات پس از فروش : 88759825- 88759824- 88759823

هنگام تماس با مجموعه الکترو سرویس اطلاعات اولیه اعم از مشکل و مدل ماشین لباسشویی خود را به اپراتور اعلام می نمایید لازم به ذکر است مدل تمامی ماشین لباسشویی بر روی حاشیه درب دستگاه موجود می باشد و پس از کمترین زمان ممکن تکنسین های الکترو سرویس جهت تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ شما به محل اعزام می شوند و اقدام به تعمیر دستگاه شما می نمایند.
لباسشویی مایرباخ : از آنجایی که ماشین لباسشویی یک از پرکاربدترین و کارآمدترین محصولات لوازم آشپزخانه می باشد لذا در صورت خرابی مصرف کننده ترجیح می دهد که هرچه سریعتر نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ خود اقدام نماید اما از آنجایی که هرایرادی در دستگاه نیاز به مراجعه سرویسکار ندارد مجموعه الکتروسرویس علاوه بر معرفی خدمات خود (نصب و تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ ) شما را با اشکالات جزیی که ممکن است برای دستگاه ماشین لباسشویی پیش بیاید آشنا می کند.
اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است، به‌ احتمال‌ زیاد یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که ذهن شما را مشغول میکند چگونگی تعمیر دستگاه و یا حمل ‌و نقل آن به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مایرباخ می‌باشد. اصلا جای نگرانی ندارد شرکت الکتروسرویس در اولین مرحله بعد از اعلام خرابی ماشین لباسویی ، با اعزام سرویسکار به منزل مشتری در تلاش است که مشکل دستگاه با تعیوض قطعه یا بازکردن قطعه جهت تعمیر برطرف شود در غیر اینصورت با رضایت مشتری دستگاه به تعمیرگاه منتقل میشود .

مشکلات رایج که ممکن است برای ماشین لباسشویی مایرباخ اتفاق بیفتد :


لباسشویی مایرباخ روشن نمی شود :

اگر ماشین لباسشویی مایرباخ روشن نمیشود ابتدا مطمئن شوید کابل برق متصل به پریز هیچگونه اتصالی و قطعی نداشته باشد اگر کابل سالم بود و برق ساختمان هم وصل بود مشکل دستگاه فنی است . با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی مایرباخ در تهران تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی مایرباخ در حین کارکردن بیش‌ ازاندازه می لر‌زد ؟

در صورتی که ماشین لباسشویی شما در حین کارکردن می لرزد، از راهکارهای زیر برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی مایرباخ بهره ببرید: این مشکل به دلیل تراز نبودن ماشین لباسشویی میباشد . برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید مطمئن شوید ماشین لباسشویی تراز است در صورت تراز نبودن، آن را تراز کنید .
عیب یابی ماشین لباسشویی تخصص میخواهد، در نظر داشته باشید در صورتیکه فنی هستید با مطالعه آموزشهای زیر میتوانید به راحتی به تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ خود بپردازید.

چرا ماشین لباسشویی در حین انجام کار صدای زیادی تولید می‌کند؟اگرکمک های دستگاه خراب شده باشد در حین کارکردن سروصدای زیاد و تکان های شدید دارد . کمک ماشین لباسشویی مایرباخ جز قطعات مصرفی است و بهتراست هر پنج سال یکبارتعویض شود .
دلایل دیگری که باعث ایجاد صداو تکان خوردن در حین کارماشین لباسشویی میشود : فرسوده شدن لاستیک زیر پایه ها، شکستن شفت ، خرد شدن بلبرینگ ،خرابی تاخو ی موتور و مستهلک شدن و آسیب دیدن تسمه میباشد . اگر کمک های دستگاه خراب شده باشددستگاه در حین کارکردن سروصدای زیاد و تکان های شدید دارد . کمک ماشین لباسشویی مایرباخ جز قطعات مصرفی است و بهتراست هر پنج سال یکبارتعویض شود .

دلایل دیگری که باعث ایجاد صداو تکان خوردن درحین کارماشین لباسشویی میشود : فرسوده شدن لاستیک زیر پایه ها ، شکستن شفت ، خرد شدن بلبرینگ ، خرابی تاخو ی موتور و مستهلک شدن و آسیب دیدن تسمه میباشد .

چرادرب ماشین لباسشویی مایرباخ باز نمی‌شود ؟


یکی از دلایل باز نشدن درب ماشین لباسشویی مایرباخ شکستن دستگیره و از کار افتادن میکروسوئیچ میباشد .
دلیل دیگر باز نشدن درب دستگاه عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی مایرباخ میباشد و در مواقع اظطرای فیلتر پایین دستگاه را باز کرده تا آب ماشین تخلیه شود و درب دستگاه به طور موقت باز شود

ازماشین لباسشویی آب خارج میشود :


ابتدا شلنگ خوجی را چک کنید ، گاهی اوقات واشر شلنگ ورودی هم آسیب می بیند . خرطومی و اتصالات جاپودری به دیگ و دیگ به پمپ هم دچار پوسیدگی میشوند که این امر باعث نشتی آب از ماشین لباسشویی میشود .
مطمئن شوید لوله فاضلاب ساختمان گرفتگی نداشته باشد .
در برخی موارد خراب شدن کاسه نمد دیگ هم لاعث آبریزی به داخل دستگاه میشود .
استفاده بیش از حد پودر هم باعث میشود آب از بالای جاپودری نشتی پیدا کند .

عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی مایرباخ :


درمرحله اول خروجی را چک کنید که گرفتگی نداشته باشد ، در مرحله دوم فیلتر زیر لباسشویی را باز کرده و تمیز کنید . بهتر است یک لیتر آب داخل دیگ ریخته تا از فیلتر پایین خارج شود . اگر مشکل تخلیه آب حل نشد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بابد تعویض شود .

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی مایرباخ جرم گرفته و کپک زده است :


بهتر است بعد از استفاده درب لباسشویی را باز گذاشته و لاستیک دور درب را خشک نمایید و حتما از جرم گیر های ماشین لباسشویی استفاده کنید . بنا به تعداد استفاده از ماشین لباسشویی هر سه ماه یکبار دستگاه را جرم گیری کنید .
در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی مایرباخ اصلا نگران نباشید ، الکتروسرویس با داشتن کادری مجرب در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه ، طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی به شما مشتری عزیز میباشد . پیشنهاد ما به شما این است که برای جلوگیری از تعمیر مجدد دستگاه ویا خرید دوباره آن ، سرویس آن را به تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی مایرباخ در تهران بسپارید.

برندهای تحت پشتیبانی


AEG – Electrolux - Kuppersbusch – ASKO – Miele - NEFF- GAGGENAU- BOSCH-MAYERBACH – Deca – ARISTON
تعمیر ماشین لباسشویی کوپرزبوش ، تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیر ماشین لباسشویی نف ، تعمیر ماشین لباسشویی آسکو ، تعمیر ماشین لباسشویی مایرباخ

کد خطا و ارور ماشین لباسشویی مایرباخ


اگر در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی کد خط یا ارور نمایش داده شد ودستگاه کار نکرد نگران نباشید. چرا که شرکت الکتروسرویس با داشتن ارورهای مربوط به دستگاه با تشخیص درست مشکل را برطرف میکند .

دفتر مرکزی : 41319 خدمات پس از فروش : 25 - 24 -88759823

نمایندگی مجاز تعمیرماشین لباسشویی الکترولوکس ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین لباسشویی آاگ ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین لباسشویی مایرباخ نمایندگی مجاز تعمیرماشین لباسشویی نف ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین لباسشویی زانوسی ، نمایندگی مجاز تعمیرماشین لباسشویی زیمنس
درخواست تعمیرکار